głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
alcoholicsmile Czekaj mam coś dla ciebie. Zamknij oczy. Po co ? No zamknij. Ok. zamknęłam oczy i poczułam że coś zimnego dotyka mojego dekoltu. Jak to naszyjnik z pierwszą li

alcoholicsmile

alcoholicsmile.moblo.pl
Czekaj mam coś dla ciebie. Zamknij oczy. Po co ? No zamknij. Ok. zamknęłam oczy i poczułam że coś zimnego dotyka mojego dekoltu. Jak to naszyjnik z pierwszą liter
 Czekaj mam coś dla ciebie. Zamknij... teksty

alcoholicsmile dodano: 11 kwietnia 2011

-Czekaj mam coś dla ciebie. Zamknij oczy. -Po co ? -No zamknij. -Ok. - zamknęłam oczy i poczułam że coś zimnego dotyka mojego dekoltu. - Jak to naszyjnik z pierwszą literką twojego imienia, to bądź pewien, że nie masz życia. -Czemu? -Bo to będzie jak w haj skul miuzikal!

 Mam czekoladę  czemu wcześniej nie... teksty

alcoholicsmile dodano: 11 kwietnia 2011

-Mam czekoladę -czemu wcześniej nie powiedziałeś?! -ale zostawiłem ją w samochodzie -Debiluuu! -No, przepraszam. Myslałem o Tobie i zapomniałem.

 I nie zamierzasz wyłamywać... teksty

alcoholicsmile dodano: 11 kwietnia 2011

-I nie zamierzasz wyłamywać żadnych konarów z drzew? -Co ci przyszło do głowy? -Nic, tak mi się ze Zmierzchem skojarzyło. -No wiesz, jak chcesz możesz być moja Bellą. -Nie, zdecydowanie wolę być Klaudia -Ja w sumie też wolę jak nią jesteś. -Ale ty możesz być Edwardem, tylko się tak nie świeć w słońcu. -Załatwione. Ale nie jestem taki przystojny jak Patinson -Muszę się z tobą zgodzić. -Ejj!-żartowałam! jesteś w sam raz.

 Ja jestem za Jankesami  Oni są do... teksty

alcoholicsmile dodano: 11 kwietnia 2011

-Ja jestem za Jankesami -Oni są do dupy -Sam jesteś do dupy. - Przecież oni nie umieją grać! -Ty też nie umiesz grać a jednak niektórzy fani Jankesów cię lubią.-Czyli ty?-Nie.-Nie gadam już z tobą! -To możesz mnie odprowadzić w milczeniu. -Dobra -Ha! Odezwałeś się! -Powiedziałem, że nie gadam z tobą, a to nie było do ciebie -Tamto może nie ale to co teraz powiedziałeś było na pewno do mnie -uśmiechnęłam się z triumfem-To nie było fair. -To teraz pójdziesz do domu i zastanowisz co jest fair a co nie. -Dlaczego?!-Bo już jesteśmy -Ale do drzwi jeszcze daleko. - uśmiechnął się. W milczeniu odprowadził mnie do drzwi. -Teraz powinnaś powiedzieć że świetnie się bawiłaś a ja powinienem cię pocałować -Znasz mnie prawie miesiąc i jeszcze się nie nauczyłeś że ja nigdy nie robię nic tak jak powinnam.

 ranisz serca połowy dziewczyn z... teksty

alcoholicsmile dodano: 11 kwietnia 2011

-ranisz serca połowy dziewczyn z naszej szkoły -za to uszczęśliwiam twoje.

Jesteś wart każdej mili między nami. teksty

alcoholicsmile dodano: 9 kwietnia 2011

Jesteś wart każdej mili między nami.

MIŁOŚĆ   ODLEGŁOŚĆ teksty

alcoholicsmile dodano: 9 kwietnia 2011

MIŁOŚĆ > ODLEGŁOŚĆ

Mój dom jest tam gdzie Twoje serce. teksty

alcoholicsmile dodano: 9 kwietnia 2011

Mój dom jest tam gdzie Twoje serce.

Odległość jest tylko po to żeby... teksty

alcoholicsmile dodano: 9 kwietnia 2011

Odległość jest tylko po to żeby sprawdzić, jak daleko miłość może podróżować.

Jesteśmy zbyt młodzi by być... teksty

alcoholicsmile dodano: 9 kwietnia 2011

Jesteśmy zbyt młodzi by być ostrożni.

Każde wakacje mają swoją historię. teksty

alcoholicsmile dodano: 9 kwietnia 2011

Każde wakacje mają swoją historię.

Dziewczyna:  Widziałam go  gdy... teksty

alcoholicsmile dodano: 9 kwietnia 2011

Dziewczyna: Widziałam go, gdy przechodził przez ulicę. Nie wiedziałam co zrobić. Kiedyś gdy go spotykałam witałam sie z nim i uśmiechałam się szeroko na jego widok. Ale teraz czuję się niezręcznie i patrzę w drugą stronę. Po za tym on jest gwiazdą drużyny koszykarskiej. On nigdy nie zauważy takiego kujona jak ja. Chłopak: Przeszedłem przez korytarz i zobaczyłem bardzo inteligentną dziewczynę. Ja zazwyczaj siedzę z nią na chemii. Próbowałem się do niej uśmiechnąć, ale patrzyła w drugą stronę. Po za tym jestem tylko chłopakiem, który może rzucić piłką kilka razy do kosza, a ona jest bardzo dobrą uczennicą. Ona nigdy nie polubi takiego chłopaka jak ja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV