głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Ludzie mają blizny we wszystkich nawet najmniej oczekiwanych miejscach. Blizny są niczym sekretne mapy ludzkiego życiorysu niczym wykresy wszystkich ran. Większ

aboniety

aboniety.moblo.pl
Ludzie mają blizny we wszystkich nawet najmniej oczekiwanych miejscach. Blizny są niczym sekretne mapy ludzkiego życiorysu niczym wykresy wszystkich ran. Większość z ty
Ludzie mają blizny we wszystkich... teksty

aboniety dodano: 4 stycznia 2011

Ludzie mają blizny we wszystkich, nawet najmniej oczekiwanych miejscach. Blizny są niczym sekretne mapy ludzkiego życiorysu, niczym wykresy wszystkich ran. Większość z tych ran goi się nie zostawiając nic oprócz blizny. Ale są i takie rany, które nigdy się nie goją. Rany, które wszędzie nosimy ze sobą. I choć cięcia i obrażenia dawno przestały istnieć, ból wciąż trwa tak samo silny.

...tym którzy byli  a nie są  pora... teksty

aboniety dodano: 4 stycznia 2011

...tym którzy byli, a nie są, pora powiedzieć do widzenia...

Tak wiele rzeczy powinnam Ci... teksty

aboniety dodano: 4 stycznia 2011

Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. Wyliczyć, ile to razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. Udowodnić Ci, że mam uśmiech przeznaczony tylko dla Ciebie.. i spojrzenie też takie mam.

Nie jestem dobra chociaż bywam miła. teksty

aboniety dodano: 3 stycznia 2011

Nie jestem dobra chociaż bywam miła.

Jestem na etapie chcenia wszystkiego... teksty

aboniety dodano: 3 stycznia 2011

Jestem na etapie chcenia wszystkiego, czego mieć nie mogę.

Chciałabym jeszcze raz zasnąć w... teksty

aboniety dodano: 3 stycznia 2011

Chciałabym jeszcze raz zasnąć w ubraniach, zmęczona od śmiechu.

Jestem bezbronna tylko wtedy  gdy... teksty

aboniety dodano: 3 stycznia 2011

Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach.

Tak na prawdę to nie palę. Udaję... teksty

aboniety dodano: 3 stycznia 2011

Tak na prawdę to nie palę. Udaję tylko, że po skończeniu z Tobą mam nowy zły nawyk.

Chodź. Na herbatę. Na kawę. Na... teksty

aboniety dodano: 3 stycznia 2011

Chodź. Na herbatę. Na kawę. Na papierosa. Na film. Na łóżko. Na ciastko. Na kanapkę. Na kakao. Na czekoladę. Na pocałunek. Na przytulanie. Na mnie. Na seks. Na ciało. Na muzykę. Na deszcz. Na spacer. Na śnieg. Na rower. Na zdjęcia. Na chwilę. Na minutę. Na godzinę. Na zawsze.

Pamiętasz dzieciństwo? Te... teksty

aboniety dodano: 3 stycznia 2011

Pamiętasz dzieciństwo? Te niezapomniane lata, zawsze obdartych kolan, ubrudzonych spodni piasku we włosach?Ty, jako jedyna dziewczyna w bandzie chłopaków, chodziłaś za nimi, by tylko nie stracić ich z oczu.Oni i tak za każdym razem odganiali Cię tanimi argumentami i kazali się zająć czym innym, choć po chwili i tak latałaś z nimi po drzewach śmiejąc się wniebogłosy a grając w 'Policjantów i złodziei" darłaś swoje najlepsze sukienki.Znajome prawda? A dziś? a dziś dzieci wolą siedzieć na komputerze, grając w tanie "zabijanki" udawać małych "cwaniaków" słuchających na blokowisku taniego Hip-hopu, którego i tak nie zrozumieją.Szpanować telefonami, "lansować się"na lewo i prawo. Czy zamiast normalnych ludzi rośnie nam pod nosem "Pokolenie JP" ?

Czułeś się kiedyś załamany? Jak... teksty

aboniety dodano: 2 stycznia 2011

Czułeś się kiedyś załamany? Jak nie na swoim miejscu? Jak po prostu nigdzie byś nie należał i nikt Cię nie rozumiał? Czy kiedykolwiek chciałeś uciec? Czy żyjesz w świecie, którego nienawidzisz? Masz dość wszystkich wokół? Nie, ty nie wiesz jak to jest, kiedy nic nie jest dobrze. Rozglądam się. Ale wszystko co widzę, to ludzie idący do ni kąd. Codziennie zamykam się w swoim pokoju, ze byt głośno grającym radiem. Żeby nikt nie słyszał, jak krzyczy moja dusza .

Tak to był piękny dzień.... teksty

aboniety dodano: 2 stycznia 2011

Tak to był piękny dzień. siedziałam w szkole, z kumpelą i spokojnie jadłam prince polo, gdy zapytała mnie o ciebie. wzruszając ramionami, bez odklejającego się plastra na sercu, szczerze mogłam powiedzieć : " mam wyjebane".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV