głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 Uwielbiam Cię za to że jesteś że im dłużej Cię znam tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej za to że każdy poranek zaczynam myśląc o

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
Uwielbiam Cię za to że jesteś że im dłużej Cię znam tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej za to że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobi
 Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

angela050219922 dodano: 28 września 2014

`Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała coraz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam.

 Popełniłam wiele błędów  wiem.... teksty

angela050219922 dodano: 28 września 2014

`Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

 On. Kilka literek imienia tak bardzo... teksty

angela050219922 dodano: 28 września 2014

`On. Kilka literek imienia tak bardzo zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru, czasem drwiny, były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołeczki na jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia, jego ciepły głos a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze i jedyne. Kochała go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to, co było złe.

 Jeśli na czymś Ci zależy  walcz o... teksty

angela050219922 dodano: 28 września 2014

`Jeśli na czymś Ci zależy, walcz o to do ostatniej chwili. Lepiej ponieść porażkę wiedząc, że zrobiłeś co mogłeś, niż żyć w poczuciu, że zbyt wcześnie się poddałeś

  Czasami chciałabym nie mieć... teksty

angela050219922 dodano: 26 sierpnia 2014

` Czasami chciałabym nie mieć uczuć .. Nie czuć tej tęsknoty , bólu . Spać spokojnie i budzić się z uśmiechem na twarzy zamiast ze łzami w oczach .

 szkoda  że nie powiedziałeś mi... teksty

angela050219922 dodano: 26 sierpnia 2014

`szkoda, że nie powiedziałeś mi, że to tylko dla zabawy - może wtedy bawiła bym się tak samo dobrze jak Ty.

 wiesz jak trudno jest pogodzić się... teksty

angela050219922 dodano: 25 sierpnia 2014

`wiesz jak trudno jest pogodzić się z czymś co nigdy nie powinno miec miejsca ? jak to jest gdy zarywasz noce tylko po to aby zastanawiać się czy to naprawdę miało miejsce ? tęsknic . wspominać . ocierac płynące łzy ? mimo , iż bardzo chcesz naprawić wszystko nie masz już siły i zwyczajnie nie dajesz rady . wiesz to jest uczucie bezsilności z którym codziennie walczę . świadomość że nie mogę zrobić nic aby wszystko było jak dawniej . ta cholerna myśl że wszystko co było najważniejsze tak po prostu odeszło . nie jestem już na tyle silna aby to wszystko zwalczyć . codziennie dopuszczam do siebie nawet te najgorsze myśli . staram się walczyć , nie poddawać się . nie jest łatwo , ale chyba o to w życiu chodzi . nigdy nie będzie łatwo

 nie chcę tęsknic za ty co było .... teksty

angela050219922 dodano: 25 sierpnia 2014

`nie chcę tęsknic za ty co było . za starym życiem . wszystkimi wspomnieniami . chcę wymazać ostatnie kilka lat mojego życia . zacząć od nowa . tak zmieniłam się . niektórzy mówią że to przez towarzystwo . jedni odchodzą , drudzy przychodzą i tak w kółko . jestem inna niż kiedyś . uśmiecham się nawet jeśli jest naprawdę źle . słucham innych i liczę się z ich zdaniem . krytyka ? tak też często ją słyszę ale wiadomo przecież, że nie obejdzie się bez ludzi którzy po prostu muszą się do czegoś przyczepić . wierzę w lepsze jutro , nowe możliwości . pytasz mnie czy żałuję ? nie . nigdy tak nie powiem. zmiany są dobre zwłaszcza te na lepsze. mam przyjaciół. znajomych . ludzi którzy są dla mnie ważni. niektórzy są ze mną mimo wszystko , mimo wad , mimo wcześniejszych błędów . chce naprawić wszystko co się zjebało . zacząć od nowa . tak . z uśmiechem .

 dzisiaj jest jeden z tych dni kiedy... teksty

angela050219922 dodano: 25 sierpnia 2014

`dzisiaj jest jeden z tych dni kiedy nie mam siły na uśmiech

 Jedno słowo może zranić. Dwa... teksty

angela050219922 dodano: 24 sierpnia 2014

`Jedno słowo może zranić. Dwa słowa - doprowadzić do łez. Trzy słowa sprawią, że zwątpisz w sens życia. Ale to dopiero cisza zabija wszystko to, co najpiękniejsze.

 jesteś iskierką . nadzieją na... teksty

angela050219922 dodano: 18 sierpnia 2014

`jesteś iskierką . nadzieją na lepsze jutro ♥

 najbardziej boli pustka. brak... teksty

angela050219922 dodano: 18 sierpnia 2014

`najbardziej boli pustka. brak czegoś, co zawsze było Nam dobrze znane. to pomijanie czegoś, co dotąd znaczyło bardzo dużo. to omijanie miejsc, które mają Nam przypomnieć. to brak komunikacji z osobami, które lubią wspominać. to brak jakiegokolwiek życia , gdy ciągle mijamy się z prawdą lub staramy się jej uniknąć. to ból jaki sobie sami sprawiamy i kwestia przyzwyczajenia, kiedy sami w sobie staniemy się masochistą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV