głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Jesteś jedynym człowiekiem którego pojedyncze spojrzenia tyle dla mnie znaczą które spamiętuje pojedynczo jedno po drugim kojarzę je z chwilą uczuciem które mi

59sekund

59sekund.moblo.pl
Jesteś jedynym człowiekiem którego pojedyncze spojrzenia tyle dla mnie znaczą które spamiętuje pojedynczo jedno po drugim kojarzę je z chwilą uczuciem które mi to
Jesteś jedynym człowiekiem... teksty

59sekund dodano: 2 października 2014

Jesteś jedynym człowiekiem, którego pojedyncze spojrzenia, tyle dla mnie znaczą, które spamiętuje pojedynczo jedno po drugim, kojarzę je z chwilą, uczuciem, które mi towarzyszyło w trakcie spotkania się naszych oczu, dniem i okolicznościami, w których to się zdarzyło. Nieważne, jak wiele nowych twarzy poznam i ile na co dzień spotyka mnie nowych sytuacji, ja szukam Cię na zakrętach swojego życia i mam nadzieję, że kolejny podmuch wiatru przyniesie mi Twój zapach lub głos.

Czasem wystarczy się tylko odważyć... teksty

59sekund dodano: 2 października 2014

Czasem wystarczy się tylko odważyć, żeby przeżyć coś wspaniałego.

Bliskość. Czym jest? Czy to... teksty

59sekund dodano: 2 października 2014

Bliskość. Czym jest? Czy to jedność serca, ducha czy umysłu? Współczucie czy współodczuwanie? Jest definiowana słowami czy jej charakter określają tylko niemożliwe do uchwycenia emocje? Czy jej namacalność jest tak oczywista, kiedy się pojawia? A jednak, kiedy ją czujesz, nie potrzebujesz uzasadnień i potwierdzeń. Ogarnia serce, zwalniając lub przyśpieszając jego rytm w odpowiednich momentach.

Wszystko czego pragniemy przyjdzie do... teksty

59sekund dodano: 2 października 2014

Wszystko czego pragniemy przyjdzie do nas w odpowiednim czasie. Wtedy gdy będziemy umieli to odpowiednio docenić, wyciągnąć nauczkę bądź okaże się, że nigdy nam to do szczęścia nie było potrzebne.

Teraz wiem  że potrzebuję Cię tu... teksty

59sekund dodano: 2 października 2014

Teraz wiem, że potrzebuję Cię tu koło mnie. Od dziś do końca świata.

Schowam się w Twoich ramionach i... teksty

59sekund dodano: 1 października 2014

Schowam się w Twoich ramionach i już nigdy nie wyjdę

Uzależniłeś mnie od siebie... teksty

59sekund dodano: 1 października 2014

Uzależniłeś mnie od siebie, sprawiłeś że moje życie bez Ciebie nie miałoby sensu. I choć wiem, że nigdy tego nie zrobisz ostrzegam: nie waż się odchodzić bo pęknie mi serce.

Nic tak człowieka nie motywuje jak... teksty

59sekund dodano: 1 października 2014

Nic tak człowieka nie motywuje jak ukochana osoba.

I nawet  gdyby jego bliskość była... teksty

59sekund dodano: 1 października 2014

I nawet, gdyby jego bliskość była trucizną, zostałabym z Nim tak długo, aż umrę.

Tak  przyznaje się. Nie ma godziny... teksty

59sekund dodano: 1 października 2014

Tak, przyznaje się. Nie ma godziny, w której bym o Tobie nie pomyślała. Niema dnia, w którym nie spojrzałabym na Twoje zdjęcie. A to wszystko przez to, że jesteś tak blisko, a jednak tak daleko.

Boję się  że ze mną nie... teksty

59sekund dodano: 1 października 2014

Boję się, że ze mną nie wytrzymasz, że będę cię traciła z dnia na dzień tak jak czuję, że tracę samą siebie. Nie chcę stać się dla ciebie problemem z powodu mojej zjebanej psychiki. Nie wyobrażam sobie swojego życia bez ciebie, ale jeśli psuje też twoje to mi powiedz, bo nie chcę taką być.

moje problemy to błahostki  to dla... teksty

59sekund dodano: 1 października 2014

moje problemy to błahostki, to dla mnie mogą być czymś cholernie ważnym, czymś, czego Ty nie zrozumiesz... Tak, jestem kobietą. Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane "ciągnąć". Śmieję się jeszcze bardziej, kiedy próbuję wytłumaczyć dlaczego się śmieję. Wchodzę do pokoju po to, by zapomnieć co miałam tam zrobić. Ukrywam swój ból przed tymi, których kocham. Płaczę częściej niż myślisz. Dbam o ludzi, którym na mnie nie zależy. Jestem silna dlatego, że muszę, a nie dlatego, że chcę być. Słucham Cię nawet, jeśli Ty nie słuchasz mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV