głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety lubię cię bardziej niż mojego pluszowego misia ale ciii nie mów mu . Przypadkowe znajomości przypadkowe pocałunki przypadkowe błędy przypadkowe przeoczenie miło

aboniety

aboniety.moblo.pl
lubię cię bardziej niż mojego pluszowego misia ale ciii nie mów mu .
lubię cię bardziej niż mojego... teksty

aboniety dodano: 4 stycznia 2011

lubię cię bardziej niż mojego pluszowego misia, ale ciii, nie mów mu .

Przypadkowe znajomości  przypadkowe... teksty

aboniety dodano: 4 stycznia 2011

Przypadkowe znajomości, przypadkowe pocałunki, przypadkowe błędy, przypadkowe przeoczenie miłości.

Nie obchodziło ją to  że też mu... teksty

aboniety dodano: 4 stycznia 2011

Nie obchodziło ją to, że też mu się podobała. To nie ma szans ! usunęła jego numer. Nie, nie napisze do niego pierwsza - obiecała sobie. A on.. napisał do niej jeszcze tego samego dnia, dwa razy. Później znów się odezwał.. i znowu... Chyba jednak mnie lubi - pomyślała. Ale to nic nie zmienia. Lubi - nie kocha. A podoba mu się k a ż d a. To początek końca. trudnego końca.

Znasz to uczucie  kiedy jakaś osoba... teksty

aboniety dodano: 4 stycznia 2011

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy potrafisz zmienić się tylko dla niej... Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie? Potem wszystko się plącze, nadchodzi koniec. Nie ma ich już. Więc po co w ogóle zaczynać?

Pięć fioletowych opakowań po milce... teksty

aboniety dodano: 4 stycznia 2011

Pięć fioletowych opakowań po milce, trzy puszki po Red Bull'u, sterta chusteczek na dywanie i stłuczony talerz pod nogami. Nadal chcesz wiedzieć jak się czuję?

Spoglądając co chwile w prawy... teksty

aboniety dodano: 4 stycznia 2011

Spoglądając co chwile w prawy , dolny róg ekranu widzę Twoje imię, Nie , to nie nowa wiadomość.. Tylko znowu zmieniasz status, po co? Ja widzę, że jesteś. A Ty? widzisz mnie? Kiedyś mówiłeś, że czytasz moje opisy.. Lubisz wiedzieć co robie, jakiej muzyki słucham w danym momencie. A no tak , to było kiedyś.. Kiedyś też czekałeś na gadu tylko na mnie, zasypując mnie milionem średników z gwiazdką.. I wiesz.. Jeszcze czasami mam ochotę napisać, tak po koleżeńsku : hej, co tam ? Tylko boję się przeczytać, że czekasz na inną...

piła zieloną herbatę  z kolorowego... teksty

aboniety dodano: 4 stycznia 2011

piła zieloną herbatę, z kolorowego kubka, oraz przeglądała zdjęcia z różnych imprez. nie chcący weszła w zakazany folder. zobaczyła dziewczynę, uśmiechniętą, z rozczocharnymi włosami i niebieskim drinkiem z palemką w szklance, oraz chłopaka, pokazującego pełne uzębienie, w lewej ręce trzymał szklankę, pełną soku pomarańczowego, w prawej kieliszek z wódką. dopiero po kilku minutach zorientowała się, że to właśnie ona znajduje się na tej fotografii. tak bardzo się zmieniła. dzisiaj nie wygląda tak ładnie, przytyła od czekolady, ma brzydkie worki pod oczami. na jej twarzy nie gości już ten miły grymas. wygląda jak mały potworek czy tęskniąca dziewczyna, jak kto woli.

Prawdziwe cierpienie może nas... teksty

aboniety dodano: 4 stycznia 2011

Prawdziwe cierpienie może nas spotkać tylko ze strony tych, których kochamy.

To paskudna sprawa być dorosłym. A... teksty

aboniety dodano: 4 stycznia 2011

To paskudna sprawa być dorosłym. A karuzela nigdy nie przestaje się kręcić. Nie możesz wysiąść...

Ludzie mówią  że bardzo się... teksty

aboniety dodano: 4 stycznia 2011

Ludzie mówią, że bardzo się zmieniłam. Prawda jest taka, że dorosłam. Przestałam pozwalać ludziom mną dyrygować. Nauczyłam się, że nie zawsze można być szczęśliwym. Zaakceptowałam rzeczywistość...

W życiu można przetrzymać tylko... teksty

aboniety dodano: 4 stycznia 2011

W życiu można przetrzymać tylko jedno piekło. Każde następne jest lustrzanym odbiciem...

Owszem  była wybredna. Mogła dać... teksty

aboniety dodano: 4 stycznia 2011

Owszem, była wybredna. Mogła dać szansę na pierwszą randkę prawie każdemu chłopakowi, ale jeśli jej nie odpowiadał, nie traciła na niego czasu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV