głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Za wcześnie. Osiemnaście lat to czas na motylki w brzuchu na fruwanie trzy metry nad ziemią na długie pocałunki i krótkie nieobecności.Na dotyk rzęs na policzku

59sekund

59sekund.moblo.pl
Za wcześnie. Osiemnaście lat to czas na motylki w brzuchu na fruwanie trzy metry nad ziemią na długie pocałunki i krótkie nieobecności.Na dotyk rzęs na policzku i dłoń
Za wcześnie. Osiemnaście lat to... teksty

59sekund dodano: 30 czerwca 2015

Za wcześnie. Osiemnaście lat to czas na motylki w brzuchu, na fruwanie trzy metry nad ziemią, na długie pocałunki i krótkie nieobecności.Na dotyk rzęs na policzku i dłoń w dłoni.Na niekoniecznie przemyślane decyzje, ale za to na szczęście w atomach powietrza.Na radość ze spotkania i smutek przy chwilowym rozstaniu. na tęsknotę.Na usta przy ustach.Na szaleństwo, na urok zakochania, czasem dziecinnego, ale w tym wszystkim pięknego. Najpiękniejszego.

Co to znaczy kochać mężczyznę? To... teksty

59sekund dodano: 30 czerwca 2015

Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu.

Ale przecież burzliwe związki są... teksty

59sekund dodano: 30 czerwca 2015

Ale przecież burzliwe związki są najpiękniejsze! Nie mogłabym wytrzymać w związku, w którym jest nudno. Siła wkurwienia jest najlepszą miarą miłości. Liczy się tylko, żeby nie rezygnować.

Obudzę się znów   popatrzę na... teksty

59sekund dodano: 30 czerwca 2015

Obudzę się znów , popatrzę na Twoje zdjęcie i stwierdzę ,że mam wszystko czego można chcieć i nie chce więcej.

Prawdziwa miłość jest zawsze... teksty

59sekund dodano: 30 czerwca 2015

Prawdziwa miłość jest zawsze chaotyczna. Gubisz się, tracisz trzeźwy osąd. Nie umiesz się bronić. Im większa miłość, tym większy chaos.

Więzi  które nas łączą są... teksty

59sekund dodano: 30 czerwca 2015

Więzi, które nas łączą są czasami nie do wytłumaczenia. Łączą nas nawet po tym, gdy wydaje się, że powinny się już zerwać. Niektóre więzi opierają się odległości, czasowi, logice. Ponieważ niektóre więzi są po prostu sobie przeznaczone.

Błąd  jaki popełnia kobieta  to... teksty

59sekund dodano: 27 czerwca 2015

Błąd, jaki popełnia kobieta, to opowiadanie o swoich kompleksach.

Wolę odejść niż zgodzić się na... teksty

59sekund dodano: 27 czerwca 2015

Wolę odejść niż zgodzić się na złe traktowanie i brak szacunku. Jestem dobrym, mądrym i wartościowym człowiekiem. Zasługuję na szacunek i wszystko, co najlepsze.

Możliwe  że zbłądziliśmy  ale... teksty

59sekund dodano: 27 czerwca 2015

Możliwe, że zbłądziliśmy, ale wolę zabłądzić z tobą, niż z innym dojść do celu.

Miłość jest wtedy  gdy on ledwie... teksty

59sekund dodano: 25 czerwca 2015

Miłość jest wtedy, gdy on ledwie wyszedł, a ty już chcesz do niego dzwonić i wtedy gdy, na dworze burza jest, a on mokry punktualnie przychodzi. I gdy wyjeżdża gdzieś na trzy dni, a Ty za nim strasznie tęsknisz i choć jesteście daleko od siebie to nucicie te same piosenki. Miłość jest wtedy, gdy on cię całuje, ale to ty proponujesz mu więcej. I wtedy, gdy on jest smutny, zgaszony to tobie też pęka serce. I gdy on chce po prostu milczeć to ty też się wtedy wyciszasz. A gdy on tylko spojrzy na ciebie ty wszystko mu z oczu wyczytasz. Miłość jest wtedy, gdy on wyczuwa czy masz dziś nastrój na śmiech. I wtedy, gdy patrząc na innych facetów uważasz, że czynisz grzech. I gdy on wciąż ma ten błysk w oku chociaż ostatnio sporo przytyłaś. A gdy trochę podetniesz włosy on widzi, że coś zmieniłaś. Miłość jest wtedy, gdy on choć nie umiem, na rocznice pisze ci wiersze. I wtedy gdy pijecie szampana choć zajął gdzieś siódme miejsce. I wtedy, gdy on dawno zasnął a ty nadal na niego patrzysz.

Nie ma na świecie takich pieniędzy... teksty

59sekund dodano: 25 czerwca 2015

Nie ma na świecie takich pieniędzy, które uszczęśliwią jak twój uśmiech. Nie ma takiej rzeczy, która sprawi tyle radości co twoje spojrzenie. Nikt nie jest w stanie mi dać tyle szczęścia co twój dotyk. Nie ma na tym świecie nic słodszego, niż twój pocałunek.

Nie chce zapewnień  że jestem ta... teksty

59sekund dodano: 25 czerwca 2015

Nie chce zapewnień, że jestem ta jedyną. Chcę być tą ostatnią.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV