głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
adamszczowna13 wybierasz się gdzieś? znowu chcesz walczyć? jesteś tak pewna siebie? skąd wiesz że nie zasłabniesz z wrażeń? masz pewność że nie upadniesz? nie boisz się przegr

adamszczowna13

adamszczowna13.moblo.pl
wybierasz się gdzieś? znowu chcesz walczyć? jesteś tak pewna siebie? skąd wiesz że nie zasłabniesz z wrażeń? masz pewność że nie upadniesz? nie boisz się przegrać? je
wybierasz się gdzieś? znowu chcesz... teksty

adamszczowna13 dodano: 15 czerwca 2014

wybierasz się gdzieś? znowu chcesz walczyć? jesteś tak pewna siebie? skąd wiesz, że nie zasłabniesz z wrażeń? masz pewność, że nie upadniesz? nie boisz się przegrać? jesteś uparta, choć bezsilna. i dobrze. trzymaj tak dalej swoje życie mocno w garści.

''a jak kurwa myślisz czemu kurwa... teksty

adamszczowna13 dodano: 15 czerwca 2014

''a jak kurwa myślisz czemu kurwa nie je. jak myślisz dlaczego ludzie przestają jeść, bo jebani idioci pierdolą rzeczy których sobie nie zdają sprawy jak bolą. bo nie zdają sobie sprawy jak ludzka psychika jest podatna na ból psychiczny. jak bardzo nie tylko oni nie są szczęśliwi, wszyscy są kurewsko nieszczęśliwi, wszyscy w środku umieramy. depresja jest częstszą chorobą niż przeziębienie. za idealnym ciałem i duszą nas zabija, mówi nam że jesteśmy grubi i brzydcy. że nikt nas nie lubi. że ludzie na których nam najbardziej zależy traktują nas obojętnie. każdy w tym pieprzonym świecie chce być lepszy. ludzie zapomnieli czym jest miłość, pokój i pozytywne myślenie. ludzie zapomnieli jak żyć, wszyscy jesteśmy smutni.''

Staram się jak mogę  być dobrą... teksty

adamszczowna13 dodano: 15 czerwca 2014

Staram się jak mogę, być dobrą córką, grzeczną uczennicą, sympatyczną koleżanką i najlepszą przyjaciółką. Ale kiedyś to się skończy i wszyscy będziecie mieli problem.

Depresja   nałogi   nieszczęśliwe... teksty

adamszczowna13 dodano: 15 czerwca 2014

Depresja , nałogi , nieszczęśliwe miłości , samobójstwa . Dwudziesty pierwszy wiek , kurwa

 W jednym momencie mam ochotę... teksty

adamszczowna13 dodano: 13 czerwca 2014

"W jednym momencie mam ochotę napisać do Ciebie, powiedzieć co czuję i jak bardzo za Tobą tęsknie. Ale po chwili, gdy przypomnę sobie, ile razy przez Ciebie płakałam, dochodzę do wniosku, że nie warto ."

Minął kolejny miesiąc  a Ty znów... teksty

adamszczowna13 dodano: 13 czerwca 2014

Minął kolejny miesiąc, a Ty znów czekasz. Żyjesz tą zasraną nadzieją, łudzisz się, każdego pieprzonego dnia wierzysz, że może dziś będzie lepiej. Mijają przepełnione bólem noce, mijają dni, tygodnie, mija Ci całe życie. A ty nadal czekasz. Kochasz Go? To mu to powiedz. Nie czekaj na cud. Jedź pod Jego dom. Zadzwoń do drzwi. Tylko nie uciekaj. Popraw włosy i weź głęboki oddech. Postaraj się, zanim znów będzie za późno.

Wiesz co strasznie boli? Kiedy masz... teksty

adamszczowna13 dodano: 13 czerwca 2014

Wiesz co strasznie boli? Kiedy masz przyjaciół, a jak coś się stanie to zostaje tylko jedna osoba, która mieszka kawał od ciebie. Moi się posypali. I to jest śmieszne, bo masz przyjaciół, a jeśli przyjdzie co do czego, to nie masz nawet z kim wyjść na spacer pogadać.

zasługuję na to zwykłe 'cześć' z... teksty

adamszczowna13 dodano: 13 czerwca 2014

zasługuję na to zwykłe 'cześć' z Twoich ust, gdy mnie mijasz. zasługuję nawet na więcej, ale pominmy to. należy mi się ten pieprzony uśmiech w moją stronę. nie należy mi się jednak spojrzenie tej Małej, która by mnie zabiła, gdybyś tylko spuścił ją ze smyczy. na szczęście ogarniasz fakt, że należy mi się z Twojej strony pewna forma szacunku i zakładasz Jej na ten parszywy ryj kaganiec, szkoda tylko, że w formie pocałunku, na moich oczach.

Napisz coś do mnie  puść... teksty

adamszczowna13 dodano: 13 czerwca 2014

Napisz coś do mnie, puść strzałkę, cokolwiek. Chcę usłyszeć Twój głos, nawet gdybyś miał powiedzieć: "Sorry, pomyliłem numery".

Kończenie znajomości tak w praktyce... teksty

adamszczowna13 dodano: 13 czerwca 2014

Kończenie znajomości tak w praktyce jest trudne, prawda? Tak przestać o kimś myśleć, kogoś wspominać, szczególnie, że kiedyś was coś łączyło.

Śmiałam się przez pół dnia  czy... teksty

adamszczowna13 dodano: 13 czerwca 2014

Śmiałam się przez pół dnia, czy uwierzyłbyś, że w nocy chciałam popełnić samobójstwo?

Ja nie chcę już tęsknić za tym... teksty

adamszczowna13 dodano: 13 czerwca 2014

Ja nie chcę już tęsknić za tym, czego nie mam, muszę zaciskać pięści, bo to wszystko się zmienia. / Hifi Banda.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV