głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Wciąż jeszcze się uśmiecham się do tamtych dni do słów i uczuć. Jak możesz pożegnać się z kimś bez kogo nie wyobrażasz sobie życia? Nie pożegnałem się. Nic nie

aboniety

aboniety.moblo.pl
Wciąż jeszcze się uśmiecham się do tamtych dni do słów i uczuć.
Wciąż jeszcze się uśmiecham się... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Wciąż jeszcze się uśmiecham się do tamtych dni, do słów i uczuć.

Jak możesz pożegnać się z kimś... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Jak możesz pożegnać się z kimś, bez kogo nie wyobrażasz sobie życia? - Nie pożegnałem się. Nic nie powiedziałem. Po prostu odeszłem.

Być zakochanym  to być szalonym... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Być zakochanym, to być szalonym przy zdrowych zmysłach.

lepiej byłoby   gdyby matka... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

lepiej byłoby , gdyby matka rzeczywiście mnie usunęła będąc w ciąży . zobacz , jakby było pięknie . Ty byś nigdy mnie nie poznał , nie cierpiał , nie ciął się , nie pił do nieprzytomności tylko dlatego , że znów się pokłóciliśmy , rodzice mieliby święty spokój , mama nie płakałaby po cichu , bo znów ją zawiodłam , najbliżsi przyjaciele nie musieliby znosić moich wiecznych wahań nastrojów , sąsiedzi nie narzekaliby , że znów włączyłam muzykę za głośno .. nawet pies cieszyłby się z tego , że w końcu nikt na niego nie podnosi głosu . ale niestety , mama tego nie zrobiła , więc muszę radzić sobie sama . nie mam na tyle cholernej odwagi , żeby połknąć garść tabletek , popić alkoholem i spaść w wieczną otchłań . starczy mi tylko niebezpieczne wychylanie się przed pasami w czasie czerwonego światła , mając nadzieję , że w końcu mnie coś pierdolnie na amen .

Nie wybaczę Ci. Nie zaufam po raz... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Nie wybaczę Ci. Nie zaufam po raz kolejny, nie chcę już płakać leżąc na dywanie, nie chcę już wieczorów, kiedy krzyczałam w poduszkę. Nie chcę momentów, kiedy chowałam zakrwawioną rękę pod kołdrę, kiedy ojciec wchodził bez pytania do pokoju. Nie chcę słuchać dołujących piosenek i mieć wrażenie, że każda jest o mnie. Nie chcę Cię już kochać. Nie chcę już być Twoją własnością. Żadnej kurwa wyrozumiałości kochanie. Jedna zdrada... Kolejna to tylko kwestia czasu.

Zamiatając podłogę już któryś... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Zamiatając podłogę już któryś raz z kolei modlę się, żeby ktoś w końcu wynalazł taką szczotkę, żebym mogła raz, a porządnie wymieść Cię z moich myśli.

A gdybyś pytał o samotność... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

A gdybyś pytał o samotność, utopiłam ją w porannej herbacie.

Kiedy byłam w podstawówce  kazano... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Kiedy byłam w podstawówce, kazano napisać kim będę gdy dorosnę. Napisałam więc, że będę 'Szczęśliwa'. Powiedzieli, że nie zrozumiałam o co chodziło w zadaniu. Ja odpowiedziałam, że nie zrozumieli o co chodzi w życiu.

Mam wielu znajomych  lecz tylko do... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Mam wielu znajomych, lecz tylko do jednej osoby pobiegłabym, gdy byłoby mi naprawdę źle, jest nią moja przyjaciółka.

Urwane zdanie z niedosłyszanym kocham. teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Urwane zdanie z niedosłyszanym kocham.

Gdy on odszedł najbardziej nie... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Gdy on odszedł najbardziej nie mogłam pogodzić się z tym, że następnego dnia życie toczyło się dalej. Jak gdyby nigdy nic. Wtedy też świat się nie zatrzymał. Nawet na najkrótszą chwilę.

Z kolejnymi dniami  kolejnymi sms ami... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Z kolejnymi dniami, kolejnymi sms-ami, kolejnymi myślami przekonywałam się do Niego coraz bardziej. Coraz mocniej Go lubiłam. Właśnie Jego. Nawet jak nie odpisywał na moje słowa, nie czułam się zawiedziona, bo wcale nie oczekiwałam od Niego odpowiedzi. Po prostu dzieliłam się przeżyciami z minionego dnia i wstukiwałam w komórkę kolejne literki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV