głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Pragniemy rzeczy których nie będziemy mieli i mamy to czego w zasadzie nie chcemy. Wszystko nagle sprowadziło się do czegoś magicznego czegoś co unosiło mnie po

59sekund

59sekund.moblo.pl
Pragniemy rzeczy których nie będziemy mieli i mamy to czego w zasadzie nie chcemy.
Pragniemy rzeczy  których nie... teksty

59sekund dodano: 5 sierpnia 2015

Pragniemy rzeczy, których nie będziemy mieli i mamy to, czego w zasadzie nie chcemy.

Wszystko nagle sprowadziło się do... teksty

59sekund dodano: 5 sierpnia 2015

Wszystko nagle sprowadziło się do czegoś magicznego,czegoś co unosiło mnie ponad horyzont ,czegoś co przypomniało mi czego pragnie kobieta,jego dotyk,ta niebywała czułość,której nie doznałam wcześniej,nie wyobrażasz sobie tego ciepła wewnątrz mojego ciała,szumu w głowie, sprzecznych myśli do tego czego naprawdę pragnęłam.Ale stało się,jego dłoń sunąc po mojej tylko utwierdziła mnie w tym,że jest kimś na kogo czekałam,jest facetem który burzy mój spokój,który łamie moje zasady jednym zbliżeniem warg,ciepłem ciała,żarem oddechu palącym moją skórę,tak to stało się nagle,nagle zbliżył się do mnie,a ja z niepewnością odparłam czy powinniśmy pozwolić na ten pocałunek na pierwszej randce,a on bez słowa spróbował,czułym dotykiem zaczął mnie całować,jak dziecko bezwładnie oddałam się tej chwili,co miałam zrobić,tak bardzo tego pragnęłam i poczułam to, poczułam jakby ogień rozpalał się w moim ciele,on uśmiechał się coraz czulej mnie uszczęśliwiając,byłam wtedy jakby nad ziemią.

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest... teksty

59sekund dodano: 5 sierpnia 2015

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się - we właściwym czasie.

Kobiety  zwłaszcza te inteligentne... teksty

59sekund dodano: 4 sierpnia 2015

Kobiety, zwłaszcza te inteligentne mają to do siebie, że lubią, ba, uwielbiają doprowadzać mężczyzn na skraj. Tak aby zdradzali swoje „prawdziwe” uczucia.

Jeśli patrzysz na mężczyznę i... teksty

59sekund dodano: 4 sierpnia 2015

Jeśli patrzysz na mężczyznę i wiesz, że mógłby być ojcem twoich dzieci, to jest to ten właściwy mężczyzna, ale jeśli się wahasz, boisz i nie masz zaufania, lepiej go sobie daruj.

Najbardziej na świecie lubię te... teksty

59sekund dodano: 4 sierpnia 2015

Najbardziej na świecie lubię te buziaki w czoło na pożegnanie i w nos, kiedy się dąsam.

Prawdziwe związki nie rozpadają... teksty

59sekund dodano: 4 sierpnia 2015

Prawdziwe związki nie rozpadają się tak łatwo. Są jak cenny wazon, który tłucze się, a potem skleja z kawałeczków, znowu tłucze i znowu skleja, tak długo, aż kawałki przestaną do siebie pasować.

Są dwa etapy znajomości: tworzenie... teksty

59sekund dodano: 4 sierpnia 2015

Są dwa etapy znajomości: tworzenie historii i wspomnienia. Kiedy kogoś długo nie widzisz, możecie tylko wspominać to, co było dawniej. Nie macie już wspólnej historii, a rzeczy do opowiedzenia jest tyle, że na pytanie "Co nowego?" możesz odpowiedzieć tylko: "Nic nowego".

Uwielbiam budzić się przygnieciona... teksty

59sekund dodano: 4 sierpnia 2015

Uwielbiam budzić się przygnieciona Twoim ciałem i objęta silnymi ramionami, tak jakbym była najcenniejszą rzeczą jaką kiedykolwiek trzymałeś.

Potem okazuje się  że z każdym... teksty

59sekund dodano: 4 sierpnia 2015

Potem okazuje się, że z każdym jesteś w stanie nawiązać relację, jeśli spotkacie się przy piwie. Po kilku kieliszkach wina świetnie zwierza Ci się koleżankom. Po butelce - jesteś królową życia. Śpiewasz na głos piosenki nie możesz się nadziwić, jaka jesteś fajna.

Wolę zachować niesamowite... teksty

59sekund dodano: 4 sierpnia 2015

Wolę zachować niesamowite wspomnienia z tych kilku dni spędzonych razem, niż nie mieć ich w ogóle. Mimo świadomości, że ten czas już się nie powtórzy.

Gdy spotykasz wreszcie tę jedyną... teksty

59sekund dodano: 4 sierpnia 2015

Gdy spotykasz wreszcie tę jedyną osobę, z którą pragniesz spędzić resztę swoich dni, zaczynasz marzyć o tym, by reszta twoich dni rozpoczęła się jak najszybciej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV