głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Każda kobieta zasługuje na kogoś kto nazwie ją swoim skarbem kto ją pocałuje zatrzyma nie pozwoli odejść nie będzie jej oszukiwać otrze łzy kiedy płacze. Na kog

59sekund

59sekund.moblo.pl
Każda kobieta zasługuje na kogoś kto nazwie ją swoim skarbem kto ją pocałuje zatrzyma nie pozwoli odejść nie będzie jej oszukiwać otrze łzy kiedy płacze. Na ko
Każda kobieta zasługuje na kogoś... teksty

59sekund dodano: 29 września 2014

Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy, kiedy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościć jej. Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nie będzie się bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie ona jest tą którą kocha, ta da której jest w stanie zrobić wszystko.

Z Tobą mogę mówić swobodniej niż... teksty

59sekund dodano: 29 września 2014

Z Tobą mogę mówić swobodniej niż z kimkolwiek, bo nikt nie był przy mnie w ten sposób, jak Ty jesteś, z całą wiedzą o mnie, z taką świadomością, wbrew wszystkiemu, pomimo wszystko.

Marzy mi się zachód słońca w... teksty

59sekund dodano: 29 września 2014

Marzy mi się zachód słońca w Twoich ramionach.

Szukasz szczęścia przez całe... teksty

59sekund dodano: 29 września 2014

Szukasz szczęścia przez całe życie, aż pojawia się jedna osoba i daje Ci go w nadmiarze.

Żeby być dobrym człowiekiem i... teksty

59sekund dodano: 29 września 2014

Żeby być dobrym człowiekiem i wspinaczem, trzeba zrozumieć siebie i pozwolić na odczuwanie różnych stanów. Ale jak możesz zrozumieć siebie, żyjąc w świecie, w którym wszystko jest zorganizowane i który we wszystkim cię wyręcza? Jeśli jest ci zimno, włączasz ogrzewania. Jeśli jest ci smutno, włączasz telewizor i oglądasz zabawny program. Czasami, żeby nauczyć się siebie, musisz być daleko od miejsca, w którym czujesz się bezpieczny. Przebywanie w takim miejscu daje ci możliwość zrozumienia tego, czego się boisz, z czego jesteś dumny i świadomość tego, co możesz zrobić, a czego nie.

Widzisz  z kobietami takimi jak my... teksty

59sekund dodano: 29 września 2014

Widzisz, z kobietami takimi jak my jest ten problem, że ani nie jesteśmy dziwkami, ani szarymi myszkami, i trudno znaleźć faceta, który to wytrzyma.

Tamtego dnia zmieniłeś całe moje... teksty

59sekund dodano: 28 września 2014

Tamtego dnia zmieniłeś całe moje życie

Ja nie chcę być kolejną... teksty

59sekund dodano: 28 września 2014

Ja nie chcę być kolejną dziewczyną dopisaną w albumie: miałem, ale się znudziła.

I kochać Cię zawsze będę. Za... teksty

59sekund dodano: 28 września 2014

I kochać Cię zawsze będę. Za wszystko co nas różni i za wszystko co nas do siebie przybliża. Kocham Cię za to z jakim entuzjazmem i zafascynowaniem opowiadasz mi jak Ci minął dzień, jak otwierasz rano oczka i jeszcze pół śpiący piszesz do mnie sms na dzień dobry. Kocham na Ciebie patrzeć, gdy robisz to co jest dla Ciebie ważne. Kocham Cię za to jak troszczysz się o rodziców, brata, siostrę, o mnie. Kocham Cię za każdy spędzony razem wieczór. Za wszystkie spacery w blasku księżyca i przy zachodzie słońca. Kocham Cię za to, ze wytrzymujesz wszystko. Ze nie zostawiłeś mnie po niektórych naszych dobitnie wyrażonych zdaniach, Kocham Cię za to, ze wspierasz mnie w moich problemach i troskach. Kocham Cię za to jak się do mnie uśmiechasz i mówisz mi, ze kochasz mnie najbardziej na świecie i że nigdy mnie nie zostawisz. Kocham Cię za to jak przytulasz mnie do siebie i pozwalasz napawać się zapachem Twojego ciała. Kocham Cię za wszystko. A najbardziej za to, że jesteś.

Uwielbiam w Tobie to  ze to Twoje... teksty

59sekund dodano: 28 września 2014

Uwielbiam w Tobie to, ze to Twoje coś, które każda dziewczyna w Tobie widzi, jest tylko moje i tylko dla mnie.

Mogę się na Ciebie obrażać... teksty

59sekund dodano: 28 września 2014

Mogę się na Ciebie obrażać sześćset trzynaście razy dziennie, ale i tak nie wpuszczę nikogo na Twoje miejsce.

Nigdy nie byłeś i nie będziesz... teksty

59sekund dodano: 28 września 2014

Nigdy nie byłeś i nie będziesz częścią mojego świata. Ty jesteś jego całością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV