głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Kiedy po raz pierwszy Cię ujrzałam wiedziałam że kiedyś bd ze sobą szkoda że wtedy nie pomyślałam jak bardzo boleć bd rozstanie. Piła herbatę myśląc o tym jakby

aboniety

aboniety.moblo.pl
Kiedy po raz pierwszy Cię ujrzałam wiedziałam że kiedyś bd ze sobą szkoda że wtedy nie pomyślałam jak bardzo boleć bd rozstanie.
Kiedy po raz pierwszy Cię ujrzałam... teksty

aboniety dodano: 11 listopada 2010

Kiedy po raz pierwszy Cię ujrzałam wiedziałam, że kiedyś bd ze sobą, szkoda, że wtedy nie pomyślałam, jak bardzo boleć bd rozstanie.

Piła herbatę   myśląc o tym... teksty

aboniety dodano: 11 listopada 2010

Piła herbatę , myśląc o tym , jakby było wspaniale gdyby tamta nie istniała . Było by tak pięknie . On i ona . Trzymali by się za ręce , całowali , przytulali . Marzenia . . .

Czyli byłam tylko twoją zabawką ?... teksty

aboniety dodano: 11 listopada 2010

Czyli byłam tylko twoją zabawką ? . super ale chcę żebyś wiedział , że przy Tobie czułam się zupełnie inaczej . . .

Kiedy powiedziałeś   że nie chcesz... teksty

aboniety dodano: 11 listopada 2010

Kiedy powiedziałeś , że nie chcesz mieć dziewczyny , a później okazało się , że masz - milczałam , stwierdziłam , że może nie chciałeś mnie ranić . Kiedy pytałam , czy z nią jesteś i okłamałeś mnie patrząc prosto w oczy - milczałam , miałam nadzieję , że się jeszcze zmienisz . Kiedy ona z Tobą zerwała i przyszedłeś do mnie , a ja siedziałam przy Tobie godzinami pocieszając - milczałam , bo przecież nie chciałam Cię dobijać . Kiedy powiedziałeś , że tylko na mnie możesz liczyć , ale nie możemy być razem , bo na mnie nie zasługujesz - milczałam , już nie było sensu krzyczeć . Jednak ty wtedy usłyszałeś dobrze ten odgłos kruszącego się lodu , tak właśnie zareagowało moje serce . a teraz nie mam zamiru dalej o Ciebie zabiegać . . .

Wie pan co jest najlepszego w... teksty

aboniety dodano: 11 listopada 2010

Wie pan co jest najlepszego w złamanym sercu ? . Bo serce można złamac tylko raz a reszta to tylko durne zadrapania...

Miłość jest zawsze skomplikowana .... teksty

aboniety dodano: 11 listopada 2010

Miłość jest zawsze skomplikowana . Ale i tak ludzie muszą próbować się kochać . Czasem musimy łamać sobie serca . To dobry znak , mieć złamane serce . Oznacza , że czegoś próbowaliśmy .

Nie wiem czy można nazwać... teksty

aboniety dodano: 11 listopada 2010

Nie wiem czy można nazwać miłością miliony smsów, tysiące spojrzeń, setki uśmiechów i kilka spotkań.

Nie jestem bezbronną dziewczynką w... teksty

aboniety dodano: 11 listopada 2010

Nie jestem bezbronną dziewczynką w blond lokach na głowie , która nakrywa się kołdrą , a w dłoni trzyma szmacianą laleczkę , lub misia . Nie będę łykała łzy za łzą , zanosić się też nie zamierzam . Po prostu wrócę lekko się trzęsąc , że okazałam się jak reszta kobiet , że pozwoliłam sobie na chwilę naiwności i zaufałam tak prostemu samcowi , pójdę do pokoju , wyjmę z pod łóżka fajkę i będę ją paliła . Do czasu , aż moje ciało nie zatrzyma się i nie zacznę myśleć racjonalnie . Bo przecież to tylko idiotyczna miłość , a mężczyzn jest wielu czyż nie ? .

Podrzyj kartke na milion... teksty

aboniety dodano: 11 listopada 2010

Podrzyj kartke na milion kawałeczków , a potem zobacz co zrobiłeś z Moim sercem...

  Na co tak czekasz .?      Na to że... teksty

aboniety dodano: 11 listopada 2010

- Na co tak czekasz .? - Na to że wróci. Że przytuli mnie i jak dawniej powie że mnie kocha. - Eh. Ty i te twoje chore złudzenia

Płakała w samotności    chcąc... teksty

aboniety dodano: 11 listopada 2010

Płakała w samotności , chcąc zapomnieć o miłości . Patrzyła na jego zdjęcie , które podarował jej w prezencie . Kto by pomyślał, że ona jest smutna ? . Jak zawsze chodziła z uśmiechem na ustach . Czasami żyć już się nie chciało , Tak bardzo jej go brakowało . Nie widziała go długo , choć nie mieszkał daleko . Może właśnie to nasilało jej tęsknotę . Czasami gdy była w domu sama , chodziła jak obłąkana . Zapłakana , rozczochrana , zamyślona . Takim człowiekiem przez niego stała się ona .

Siedziała w klasie podparta ręką... teksty

aboniety dodano: 11 listopada 2010

Siedziała w klasie podparta ręką, co chwila uderzała rytmicznie długopisem w ławkę, wystukując jakąś melodyjkę. Nie zwracała już uwagi na lekcję, ani na znajomych, którzy co chwila o coś ją prosili. Całe 45 minut wpatrywała się w jeden punkt, a na przerwie przyklejała sobie uśmiech do twarzy, bo przecież... trzeba grać .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV