głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
agaaa666 Życie składa się ze spotkań i rozstań. Ludzie pojawiają się w Twoim życiu każdego dnia witasz się z nimi potem żegnasz. Niektórzy zostają kilka minut inni kilka

agaaa666

agaaa666.moblo.pl
Życie składa się ze spotkań i rozstań. Ludzie pojawiają się w Twoim życiu każdego dnia witasz się z nimi potem żegnasz. Niektórzy zostają kilka minut inni kilka miesię
Życie składa się ze spotkań i... teksty

agaaa666 dodano: 1 luty 2014

Życie składa się ze spotkań i rozstań. Ludzie pojawiają się w Twoim życiu każdego dnia, witasz się z nimi, potem żegnasz. Niektórzy zostają kilka minut, inni kilka miesięcy, może rok, a czasem całe życie. Ale zawsze odchodzą.

Temu kto Cię nie szuka  nie zależy... teksty

agaaa666 dodano: 31 stycznia 2014

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu, ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego też ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji.

Tęsknota jest głodem serca. teksty

agaaa666 dodano: 25 stycznia 2014

Tęsknota jest głodem serca.

Nie wiesz  co pamiętasz  dopóki nie... teksty

agaaa666 dodano: 24 stycznia 2014

Nie wiesz, co pamiętasz, dopóki nie spróbujesz tego opowiedzieć. I nie wiesz, co tak naprawdę sądzisz na dany temat, dopóki nie zaczniesz się o to z kimś kłócić. W samotności nie jesteś nawet świadomy swoich sprzeczności.

Brakuje mi tych wieczorów  tych... teksty

agaaa666 dodano: 24 stycznia 2014

Brakuje mi tych wieczorów, tych rozmów do drugiej, tego jak płakałam ze śmiechu, potrzebuję Twojego głosu, żeby nie było już tej ciszy. Ciebie mi brakuje.

Chce tylko choć jeden dzień poczuć... teksty

agaaa666 dodano: 24 stycznia 2014

Chce tylko choć jeden dzień poczuć się dobrze. Odetchnąć z ulga i powiedzieć ze dziś już nie musiałam płakać, ze jest to pierwszy wieczór od bardzo dawna w którym nie uroniłam żadnej łzy. Czekam właśnie na taki dzień. Chce patrzeć na Ciebie codziennie wiedząc, ze czujesz to samo co ja. Chce Cię przytulać codziennie bo tylko w Twoich ramionach odnajdywałam bezpieczeństwo i te cholerne szczęście, które bawi się ze mną w kotka i myszkę i śmieje się bo zawsze przegrywam.

Wyłączyłam wyrzuty sumienia i... teksty

agaaa666 dodano: 24 stycznia 2014

Wyłączyłam wyrzuty sumienia i pozytywne myślenie. Pozbyłam się współczucia i strachu. Zmieniłam się. Nie myślę już czy kogoś zranię, nie rozpamiętuję przeszłości, nie zwracam uwagi na teraźniejszość, nie myślę o przyszłości. W sercu nie panuje już strach, który ograniczał każdy ruch, krok po kroku robię się odważna. Nie jestem już kruchą i słabą dziewczyną, jestem jej przeciwieństwem. Buduję w sobie coś nowego, nowe uczucia, a razem z nimi obojętność jaką kiedyś obdarował mnie on.

Nigdy nie ignoruj osoby  która kocha... teksty

agaaa666 dodano: 23 stycznia 2014

Nigdy nie ignoruj osoby, która kocha i martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia możesz zrozumieć, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.

Szukam szczęścia  a przecież... teksty

agaaa666 dodano: 23 stycznia 2014

Szukam szczęścia, a przecież miałam je w ręce.

Spójrz prawdzie w oczy  jest już po... teksty

agaaa666 dodano: 23 stycznia 2014

Spójrz prawdzie w oczy, jest już po wszystkim.

Dopóki nie poznałam Ciebie  nie... teksty

agaaa666 dodano: 22 stycznia 2014

Dopóki nie poznałam Ciebie, nie wiedziałam, że tak bardzo można chcieć o kogoś walczyć.

Wiesz co jest gorsze od kłótni... teksty

agaaa666 dodano: 21 stycznia 2014

Wiesz co jest gorsze od kłótni, wyzwisk, tłuczonych talerzy i trzaskania drzwiami? Obojętność. Milczenie wszystko pieprzy. Niszczy każdego doszczętnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV