głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
3odcru Czy wydarzenie nie jest tym bardziej znaczące i wyjątkowe im więcej potrzeba było przypadków aby mogło nastąpić? Tylko przypadek może wyglądać jak wysłannik los

3odcru

3odcru.moblo.pl
Czy wydarzenie nie jest tym bardziej znaczące i wyjątkowe im więcej potrzeba było przypadków aby mogło nastąpić? Tylko przypadek może wyglądać jak wysłannik losu. To c
Czy wydarzenie nie jest tym bardziej... teksty

3odcru dodano: 16 października 2012

Czy wydarzenie nie jest tym bardziej znaczące i wyjątkowe, im więcej potrzeba było przypadków, aby mogło nastąpić? Tylko przypadek może wyglądać jak wysłannik losu. To, co jest nieuchronne, czego się spodziewamy, co powtarza się codziennie, jest nieme. Tylko przypadek do nas przemawia. Staramy się czytać w nim, jak Cyganki odczytują przyszłość z fusów na dnie filiżanki.

Człowiek uświadamia sobie swą... teksty

3odcru dodano: 16 października 2012

Człowiek uświadamia sobie swą słabość i nie chce się przed nią bronić; pragnie jej się poddać. Jest pijany słabością, chce być jeszcze słabszy, chce upaść pośrodku placu, na oczach wszystkich, chce być na dnie, jeszcze niżej niż na dnie.

uwielbiam tego człowieka  i kocham... teksty

3odcru dodano: 15 października 2012

uwielbiam tego człowieka, i kocham rozmowy z Nim - pomimo tego, że większość z nich odbywa się przez ten śmieszny ekran w moim laptopie.

no co ty nie powiesz. teksty 3odcru dodał komentarz: no co ty nie powiesz. do wpisu 15 października 2012
Nawet nie spodziewałam się  że... teksty

3odcru dodano: 14 października 2012

Nawet nie spodziewałam się, że wszystko, co wydarzyło się w przyszłości będzie tylko marnym, nic nie znaczącym wspomnieniem. Nie myślałam, że pokocham teraz kogoś z taką siłą, że będę zasypiać z uśmiechem na twarzy, a nie ze łzami w oczach.

Prag­nienie by­cia kimś in­nym to... teksty

3odcru dodano: 14 października 2012

Prag­nienie by­cia kimś in­nym to mar­no­wanie oso­by, którą się jest.

Człowiek żyje dla swojej... teksty

3odcru dodano: 14 października 2012

Człowiek żyje dla swojej przyszłości.

Obiecałam sobie cieszyć się zawsze... teksty

3odcru dodano: 14 października 2012

Obiecałam sobie cieszyć się zawsze wraz ze wschodem słońca, każdego ranka na nowo. Dostrzegać przyszłość, ale nigdy nie poświęcać dla niej teraźniejszości. Przyjmować miłość, ilekroć spotkam ją na swej drodze, i przenigdy nie odkładać niczego, co może mnie uradować.

Nie warto koncentrować się na... teksty

3odcru dodano: 14 października 2012

Nie warto koncentrować się na przeciwnościach mocniejszych od nas czy starać się z nimi walczyć, bo stracimy całą energię. Najlepiej poszukać wyjścia i pójść naprzód.

Siedzisz w głębokim fotelu... teksty

3odcru dodano: 8 października 2012

Siedzisz w głębokim fotelu naprzeciw mojego łóżka. Widzimy się zaledwie po raz trzeci, a mnei się zdaje, że upłynęły już całe lata. Znam na pamięć twoją twarz

Miłość nie jest nawykiem... teksty

3odcru dodano: 8 października 2012

Miłość nie jest nawykiem, zobowiązaniem ani długiem. Nie jest tym, czego uczą nas romantyczne piosenki. Miłość po prostu jest. Bez definicji.Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj.

Człowiek kocha albo nie kocha  i... teksty

3odcru dodano: 8 października 2012

Człowiek kocha albo nie kocha, i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać, że kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć cała życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV