głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
adamszczowna13 Depresja jest milczeniem. Nie jest zalewem rozmemłanych statusów na Facebooku nie jest płaczem w poduszkę po zerwaniu z chłopakiem albo po oblaniu egzaminu na

adamszczowna13

adamszczowna13.moblo.pl
Depresja jest milczeniem. Nie jest zalewem rozmemłanych statusów na Facebooku nie jest płaczem w poduszkę po zerwaniu z chłopakiem albo po oblaniu egzaminu na studia
 Depresja jest milczeniem. Nie jest... teksty

adamszczowna13 dodano: 16 czerwca 2014

"Depresja jest milczeniem. Nie jest zalewem rozmemłanych statusów na Facebooku, nie jest płaczem w poduszkę po zerwaniu z chłopakiem albo po oblaniu egzaminu na studiach. Depresja nie jest smutkiem - to stan, w którym nawet smutek zostaje Ci odebrany. I nagle nie masz już nic."

A wiesz jak wygląda wykres mojej... teksty

adamszczowna13 dodano: 16 czerwca 2014

A wiesz jak wygląda wykres mojej miłości do Ciebie ? Jak zygzak, pierdolony zygzak.. góra, dół, góra, dół .. weź się w końcu zdecyduj albo jesteś, albo odchodzisz.

Człowiek ma dwie twarze  dwie maski.... teksty

adamszczowna13 dodano: 16 czerwca 2014

Człowiek ma dwie twarze, dwie maski. Jedna dla ludzi zakładana codziennie rano, uśmiechnięta, pełna blasku i satysfakcji.Druga tylko dla siebie, smutna, zmartwiona, depresyjna..

jeszcze kilka miesięcy temu nie... teksty

adamszczowna13 dodano: 15 czerwca 2014

jeszcze kilka miesięcy temu nie wiedziała co to ostry melanż, czy skręt. nie wiedziała jak smakuję piwo lub wódka. nie wiedziała co to znaczy jechać na kreskach lub ból głowy po imprezie. w drodze do domu nerwowo wyszukiwała miętowych gum do żucia w kieszonce skórzanej kurtki. wchodząc rzucała krótkie - jestem, i uciekała do swojego pokoju, aby przypadkiem ktoś nie zobaczył jej rozszerzonych źrenic. leżała na środku pokoju popijając czerwonym winem. nie płakała. nie miała siły. była nieobecna. nic nie czuła. było jej dobrze, choć przez parę godzin

leżąc w łóżku i czekając na sms... teksty

adamszczowna13 dodano: 15 czerwca 2014

leżąc w łóżku i czekając na sms od Ciebie potrafię zrobić milion rzeczy. przelece całą skrzynkę odbiorczą, przesłucham wszystkich piosenek, zmienie ustawie, potem je przywróce. mijają godziny, a Ciebie nie stać na zwykłe ''spierdalaj''.

Jak można kochać kogoś kto Cię... teksty

adamszczowna13 dodano: 15 czerwca 2014

Jak można kochać kogoś kto Cię tak zranił? Powiedz mi kurwa, skąd mam w sobie tyle siły, by tęsknić za kimś kto nie tęskni za mną?

Myślałam  że Ty  to coś więcej... teksty

adamszczowna13 dodano: 15 czerwca 2014

Myślałam, że Ty, to coś więcej niż "przelotna znajomość". Teraz wiem, że Ty nawet nie byłeś znajomością, byłeś głupim przelotnym złudzeniem.

I wiesz o czym marzę? Aby umieć... teksty

adamszczowna13 dodano: 15 czerwca 2014

I wiesz o czym marzę? Aby umieć przejść obok niego obojętnie. Tak całkowicie obojętnie. Bez żadnego uczucia żalu czy tęsknoty.

Idąc za rękę z wódką  przyjdę... teksty

adamszczowna13 dodano: 15 czerwca 2014

Idąc za rękę z wódką, przyjdę do Ciebie i opowiem Ci ile dla mnie znaczysz. Napijemy się ostro we dwoje, powiemy sobie wszystko co leży na sercu, opowiemy o swoich smutkach i żalach ale też o miłości, której przebłyski widać gdzieś pomiędzy nami.

Nie urodziłam się jako wredna suka... teksty

adamszczowna13 dodano: 15 czerwca 2014

Nie urodziłam się jako wredna suka .Kiedyś byłam całkiem sympatyczna , to życie nauczyło mnie dystansu.

tak  wiem. dla ciebie to przecież... teksty

adamszczowna13 dodano: 15 czerwca 2014

tak, wiem. dla ciebie to przecież nic, kurwa, nie znaczyło.

Wkurwiają mnie ludzie  którzy... teksty

adamszczowna13 dodano: 15 czerwca 2014

Wkurwiają mnie ludzie, którzy widząc mnie całą rozmazaną i zapłakaną pytają jak się czuje. Jak się mam czuć wiedząc, że facet, którego obdarzyłam tak ogromnym uczuciem, jest tysiące kilometrów ode mnie i nigdy nie będzie moją własnością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV