głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
3odcru Tragedie zdarzają się wszędzie. Możemy doszukiwać się przyczyn winić innych wyobrażać sobie jak odmienne byłoby bez nich nasze życie. Ale wszystko to nie ma zna

3odcru

3odcru.moblo.pl
Tragedie zdarzają się wszędzie. Możemy doszukiwać się przyczyn winić innych wyobrażać sobie jak odmienne byłoby bez nich nasze życie. Ale wszystko to nie ma znaczenia
Tragedie zdarzają się wszędzie.... teksty

3odcru dodano: 16 października 2012

Tragedie zdarzają się wszędzie. Możemy doszukiwać się przyczyn, winić innych, wyobrażać sobie jak odmienne byłoby bez nich nasze życie. Ale wszystko to nie ma znaczenia, zdarzyły się i koniec. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały

Po raz pierwszy w życiu – poznała... teksty

3odcru dodano: 16 października 2012

Po raz pierwszy w życiu – poznała, co to wolność. Mogła go kochać, choćby miał się o tym nigdy nie dowiedzieć, nie potrzebowała jego przyzwolenia, by odczuwać jego nieobecność, by myśleć o nim przez cały dzień, by czekać na niego z kolacją, by niepokoić się tym, co ludzie knują przeciwko niemu. To właśnie była wolność – czuć to, czego pragnęło jej serce, nie bacząc na to, co pomyślą inni.

Moje życie będzie miało taki sens... teksty

3odcru dodano: 16 października 2012

Moje życie będzie miało taki sens, jaki ja sama mu nadam.

Jeśli twoja przeszłość cię nie... teksty

3odcru dodano: 16 października 2012

Jeśli twoja przeszłość cię nie zadowala, zapomnij teraz o niej. Wyobraź sobie nową historię swego życia i uwierz w nią. Skoncentruj się jedynie na chwilach, w których osiągałeś to, czego pragnąłeś – i ta siła pomoże ci zdobyć to, czego chcesz.

Gdy człowiek zmierza ku swemu... teksty

3odcru dodano: 16 października 2012

Gdy człowiek zmierza ku swemu przeznaczeniu, często musi zmieniać kierunek. Niekiedy zewnętrzne okoliczności są silniejsze i jest zmuszony stchórzyć, poddać się. Wszystko to jest częścią nauki.

Samotność ma swoje przywileje  w... teksty

3odcru dodano: 16 października 2012

Samotność ma swoje przywileje; w samotności można robić to, na co ma się ochotę.

To  czego ci brakuje  nigdy się nie... teksty

3odcru dodano: 16 października 2012

To, czego ci brakuje, nigdy się nie zmienia. Może się zmienić otoczenie, ale wciąż pozostaje tą samą niekompletną osobą.

Ponieważ pamięć i odczucia są tak... teksty

3odcru dodano: 16 października 2012

Ponieważ pamięć i odczucia są tak niepewne, tak subiektywne, zawsze polegamy na jakiejś rzeczywistości – nazwijmy ją rzeczywistością alternatywną – która udowodni prawdziwość wydarzeń. Do jakiego stopnia fakty, które uznajemy za prawdziwe, rzeczywiście takie są, a do jakiego stopnia są faktami jedynie dlatego, że tak je nazywamy – takiego rozróżnienia nie sposób dokonać. Dlatego, by uznać pewną rzeczywistość, potrzebujemy innej rzeczywistości do zrelatywizowania tej pierwszej. Lecz ta druga rzeczywistość wymaga trzeciej jako podstawy. W naszej świadomości powstaje nieskończony łańcuch i wtedy czujemy się zagubieni. Co jest prawdziwe? Czy rzeczywistość znajduje się po tej stronie zerwanego łańcucha, czy po drugiej?

Na tym świecie niektóre rzeczy... teksty

3odcru dodano: 16 października 2012

Na tym świecie niektóre rzeczy można zmienić, a innych się nie da. Upływ czasu to jedna z rzeczy, których nie można odkręcić. Jeśli się znalazłeś w pewnym punkcie, to nie możesz już wrócić.

http:  pl.wikiquote.org wiki... teksty

3odcru dodano: 16 października 2012

Możliwe  że nie jesteśmy w stanie... teksty

3odcru dodano: 16 października 2012

Możliwe, że nie jesteśmy w stanie kochać właśnie dlatego, że pragniemy być kochani, to jest dlatego, że domagamy się czegoś od tego drugiego (miłości), zamiast podchodzić do niego bez żadnych wymagań i pragnąć wyłącznie jego obecności.

Nie konieczność  ale przypadek ma w... teksty

3odcru dodano: 16 października 2012

Nie konieczność, ale przypadek ma w sobie czar. Jeśli miłość ma być miłością niezapomnianą, od pierwszej chwili muszą się ku niej zlatywać przypadki jak ptaki na ramiona świętego Franciszka z Asyżu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV