głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
agusia0293 Jaka jest najgrubsza książka na świecie? Co Mężczyźni Myślą że Wiedzą o Kobietach . net „Wszystko czego mi potrzeba to miłość. Ale odrobina czekolady tu i tam n

agusia0293

agusia0293.moblo.pl
Jaka jest najgrubsza książka na świecie? Co Mężczyźni Myślą że Wiedzą o Kobietach . net
Jaka jest najgrubsza książka na... teksty

agusia0293 dodano: 7 luty 2012

Jaka jest najgrubsza książka na świecie? "Co Mężczyźni Myślą, że Wiedzą o Kobietach"./net

„Wszystko czego mi potrzeba to... teksty

agusia0293 dodano: 7 luty 2012

„Wszystko, czego mi potrzeba to miłość. Ale odrobina czekolady tu i tam nie zaszkodzi.” ~ Lucy Van Pelt w „Peanuts”, Charles M. Schulz

Wróć nie patrz się na innych... teksty

agusia0293 dodano: 11 października 2011

Wróć, nie patrz się na innych ludzi. Wiem, że dużo osób cieszyło się z naszego rozstania. Wielu z nich w jakiejś części do tego się przyczyniła. Nie wiem co do mnie czujesz, ale wiedz, że ja kocham Cię... Próbuje żyć normalnie, ale każde miejsce przypomina mi Ciebie. Każdy inny facet, jest porównywany do Ciebie. I to nasze rozstanie... Czułam, że nie chcesz odejść. Uwierz, że mam już tego serdecznie dosyć. To mnie zabija.

Raz jestem myślami razem z Tobą a... teksty

agusia0293 dodano: 11 października 2011

Raz jestem myślami razem z Tobą, a innym razem z nim... Tęsknię za tym co było przed rozstaniem... Lubiłam gdy na imprezie nie łaziłeś za mną krok, w krok... No może czasem za mało poświęcałeś mi czasu. Ale uwierz, próbowałam różnych sposobów by o Tobie zapomnieć. Nawet próbowałam być z innym facetem! I myślisz, że to coś pomogło? Gówno, a nie pomogło!

Bo wiedzisz ze mną jest tak że... teksty

agusia0293 dodano: 11 października 2011

Bo wiedzisz, ze mną jest tak, że raz czegoś chcę, za chwilę już nie. Nie chciałam żeby to tak wyszło... Nie chciałam byś był moją zabawką, którą kupiłam tylko dlatego, bo poprzednia się zgubiła... Przepraszam.

Boję się... Nie tego że Cię... teksty

agusia0293 dodano: 10 października 2011

Boję się... Nie tego, że Cię zranie, ani tego że Ty złamiesz mi serce... Najgorzej boję się tego, że próbuje zastąpić Tobą, moją poprzednią miłość... Miłość która w tym momencie wydaje się nie do naprawienia, a jednak jakąś cholerną nadzieję w sercu mam... Jesteś wspaniałym facetem, jednak nie jesteś nim... Lubię gdy opiekujesz się mną, budzisz mnie rano, jednak nie jesteś nim. On nie opiekował się mną, nie budził mnie i nie robił wielu innych rzeczy, które Ty wykonujesz dla mnie... Nigdy tego nie zrozumiesz...

Jeżeli blondynka ma ciemne odrosty... teksty

agusia0293 dodano: 2 lipca 2011

Jeżeli blondynka ma ciemne odrosty , to oznaka , że mózg jeszcze walczy. x)

Pikselowa miłość to też miłość... teksty

agusia0293 dodano: 2 lipca 2011

Pikselowa miłość to też miłość, tylko mniejsza i o kwadratowym kształcie.

to trochę tak jak byś kiedyś... teksty

agusia0293 dodano: 2 lipca 2011

to trochę tak jak byś kiedyś kochał / przypadkowa

dwa aniołki w niebie liczą liczą... teksty

agusia0293 dodano: 29 marca 2011

dwa aniołki w niebie, liczą, liczą i rachują ile kredek potrzebują. / Zeus xD

wiesz kim jest przyjaciel ? kimś kto... teksty

agusia0293 dodano: 29 marca 2011

wiesz kim jest przyjaciel ? kimś kto potrafi wytrzymać z Tobą 24 godziny , a mimo to jest mu mało . ktoś kto wie o Tobie wszystko , a mimo to siedzi obok i Cię kocha . ktoś kto jak zobaczy Cię z płaczem pierwsze słowa jakie powie to: "którego mam zjechać ?" ktoś kto o 3 rano odbierze telefon i będzie słuchać jak przeklinasz cały świat i Ci przytakiwać . to ktoś , dzięki komu się żyje..

 Widzisz ją ?  Widzę .  A znasz... teksty

agusia0293 dodano: 29 marca 2011

- Widzisz ją ? - Widzę . - A znasz ją ? - A znam . - Nieprawda ... Wydaje Ci się, że ją znasz... Powiedz mi śmieje się ? - Owszem i to często . - Tak Ci się tylko zdaje . - Przecież wiem co widzę ! - Widzisz to, co chcesz widzieć ... Myślisz , że jest szczęśliwa ? - No raczej tak . - Pudło ... Uśmiech maskuje to co naprawdę w niej siedzi ... - Czyli co ? - Przecież twierdzisz , że ją znasz . Więc czemu pytasz ? - A nie wiem ... - Mało kto wie co naprawdę myśli , czuje , pragnie , lubi , kocha , nienawidzi , szanuje , jaka jest .

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 86 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV