głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
allfalldown Możesz go ignorować możesz się wściekać może wydawać się nieludzki może zadawać ból ale jeśli go kochasz nie pozwól mu odejść. Dopadł mnie kolejny atak mojej sa

allfalldown

allfalldown.moblo.pl
Możesz go ignorować możesz się wściekać może wydawać się nieludzki może zadawać ból ale jeśli go kochasz nie pozwól mu odejść.
Możesz go ignorować  możesz się... teksty

allfalldown dodano: 20 luty 2014

Możesz go ignorować, możesz się wściekać, może wydawać się nieludzki, może zadawać ból, ale jeśli go kochasz, nie pozwól mu odejść.

Dopadł mnie kolejny atak mojej... teksty

allfalldown dodano: 20 luty 2014

Dopadł mnie kolejny atak mojej samotności. Znałam te uczucia dobrze, nauczyłam się je przeżywać tak, aby nie zostały przez kogoś zauważone.

Znajdź sobie kogoś  kto będzie... teksty

allfalldown dodano: 20 luty 2014

Znajdź sobie kogoś, kto będzie dumny, że Ciebie ma.

Czuję tęsknotę  gdy znów sobie... teksty

allfalldown dodano: 9 stycznia 2014

Czuję tęsknotę, gdy znów sobie Ciebie wyobrażam.

Mam nadzieję  że właśnie teraz... teksty

allfalldown dodano: 5 stycznia 2014

Mam nadzieję, że właśnie teraz jesteś sam, że leżysz na łóżku w ciemności i słuchasz tych wszystkich przygnębiających piosenek. Mam nadzieję, że myślisz o mnie i zastanawiasz się co robię, jak jestem ubrana, jaki mam humor i czy się uśmiecham. Mam nadzieję, że nie daje Ci spokoju myśl, że wszystko spierdoliłeś, że mogliśmy właśnie siedzieć tam razem, a tak naprawdę każde z nas tylko udaje jakie jest teraz szczęśliwe. / napisana

Wiesz ile razy chciałam się... teksty

allfalldown dodano: 5 stycznia 2014

Wiesz ile razy chciałam się poddać? Chciałam się poddać każdego dnia kiedy nie miałam sił wstać z łóżka. Kiedy budzik dzwonił po raz piąty, a ja dalej leżałam w łóżku ze wzrokiem tępo wbitym w sufit. Czułam wtedy, że moje siły się skończyły, że nie dam rady kolejny dzień utwierdzać wszystkich w przekonaniu, że jestem szczęśliwa, a moje cierpienie od dawna jest schowane gdzieś tam głęboko. Miałam dosyć otaczającej mnie rzeczywistości i chciałam dać sobie spokój. Myślałam, że już za wiele, że za długo nie mogę dojść do siebie. Ale wiesz co nie pozwalało mi się poddać? Wiesz co sprawiało, że jednak wstawałam z tego pieprzonego łóżka i dalej udawałam szczęśliwą? Ty. Tak, Ty. Mimo tego, że przez Ciebie wylądowałam w tym dołku, że przez Ciebie cierpiałam, Ty byłeś powodem dla którego mówiłam sobie 'jeszcze dziś powalczę'. To ta świadomość, że przecież jeszcze kiedyś możemy się spotkać, że jeszcze zobaczę Twój uśmiech dodawała mi siły. Właśnie dlatego nie mogłam zrezygnować z życia. /napisana

Oczywiście  wiele razy chciałam o... teksty

allfalldown dodano: 5 stycznia 2014

Oczywiście, wiele razy chciałam o Tobie zapomnieć i zacząć nowe, odrębne życie. Próbowałam zająć głowę innymi zajęciami, a nawet innymi mężczyznami. Schowałam wszystkie nasze pamiątki. Starałam się o Tobie nie myśleć, urwałam nasz kontakt. Próbowałam Cię przekreślić, znienawidzić. Jednak nie potrafiłam. Nie umiałam wymazać Cię z życia. Chociaż bywały dni kiedy sądziłam, że Ty to przeszłość, to jednak później wracałam do punktu wyjścia. Tak naprawdę nic nie dawało mi szczęścia czy ukojenia. Spokojny sen wcale nie chciał przyjść. Ciągle na pierwszym miejscu byłeś Ty i nie potrafiłam oszukać serca, że jest inaczej. Miłość nie znika z dnia na dzień, nie przemija. Miłość trwa i nie pozwala przestać wierzyć, że jeszcze kiedyś wszystko może być dobrze. Więc ja wierzyłam i chyba nadal wierzę. / napisana

 Cóż  potrzebujesz światła tylko... teksty

allfalldown dodano: 1 stycznia 2014

"Cóż, potrzebujesz światła tylko wtedy kiedy robi się ciemno. Tęsknisz za słońcem tylko wtedy kiedy zaczyna padać śnieg. Pojmujesz, że ją kochasz, kiedy pozwolisz jej odejść. Zauważasz, że byłeś szczęśliwy tylko wtedy, gdy ogarnia cię smutek. Nienawidzisz drogi tylko wtedy, kiedy tęsknisz za domem. Pojmujesz, że ją kochasz, kiedy pozwolisz jej odejść. I pozwalasz jej odejść..."

kocham Cię  czy to już nie wystarczy? teksty

allfalldown dodano: 3 grudnia 2013

kocham Cię, czy to już nie wystarczy?

ostatnimi czasy zrobiłam się taka... teksty

allfalldown dodano: 3 grudnia 2013

ostatnimi czasy zrobiłam się taka krucha, taka słaba. wszystko mnie boli. począwszy od czubka głowy, zahaczając o serce i kończąc na palcach u stóp. złamać potrafi mnie choćby jedno słowo krytyki, choćby jedno złe spojrzenie, choćby jeden szyderczy uśmiech. udaję, że wszystko gra, że pomimo tylu problemów wciąż dostrzegam plusy, bo przecież tak jest łatwiej. prościej chować się pod peleryną pozorów, która pozornie chroni nas przed kolejnym zranieniem. bo przecież ludzie to sępy, nie sądzisz? czekają, żerują by w najmniej spodziewanym momencie ukraść Ci coś najcenniejszego - szczęście. coraz trudniej mi przez to oddychać, czuję jak moja dusza powolutku obumiera. jesień mnie zabija, dobija, uśmierca. pomóż mi na nowo stanąć na nogi, pomóż przetrwać te ponure dni. napraw mnie, jestem przecież tylko kobietą. nieporadną, drobniutką istotą, która sama sobie nie poradzi. potrzebuję Cię, ale Ty już o tym wiesz.

Zadałeś sobie kiedykolwiek pytanie... teksty

allfalldown dodano: 14 listopada 2013

Zadałeś sobie kiedykolwiek pytanie leżąc samotnie w łóżku czy jesteśmy na tyle silni by wytrzymać w tej miłości?Czy wyobraziłeś sobie jak wiele strachu o wspólne jutro siedzi w naszych źrenicach,czy zauważyłeś wysuszone korytarzyki od łez kiedy dochodziliśmy do wniosku,że jesteśmy zbyt słabi by dalej znosić ciężar narastającej tęsknoty?Uwierz bywają dni kiedy na wszystkie z pytań jestem w stanie odpowiedzieć,że poradzimy sobie bez względu na wszystko,bo przecież są kochamy,uwierz są takie dni kiedy upadam czując jak kruszeją wszystkie kości wspierające moje ciało,uwierz są dni kiedy uśmiecham się czując jak wiele daje mi ten związek szczęścia.Ale musisz wiedzieć,że nadchodzi też czas kiedy nie mogę powstrzymać łez,czas,w którym ocieram swoje łzy tylko po to by dać miejsce następnym.Mimo wszystko,jedynym fundamentem jest pewność,pewność,że za kilka nocy nadejdzie ta,w której obudzimy się w jednym łóżku,pod jedną kołdrą nie pamiętając o całym bólu,który dziś siedzi w nas do szpiku kości.

I nagle nienawidzisz siebie... teksty

allfalldown dodano: 20 października 2013

I nagle nienawidzisz siebie, nienawidzisz się z całego serca choć jeszcze przed chwilą czułeś się fantastycznie, czujesz że nie masz nic, nie masz nikogo, jesteś nikim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV