głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund W życiu wszystkiego trzeba spróbować. Trzeba zapalić papierosa upić się do nieprzytomności tańczyć całą noc zgubić telefon nieszczęśliwie się zakochać jechać w

59sekund

59sekund.moblo.pl
W życiu wszystkiego trzeba spróbować. Trzeba zapalić papierosa upić się do nieprzytomności tańczyć całą noc zgubić telefon nieszczęśliwie się zakochać jechać w bagaż
W życiu wszystkiego trzeba... teksty

59sekund dodano: 6 sierpnia 2015

W życiu wszystkiego trzeba spróbować. Trzeba zapalić papierosa, upić się do nieprzytomności, tańczyć całą noc, zgubić telefon, nieszczęśliwie się zakochać, jechać w bagażniku, pływać w nocy, zgubić się w obcym mieście. Ale jeśli robisz coś złego, to przynajmniej baw się przy tym dobrze. Może jutro będzie koniec świata.

Świat byłby nudny bez problemów... teksty

59sekund dodano: 5 sierpnia 2015

Świat byłby nudny bez problemów, kompleksów, błędów, uczuć, nadziei i internetu.

Kocha się pomimo  a nie ponieważ.... teksty

59sekund dodano: 5 sierpnia 2015

Kocha się pomimo, a nie ponieważ. Kocha się za obecność, bezinteresownie. Przyjaźń ma sens wtedy, kiedy ludzie są dla siebie tak samo ważni. Miłość w przeciwieństwie do przyjaźni w ogóle nie ma sensu, ale mimo to uszczęśliwia, gdy jest odwzajemniona.

Lubię wracać do wspomnień  choć... teksty

59sekund dodano: 5 sierpnia 2015

Lubię wracać do wspomnień, choć to boli. Lubię czasem mieć łzy w oczach, choć to smutne. Lubię cierpieć uczuciem z przeszłości, choć to teraz nie ma znaczenia. Jednak najbardziej lubię uświadamiać sobie później, że to wszystko mnie czegoś nauczyło, że to mnie wychowało. I kochać życie.

Męczymy własną psychikę... teksty

59sekund dodano: 5 sierpnia 2015

Męczymy własną psychikę zastanawiając się, co by było gdyby. Gdyby miało się więcej odwagi, gdyby postąpiło się inaczej, gdyby starało się bardziej. Trzeba wreszcie pojąć, że nic nie dzieje się bez powodu i zawsze wychodzi nam to na dobre.

Chyba za wiele oczekuje od świata.... teksty

59sekund dodano: 5 sierpnia 2015

Chyba za wiele oczekuje od świata. Zbyt dużo chcę osiągnąć bez walki. Wobec wielu rzeczy jestem po prostu bezsilna, ale może umiem coś zmienić.

Poczekaj na kogoś  kto zobaczy w... teksty

59sekund dodano: 5 sierpnia 2015

Poczekaj na kogoś, kto zobaczy w Tobie to, co najlepsze. I kto stanie się nieodłączną częścią Twojego życia. Poza sobą macie nie widzieć świata. Wiesz jak to się nazywa? Miłość. Prawdziwa, szczera, dojrzała. Która przetrwa wszystko. I wszystkim będzie.

Usiądź i zastanów się.... teksty

59sekund dodano: 5 sierpnia 2015

Usiądź i zastanów się. Chciałbyś mieć siebie za przyjaciela? Chciałbyś ze sobą być? Chciałbyś mieć taką córkę jak Ty? Może jednak powinieneś coś zmienić? Człowieku, polub siebie, a cały świat będzie Ci sprzyjał.

Nigdy nie żałuj decyzji  które... teksty

59sekund dodano: 5 sierpnia 2015

Nigdy nie żałuj decyzji, które podjęte zostały w przeszłości. Nie żałuj tego co się wydarzyło. Nie żałuj łez, bólu i radości. Nie żałuj niczego co stało się Twoim doświadczeniem. Nie żałuj, że życie często odwracało się przeciwko Tobie. Nie żałuj swoich własnych porażek. Nie żałuj strachu, który kiedyś był Twoim przekleństwem. Nie żałuj niczego co zostało zyskane poprzez przeszłość i własne wybory. Nie żałuj swoich decyzji, bo wyłącznie one sprawiły, że dziś Twój charakter został tak a nie inaczej ukształtowany. Żałowanie, że nie wybrało się innej drogi...Jest szaleństwem oraz przekleństwem. Żałowanie własnych wyborów jest cichym zabójcą duszy.

'Lubię rozmowy nocą są dla mnie... teksty

59sekund dodano: 5 sierpnia 2015

'Lubię rozmowy nocą są dla mnie bardziej wartościowsze - świadomość tego, że ktoś zarywa dla Ciebie noc, aby dotrzymać Ci towarzystwa jest naprawdę cudowna.

To głupie  że przywiązujemy się... teksty

59sekund dodano: 5 sierpnia 2015

To głupie, że przywiązujemy się do miejsc, rzeczy, ludzi wiedząc, że nie spędzimy z nimi dużo czasu. Przez pewien czas człowiek celowo się izoluje żeby później nie mieć problemów z rozstaniem gdy trzeba odejść. Jednak nie da się nas tak zaprogramować żeby się nie przywiązywać tym bardziej, że w miejscu, w którym się znajdujemy mamy dobry kontakt z ludźmi i przede wszystkim czujemy się tam dobrze.

Chcąc doznać pełni szczęścia... teksty

59sekund dodano: 5 sierpnia 2015

Chcąc doznać pełni szczęścia, trzeba je dzielić z kimś drugim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV