głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 Poznajemy tysiące ludzi i nikt nas nie wzrusza . Aż w końcu pojawia się ta jedyna osoba . I odmienia nasze życie . Bezpowrotnie . ♥ wystawić środkowy palec nap

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
Poznajemy tysiące ludzi i nikt nas nie wzrusza . Aż w końcu pojawia się ta jedyna osoba . I odmienia nasze życie . Bezpowrotnie . ♥
 Poznajemy tysiące ludzi i nikt nas... teksty

angela050219922 dodano: 16 marca 2014

`Poznajemy tysiące ludzi i nikt nas nie wzrusza . Aż w końcu pojawia się ta jedyna osoba . I odmienia nasze życie . Bezpowrotnie . ♥

  wystawić środkowy palec naprzeciw... teksty

angela050219922 dodano: 16 marca 2014

` wystawić środkowy palec naprzeciw przeszkodom i iść dalej z wysoko podniesioną głową

 Tysiące myśli   w których brak... teksty

angela050219922 dodano: 16 marca 2014

`Tysiące myśli , w których brak jakiejkolwiek logiki

 Najpiekniejsze dni i chwile... teksty

angela050219922 dodano: 16 marca 2014

`Najpiekniejsze dni i chwile przychodzą z nienacka , niezaplanowane , niezamierzone , po prostu same

 to niezrozumiałe odczucie   które... teksty

angela050219922 dodano: 16 marca 2014

`to niezrozumiałe odczucie , które doskwierało mi kiedy się uśmiechał jakby szczęście radość z tego , że daje mu coś , czego nikt inny mu dać nie może . Miłość , zrozumienie . Bezgraniczna bliskość

 Każda chwila życia  to przejście... teksty

angela050219922 dodano: 15 marca 2014

"Każda chwila życia, to przejście przez most, który coś kończy i coś zaczyna. I warto czasem zatrzymać się, by docenić te niepowtarzalne, szczęśliwe chwile. Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle."

 jak to wszystko zniosłam?... teksty

angela050219922 dodano: 5 marca 2014

`jak to wszystko zniosłam? zaczęłam unikać - wszystkiego. każdej rozmowy na Twój temat. każdego Twojego zdjęcia. każdego wspomnienia, a nawet każdej łzy. gdy serce wysyłało sygnał: 'kochasz Go', ja to odrzucałam. włączałam najbardziej ruchliwą piosenkę, i tańczyłam, śpiewałam - zagłuszałam myśli i serce. aż zrobiłam to na dobre. bo nie pojawiasz się już w każdej sekundzie mojego życia. owszem, bywasz - ale bardzo rzadko, i tylko wtedy gdy sama zezwolę na to rozumowi, bo serce nie ma tu już nic do gadania.

 bezsenna noc   przez cztery godziny... teksty

angela050219922 dodano: 24 luty 2014

`bezsenna noc - przez cztery godziny słuchałam smutnej muzyki - taki mały test. włączyłam nawet kawałek, który najbardziej kojarzył mi się z Tobą. i wiesz co? nic, kompletnie nic. nie poczułam żadnej emocji - tak jest już od ponad dwóch miesięcy. po raz pierwszy w życiu czuję się tak bardzo wolna. leżałam w łóżku, ze słuchawkami w uszach, i uśmiechałam się jak głupia - nie potrafiłam o Tobie myśleć. nawet nienawiść do Ciebie mi przeszła. zrozumiałam - w końcu się uwolniłam.

 gdy  byłeś głodny uczuć... teksty

angela050219922 dodano: 24 luty 2014

`gdy, byłeś głodny uczuć - dawałam Ci je. gdy w Twojej głowie rodziły się pomysły szybkiej śmierci - odciągałam je od Ciebie jak najdalej. gdy miałeś problem - rzucałam wszystko i byłam,tak po prostu, byś mógł poczuć się odrobinę lepiej. gdy pisałeś, że wyjeżdzasz - liczyłam każdą godzinę, bojąc się o Ciebie i o to, czy wrócisz bezpiecznie. gdy chciałeś mówić - słuchałam. gdy chciałeś milczeć - nie wydobywałam z siebie ani jednego słowa. gdy byłeś na skraju wyczerpania psychicznego - byłam obok Ciebie non stop, blebyś tylko nie zrobił głupstwa. a teraz, po tym wszystkim nie jesteś w stanie podarować mi kilku słów? kilku pierdolonych wyrazów, które wyjaśniłyby mi dlaczego już Cię przy mnie nie ma? kilku jebanych zdań, które chyba jednak należą mi się.

 nie brakuje Ci rozmów ze mną? nie... teksty

angela050219922 dodano: 24 luty 2014

`nie brakuje Ci rozmów ze mną? nie brakuje Ci wkurzania mnie? nie brakuje Ci mojego uśmiechu? nie brakuje Ci mówienia mi każdej głupoty, która wydarzyła się w Twoim życiu? nie brakuje Ci moich smsów na dobranoc? nie brakuje Ci mnie?

 . i nagle zaczynasz rozumieć  że... teksty

angela050219922 dodano: 24 luty 2014

`. i nagle zaczynasz rozumieć, że każde Jego słowo i każdy gest było kłamstwem. dociera do Ciebie, że te słowa do których przywiązywałaś tak ogromną wagę, dla Niego nie miały żadnego znaczenia. po policzku zaczynają lecieć Ci łzy, a gardło ma ochotę krzyczeć w niebogłosy. bo wiesz, że tak bardzo dałaś się oszukać. przemawia przez Ciebie nienawiść. a wiesz co jest najgorsze? że nadal Go kochasz - bo nie potrafisz inaczej, bo mimo tych wszystkich kłamstw, sprawił, że Twoje życie choć na chwilę nabrało barw.

 próbuję się zaangażować. daję... teksty

angela050219922 dodano: 24 luty 2014

`próbuję się zaangażować. daję z siebie wszystko. staram się zaufać od nowa. od nowa przekonać do innego mężczyzny, i nagle jeden mały szczegół, cokolwiek - podobna reakcja na jakiś temat, podobna emocja, czy też podobna mina - i wszystko pryska. bo mimo tego, że jest to podobne, to nie jest takie samo jak u Niego. jest całkowicie inne, i obce mi - bo jestem przyzwyczajona tylko do jednego uśmiechu, jednych oczu, jednego reagowania na moje różnorodne zachowanie, jednych emocji - jednego człowieka..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV