głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Byłeś i nadal jesteś dla mnie wszystkim . to nie są puste słowa takie jak bez Ciebie nic nie ma sensu umrę bez Ciebie itp . po prostu od tego momentu życie bez

aboniety

aboniety.moblo.pl
Byłeś i nadal jesteś dla mnie wszystkim . to nie są puste słowa takie jak bez Ciebie nic nie ma sensu umrę bez Ciebie itp . po prostu od tego momentu życie b
Byłeś i nadal jesteś dla mnie... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Byłeś i nadal jesteś dla mnie wszystkim . to nie są puste słowa , takie jak " bez Ciebie nic nie ma sensu " , " umrę bez Ciebie " itp . po prostu od tego momentu życie bez Ciebie wymaga ode mnie więcej odwagi niż śmierć .

Kiedy o Niej wspominasz ja nawet nie... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Kiedy o Niej wspominasz ja nawet nie przewracam oczami , nie wzdycham . już nawet nie zmieniam zwinnie tematu tak , jak to robiłam kiedyś . minęły czasy , kiedy z przyklejonym uśmiechem zapewniałam Cię , że cieszę się Twoim szczęściem . nie mówię tego co myślę . nie wspomnę na głos , że uważam Ją za bezwstydną i bezuczuciową intrygantkę , która wykorzystuje świadomość tego , że ją kochasz . po prostu nauczyłam się po mistrzowsku udawać obojętność .

Kochasz kogoś całym sercem .... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Kochasz kogoś całym sercem . kochasz jego najsubtelniejsze ruchy warg , dłoni , kochasz jego wzrok . nieważne , czy będzie mrużył oczy przed słońcem czy patrzył na Ciebie z pożądaniem . kochasz dźwięk jego głosu , kochasz sposób w jaki łapie Twoją rękę , kochasz jego oddech na swoim karku , kochasz te głębokie i długie pocałunki , podczas których " rysuje " Ci wzory opuszkami palców pod bluzką , kochasz jego zapach .. zapach najlepszych w świecie perfum połączony z nikotynowym dymem , kochasz jego włosy , momenty , kiedy przytula Cię tak mocno , że nie możesz złapać oddechu . kochasz każdą rzecz , która Ci o nim przypomina . kochasz bajzel , który robi Ci w pokoju za każdym razem , kiedy Cię odwiedza . kochasz w Nim wszystko , dosłownie wszystko . a teraz każą Ci się kurwa jebana odkochać .

Pozostało mi tylko bezradne... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Pozostało mi tylko bezradne wzdychanie i mimowolne kierowanie wzroku w górę , kiedy na twoją myśl oczy napełniały się łzami , a serce przepełniała świadomość , że nie będzie dobrze . racjonalne myślenie mówi mi , że nigdy nie będzie tak , jakbym tego chciała . nigdy nie poczuję smaku ust , których widok tak ubóstwiam .

80   dziewczyn ma chłopaka 20  ma... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

80 % dziewczyn ma chłopaka 20% ma mózg.

Dzisiaj możesz pożegnać się z tym... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Dzisiaj możesz pożegnać się z tym , że facet będzie patrzył Ci głęboko w oczy , bo zamiast tego wzrok będzie kierował na dekolt . zamiast pocałować Cię w dłoń uściśnie pośladek z cwaniackim uśmiechem . jest tak odkąd pamiętam , więc ja też mam prawo patrzeć się bezwstydnie na męskie tyłki i w wulgarny sposób wyrażać swoją opinię na ich temat .

Wiem  że jeśli on tylko zechce... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Wiem, że jeśli on tylko zechce, oddam mu wszystko, nie przejmując się konsekwencjami.

Wiem po prostu  że w każdym innym... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Wiem po prostu, że w każdym innym szukałabym Ciebie, szukałabym cech, słownictwa, wszystkiego. Wiem, że tylko Twoje ' kocham ' będzie smakowało tak jak smakuje i że nikt inny nie umiałby go powiedzieć bez mojego poprawiania , nawet jeśli chodzi o "Cię" zamiast "Cie". Wiem, że Twoje usta są jedyne. Wszystkie inne są gorzkie, nawet bez ich próbowania to wiem, innych nie chcę. Moje serce jest na swoim miejscu i się nie przeniesie. Jest u Ciebie... Kocham Cię.

Zapytaj ją o ulubiony kolor  a... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Zapytaj ją o ulubiony kolor, a godzinami będzie Ci rozprawiać o każdej plamce z jego oczu.

Przez tych paręnaście zwyczajnych dni. teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

Przez tych paręnaście zwyczajnych dni.

“Na przyszłość jak nie będziesz... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

“Na przyszłość jak nie będziesz miał co robić w nocy, to proszę Cię nie wpierdalaj mi się w sny, tylko zajmij się czymś pożytecznym. Nie wiem, śmieci wynieś.”

A pamiętasz jeszcze te wieczory  w... teksty

aboniety dodano: 19 grudnia 2010

A pamiętasz jeszcze te wieczory, w których leżeliśmy oboje na podłodze wijąc się ze śmiechu ? Obok łóżka leżała zawsze pusta butelka taniego wina , z głośników leciała nasza piosenka a my potrafiliśmy tak leżeć trzymając się za ręce , gapiąc w sufit i co jakiś czas wybuchać śmiechem. Do dziś się nic nie zmieniło. Każdy wieczór jest ten sam... tylko, że Ciebie gdzieś wcięło, bo od pewnego czasu leżę sama na podłodze, w tle nasza melodia , pusta butelka i jeszcze Twój śmiech , którą przypomina mi martwa podświadomość, a ja zakrywam wtedy usta poduszką , żeby czasem szlochem go nie zagłuszyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV