 |
aguusx33.moblo.pl
sama wiesz że nie warto schrzanić tej przyjaźni . Bo ile już było tych nędznych upadków . Zawsze było dobrze ale teraz boję się . Pierwszy raz boje się o nas . Moja
|
|
 |
sama wiesz , że nie warto schrzanić tej przyjaźni . Bo ile już było tych nędznych upadków . Zawsze było dobrze , ale teraz boję się . Pierwszy raz boje się o nas . Moja zazdrość jest żałosna , wiem ale zrozum że nie umiem inaczej kiedyś mogłam Ciebie mieć dla Siebie na wyłączność , dziś to inna bajka . teraz jesteś głupim urojeniem które wydaje mi się nie do zdobycia . Ja po prostu cholernie tęsknie za tym co było . - sama wiesz.
|
|
 |
Przecież wiem że to on jest tym , którego chcę widzieć każdego dnia , z którym chcę zasypiać , przy którym chcę się budzić . Przecież jest dla mnie, tym przy którym spędziłam najwspanialsze chwile , więc kuźwa powiedzcie mi dlaczego tak trudno mi wybaczyć , skoro to i ja zawiniłam .
|
|
 |
-czy w tym, ze wszystko boli chodzilo Ci o mnie czy o Ciebie? -o nas -bylam pewna ze to powiesz. istnieje jeszcze cos takiego jak My? -nie -nie istnieje...jestes tego pewna, tak? -a widzisz nas? -nie. widze siebie i Ciebie. -no właśnie.
|
|
 |
60 sekund 60 minut 24 godziny .. to za mało żeby zapomnieć ..wiesz ?
|
|
 |
chciałam ci coś wyznać , ale się bałam . tak cholernie się bałam tego że mnie wyśmiejesz .
|
|
 |
zastanawiam się co tak naprawdę masz na myśli kiedy mówisz 'kocham' .
|
|
 |
gryzę białe puchate ściany w psychiatryku mojego umysłu.
|
|
 |
myślałam, że łatwo cię stamtąd wyrzucę. ale tak nie było. wkopałeś się jak kleszcz. dokonałeś inwazji w moich snach, poplątałeś mi marzenia. zamieniłeś moje noce w bezsenne, pełne pożądania.
|
|
 |
i proszę Cię....nie obiecuj mi już niczego ..nie chce kolejnych rozczarowań.
|
|
 |
pamiętam, jak wszystko sie powoli pieprzyło...Ty byłeś cały czas zazdrosny....mnie wkurzało Twoje zachowanie...wszystkie Twoje ruchy. Chciałam to zakonczyć. nie chciałam takiego związku. wiele myslałam o nas...nie przespałam kilku nocy. kiedy przyszedł ten czas na rozmowe..bałam sie....lecz wystarczyły tylko Twoje łzy. wtedy dopiero zrozumiałam jak wiele dla Ciebie znacze...jak bardzo mnie kochasz. teraz wiem, że nie potrafimy bez siebie żyć ;* dziekuję Ci za to, że nadal jesteś przy mnie ;* Kocham Cię skarbie ;*
|
|
 |
Czy Ty widzisz chociaż cień szansy, że my do siebie wrócimy? Ja też nie.
|
|
 |
Nie potrafię Ci się oprzeć, to źle?
|
|
|
|