głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Winię Disney'a za moje wysokie oczekiwania względem mężczyzn. Umieram ze strachu kiedy przejeżdżający samochód zwalnia obok mnie. Przewracam poduszkę na Zimną S

aboniety

aboniety.moblo.pl
Winię Disney'a za moje wysokie oczekiwania względem mężczyzn. Umieram ze strachu kiedy przejeżdżający samochód zwalnia obok mnie. Przewracam poduszkę na Zimną Stronę. N
Winię Disney'a za moje wysokie... teksty

aboniety dodano: 27 grudnia 2010

Winię Disney'a za moje wysokie oczekiwania względem mężczyzn. Umieram ze strachu, kiedy przejeżdżający samochód zwalnia obok mnie. Przewracam poduszkę na Zimną Stronę. Nie dzwonię pierwsza. Nienawidzę matematyki. Tworzę w swojej głowie scenariusze dotyczące tego, co by było, gdybym... Jestem uzależniona od herbaty i słodyczy. Uważam, że faceci mają o wiele łatwiej od kobiet i uwielbiam siedzieć na kanapie w szlafroku i nic nie robić. Stoję przed szafą pełną ciuchów i nie widzę nic, w co mogłabym się ubrać. Uwielbiam czytać książki i często słucham jednej piosenki tysiąc razy - aż ją znienawidzę. Śpiewam pod prysznicem. Chciałabym, żeby we wzniosłych ( i nie tylko) momentach mojego życia pojawiała się muzyka - jak w filmach. Kręci mnie parapsychologia. Śpię ze pluszowym misiem . Jestem nieuleczalna.

spójrz mi w oczy. spoójrz mi kurwa... teksty

aboniety dodano: 27 grudnia 2010

spójrz mi w oczy. spoójrz mi kurwa w oczy i powiedz,że to nic dla ciebie nie znaczy.

Każdy mówi  że  no  nie przejmuj... teksty

aboniety dodano: 27 grudnia 2010

Każdy mówi, że "no, nie przejmuj się"...ale kurwa, jak tu się nie przejmować? Jak Ci zależy to się przejmujesz.

skoro ty siedzisz w domu i ja siedzę... teksty

aboniety dodano: 27 grudnia 2010

skoro ty siedzisz w domu i ja siedzę w domu, po co marnować dwa domy? nie możemy posiedzieć w jednym?

Wybacz   przyjaciółmi to ja nie... teksty

aboniety dodano: 27 grudnia 2010

Wybacz , przyjaciółmi to ja nie potrafię się dzielić .

Aby człowiek mógł być zadowolony... teksty

aboniety dodano: 27 grudnia 2010

Aby człowiek mógł być zadowolony z życia, jednym z najistotniejszych warunków jest, aby był przekonany, ze ma ono jakiś sens, jakąś wartość.

Wiesz co bym chciała? Jego przy... teksty

aboniety dodano: 27 grudnia 2010

Wiesz co bym chciała? Jego przy swoim boku. Nic więcej. Żeby tylko był. A jak w tym roku nie spełnisz mojego życzenia, święty mikołaju to obiecuje, że cię znajdę.

nie  nie przeklinam dlatego  że... teksty

aboniety dodano: 27 grudnia 2010

nie, nie przeklinam dlatego, że jestem wulgarna i niewychowana, przeklinam dlatego, że tylko jędrne "r" w słowie KURWA potrafi szczerze ukazać moją frustrację i ukoić nerwy.

Są ludzie  którym każdego dnia... teksty

aboniety dodano: 27 grudnia 2010

Są ludzie, którym każdego dnia można by dawać szansę, a i tak ją zmarnują. Na szczęście bywają też tacy, którym nie trzeba dawać nawet jest "drugiej" szansy, bo pierwsza im w zupełności wystarczy.

Ludzie zawsze odchodzą. Nie dlatego... teksty

aboniety dodano: 27 grudnia 2010

Ludzie zawsze odchodzą. Nie dlatego, że serce zapomina, a żale umierają. Rzeczy trwają ciągle w naszej miłości. Ale ludzie muszą w odpowiednim momencie odejść.

Gdy on odszedł najbardziej nie... teksty

aboniety dodano: 27 grudnia 2010

Gdy on odszedł najbardziej nie mogłam pogodzić się z tym, że następnego dnia życie toczyło się dalej. Jak gdyby nigdy nic. Wtedy też świat się nie zatrzymał. Nawet na najkrótszą chwilę.

   O  koło twoich stóp pełznie... teksty

aboniety dodano: 27 grudnia 2010

"- O, koło twoich stóp pełznie - zaczął Komar, a Alicja w przestrachu podkurczyła nogi - Motylek Cytrynek Herbaciany. Jego skrzydełka to cienkie plasterki cytryny, tułów to skórka z chleba, a zamiast głowy ma kostkę cukru. - A czym on się żywi? -Słabą herbatą z cytryną. W głowie Alicji zrodziła się kolejna wątpliwość: - A co, jeśli jej nie znajdzie? - Wtedy umiera, ma się rozumieć. - Ależ to musi często mieć miejsce - rozsądnie podjęła Alicja. - To zawsze ma miejsce - powiedział Komar".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV