głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aniteensan Kocham Cię. Kłócimy się. Obrażam się na ciebie. Przekrzykuję cię. Denerwuję się i jestem nadto złośliwa. Lubię słuchać że mnie kochasz i lubię też to że zawsze

aniteensan

aniteensan.moblo.pl
Kocham Cię. Kłócimy się. Obrażam się na ciebie. Przekrzykuję cię. Denerwuję się i jestem nadto złośliwa. Lubię słuchać że mnie kochasz i lubię też to że zawsze życzysz
Kocham Cię. Kłócimy się. Obrażam... teksty

aniteensan dodano: 12 października 2016

Kocham Cię. Kłócimy się. Obrażam się na ciebie. Przekrzykuję cię. Denerwuję się i jestem nadto złośliwa. Lubię słuchać, że mnie kochasz i lubię też to, że zawsze życzysz mi dobrej nocy. Lubię gdy jesteś. Cieszyć się codziennością. Filmami, nawet jeśli mi się nie podobają, albo nic z nich nie wiem. Lubię leżeć z tobą na łóżku kiedy wpatrujesz się we mnie tymi cudownymi, niebieskimi oczami. Lubię kiedy mówisz do mnie słodkimi słówkami, kiedy mnie pieścisz, dotykasz tak jak nikt inny, czule głaszczesz po twarzy, całujesz w czoło, przelotnie gładzisz mą dłoń. Lubię czuć, że jesteśmy razem i czuć, że będziemy razem, że wszystko co najlepsze jest jeszcze przed nami.

Najbardziej zakłamana kurwa chce... teksty

aniteensan dodano: 4 października 2016

Najbardziej zakłamana kurwa chce pouczać o zasadach! :)

Ja wiem jaki jesteś  nie chce... teksty

aniteensan dodano: 18 września 2016

Ja wiem jaki jesteś, nie chce widzieć Cię więcej.

Uwierz mi  żałuję wielu rzeczy.... teksty

aniteensan dodano: 10 września 2016

Uwierz mi, żałuję wielu rzeczy. Żałuję dziś, że jestem szarym, zwykłym człowiekiem bez perspektyw. Że porzuciłam jedną pasję dla innej i już w niczym nie jestem świetna. Świetnie, że nie posłuchałam Jego kiedy szeptał mi 'rzuć to' bo dziś zostałabym z niczym. Zabrał mi cząstkę życia, pasję i sumienie. Zmył na najbliższy czas uśmiech z mojej twarzy, w zamian dołożył do niej przeszklone wciąż oczy, łzy i zakrwawione usta. Cały mój świat, który składał się na Jego osobę ląduje dziś gdzieś w kącie, a On jako nieodłączny element mnie, zabiera ze Sobą moją duszę, zostawiając mnie, pustym i przejrzystym jak szkło człowiekiem.

SŁOWA RANIĄ BARDZIEJ NIŻ COKOLWIEK... teksty

aniteensan dodano: 10 września 2016

SŁOWA RANIĄ BARDZIEJ NIŻ COKOLWIEK ...... ZWŁASZCZA OD OSÓB KTÓRE JAKIŚ CZAS TEMU MOŻNA BYŁO NAZWAĆ PRZYJACIÓŁMI ..... PIERDOLONA RASA LUDZKA

Bo widzi pan  ja budzę się rano... teksty

aniteensan dodano: 14 sierpnia 2016

Bo widzi pan, ja budzę się rano obok niego i szeptem milczę mu do ucha siebie. Chociaż czasami chciałabym mu to wykrzyczeć.Ale potem zastanawiam się: po co? On i tak słyszy to milczenie. On zawsze dokładnie wie, co chce mu powiedzieć. Nawet wtedy, gdy milczę. Czasami wydaje mi się, że nawet uśmiecha się we śnie, gdy tak na niego patrzę oparta na łokciu. I jestem pewna, że w tym momencie w swoim śnie delikatnie ociera mi łzy. Bo widzi pan, ja jestem bardzo szczęśliwa kobietą. Jestem największą szczęściarą, jaką znam.

Lubię  gdy nad ranem budzimy się w... teksty

aniteensan dodano: 14 sierpnia 2016

Lubię, gdy nad ranem budzimy się w twoim łóżku. Patrzysz na mnie zmęczonym wzrokiem, mówisz zaspanym głosem, a Twe ręce błądzą po moim ciele.

Wszędzie poznałabym ten głos... teksty

aniteensan dodano: 14 sierpnia 2016

Wszędzie poznałabym ten głos, choć nie słyszałam go już trzy lata.

Za każdym razem kiedy chciałam Cię... teksty

aniteensan dodano: 14 sierpnia 2016

Za każdym razem kiedy chciałam Cię znienawidzić, przypominałam sobie ile razem przeszliśmy.

Przepraszam  że nie jestem... teksty

aniteensan dodano: 14 sierpnia 2016

Przepraszam, że nie jestem perfekcyjna. Nie pięknej sylwetki, długich czarnych włosów, że zamiast być kulturalna, to lubię przeklinać. Że zamiast iść z koleżankami na spokojny spacerek wole z nimi wypić piwo. Przepraszam, za to że nie jestem idealna.

Kiedy umierasz  nie wiesz o tym.... teksty

aniteensan dodano: 9 sierpnia 2016

Kiedy umierasz, nie wiesz o tym. Tylko innym jest ciężko. Tak samo jest, jak jesteś debilem.

Tyle nie potrzebnych wkurwień a za... teksty

aniteensan dodano: 5 sierpnia 2016

Tyle nie potrzebnych wkurwień a za mało czasu, coraz więcej szajsu zamiast kurwa przyjaciół..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV