głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Pamiętam jeszcze początek. Szczęśliwie zakochani bez kłótni wrzasków bez cięcia się żyletką. Bez durnych rozstań i powrotów. Nie było płaczu. Marzenia dają siłę

59sekund

59sekund.moblo.pl
Pamiętam jeszcze początek. Szczęśliwie zakochani bez kłótni wrzasków bez cięcia się żyletką. Bez durnych rozstań i powrotów. Nie było płaczu.
Pamiętam jeszcze początek.... teksty

59sekund dodano: 22 maja 2012

Pamiętam jeszcze początek. Szczęśliwie zakochani, bez kłótni, wrzasków, bez cięcia się żyletką. Bez durnych rozstań i powrotów. Nie było płaczu.

Marzenia dają siłę  by dążyć do... teksty

59sekund dodano: 22 maja 2012

Marzenia dają siłę, by dążyć do wyznaczonych sobie celów. Wiara daję siłę na lepsze jutro. Nadzieja daje siłę, by dbać o miłość. Drugi człowiek daje siłę, by dalej żyć.

Czy się boję? no proste. przeraża... teksty

59sekund dodano: 22 maja 2012

Czy się boję? no proste. przeraża mnie las nocą, przeraża mnie wiatr, jesień, spadające liście, zimne powietrze i pustka. Twój brak mnie przeraża, trzęsące się ręce, łzy na policzkach, i drżące wargi. przeraża mnie to, że bez Ciebie zwyczajnie umieram.

czasem biorąc do ręki nóż miałam... teksty

59sekund dodano: 22 maja 2012

czasem biorąc do ręki nóż miałam ochotę wbić go sobie prosto w serce, by nic więcej już nie czuć. gdy miałam w ręce strzykawkę nie jeden raz pomyślałam o złotym strzale. stojąc na krawędzi , miałam ochotę skoczyć. tak często chciałam się poddać, a mimo to - nadal tu jestem.

Wiesz czego brakowało mi wtedy... teksty

59sekund dodano: 22 maja 2012

Wiesz czego brakowało mi wtedy najbardziej? Godzinnych rozmów, nie żadnych konkretnych, wszystkich, nawet tych zupełnie bez sensu. Brakowało mi tego uśmiechu, tekstów typu ' mała mów co się dzieje, razem ogarniemy.' Brakowało mi tej ironii w głosie. Brakowało mi tego łobuzerskiego uśmiechu. Tego magicznego błysku w oczach. Brakowało mi po prostu Ciebie, wiesz?

Siedziała sama na kanapie wpatrując... teksty

59sekund dodano: 22 maja 2012

Siedziała sama na kanapie wpatrując się w to co dzieje się za oknem i z trudem powstrzymywała łzy wiedząc że on teraz kocha inną.

Jeśli uważasz że to proste  mylisz... teksty

59sekund dodano: 22 maja 2012

Jeśli uważasz,że to proste, mylisz się . Dla mnie nigdy nie będzie łatwe, wyrzucenie kogoś ze swojego życia i zaczęcie wszystkiego od nowa

Ci których kochamy  nigdy nie... teksty

59sekund dodano: 22 maja 2012

Ci których kochamy, nigdy nie odchodzą, bo miłośc jest nieśmiertelna.

lubię na zaparowanych oknach w... teksty

59sekund dodano: 22 maja 2012

lubię na zaparowanych oknach w autobusie pisać jak bardzo Cię kocham.

Przyjaciel to osoba od której nie... teksty

59sekund dodano: 22 maja 2012

Przyjaciel to osoba,od której nie wymagasz by Cię kochała,bo i tak Cię kocha.nie wymagasz by przy Tobie była,bo i tak przy Tobie jest.nie wymagasz,żeby z Tobą płakała,bo i tak płacze.nie wymagasz zaproszeń,bo zawsze czujesz się zaproszony.przyjaciel to osoba,która nigdy nie będzie chciała Cię zranić.przyjaciel jest bezinteresowny.

Mam swój charakter. To Cię boli. teksty

59sekund dodano: 22 maja 2012

Mam swój charakter. To Cię boli.

Wyrywał mi z ręki papierosy... teksty

59sekund dodano: 22 maja 2012

Wyrywał mi z ręki papierosy, mówiąc "póki żyję, nie pozwolę ci się tym truć". A kiedy widział tylko, że jakiś koleś coś do mnie gada, stawał obok, obejmował mnie i wyraźnie dawał mu do zrozumienia, żeby się odwalił. Właśnie on był zazdrosny o każdego smsa, od moich zboczonych kumpli. Nigdy nie pozwolił, bym wracała po ciemku sama do domu. Zawsze dbał, by niczego mi nie brakowało. Teraz być może nawet nie pamięta, jak miałam na imię. To boli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV