głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anotherme Nigdy już nie będę taka sama. Dziewczyna którą pokochał nie istniała. Gdyby został szybko sam by się zorientował. Nie miałam przeszłości. Niczego na czym mogłam

anotherme

anotherme.moblo.pl
Nigdy już nie będę taka sama. Dziewczyna którą pokochał nie istniała. Gdyby został szybko sam by się zorientował. Nie miałam przeszłości. Niczego na czym mogłam się o
Nigdy już nie będę taka sama.... teksty

anotherme dodano: 1 luty 2015

Nigdy już nie będę taka sama. Dziewczyna, którą pokochał nie istniała. Gdyby został szybko sam by się zorientował. Nie miałam przeszłości. Niczego, na czym mogłam się oprzeć. Wszystko legło w gruzach. Nic nie miało sensu i wiedziałam, że tak już zostanie...zasługiwał na więcej.

 Masz ładne usta mówi Nie mogę... teksty

anotherme dodano: 1 luty 2015

-Masz ładne usta-mówi-Nie mogę oderwać od nich wzroku. -Powinieneś ich spróbować, są całkiem smaczne.

Jesteśmy tak blisko siebie  że... teksty

anotherme dodano: 1 luty 2015

Jesteśmy tak blisko siebie, że nawet powietrze nie może dostać się między nas, a mimo to wciąż niewystarczająco blisko.

Mogłabym siedzieć i się... teksty

anotherme dodano: 1 luty 2015

Mogłabym siedzieć i się zamartwiać, próbując zrozumieć, dlaczego mi się to wszystko przytrafiło, ale nie mam takiego zamiaru. Nie mam zamiaru marzyć o idealnym życiu. Wszystkie niepowodzenia to tak naprawdę sprawdziany, które zmuszają nas do wyboru pomiędzy rezygnacją a podniesieniem się z ziemi, otrzepaniem się z kurzu i stawieniem czoła sytuacji.

W naszym wypadku wszystko odbywa się... teksty

anotherme dodano: 1 luty 2015

W naszym wypadku wszystko odbywa się niesamowicie naturalnie. Mam wrażenie, jakbyśmy już kiedyś się znali, a teraz tylko próbowali poznać się na nowo. Czy to nie dziwne?

Uśmiecham się do niego  zakochana... teksty

anotherme dodano: 1 luty 2015

Uśmiecham się do niego, zakochana nieco bardziej niż trzydzieści sekund temu.

Przykładam dłonie do jego twarzy... teksty

anotherme dodano: 1 luty 2015

Przykładam dłonie do jego twarzy, zmuszam go, by pocałował mnie mocniej, po czym dotykam jego pleców. Wciąż ma na sobie koszulkę. Wcale mi się to nie podoba.

Instynkt każe mi uciekać z krzykiem... teksty

anotherme dodano: 1 luty 2015

Instynkt każe mi uciekać z krzykiem, ale ciało pragnie wtulić się w jego lśniące od potu ramiona. Moje ciało to pieprzony zdrajca.

Czuję się tak  jakbym była kilkoma... teksty

anotherme dodano: 1 luty 2015

Czuję się tak, jakbym była kilkoma zupełnie różnymi osobami tkwiącymi w jednym ciele. Kimś, kto nie wie, kim w istocie jest. To trochę niepokojące. Nigdy jeszcze nie czułam się taka osamotniona. Mam wrażenie, że na całym świecie nie ma ani jednego człowieka, któremu mogłabym zaufać. Nie ufam nawet sobie. I swoim wspomnieniom.

Każdą cząstką ciała pragnę... teksty

anotherme dodano: 31 stycznia 2015

Każdą cząstką ciała pragnę tylko tego, by go dotykać, tulić i upewniać się co chwila, że naprawdę tutaj jest. Muszę mieć pewność, że to nie jest kolejny sugestywny sen.

I chociaż żyję teraz w nowym... teksty

anotherme dodano: 31 stycznia 2015

I chociaż żyję teraz w nowym świecie pełnym smutku i kłamstw, temu beznadziejnemu chłopcu po raz kolejny udaje się sprawić, że się uśmiecham.

Przyciągam go do siebie i całuję.... teksty

anotherme dodano: 31 stycznia 2015

Przyciągam go do siebie i całuję. Całuję go za to, że zawsze wie, co powiedzieć. Całuję go za to, że zawsze jest przy mnie. Całuję go za to, że zawsze mnie wspiera, niezależnie od tego jakie decyzję podejmuję. Całuję go za to, że ma do mnie tyle cierpliwości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV