głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
3odcru Gdy człowiek zmaga się całe życie ze swoją niezawinioną przecież innością ze szczelną jak łódź podwodna nietolerancją małego miasteczka z niepojętą samotnością

3odcru

3odcru.moblo.pl
Gdy człowiek zmaga się całe życie ze swoją niezawinioną przecież innością ze szczelną jak łódź podwodna nietolerancją małego miasteczka z niepojętą samotnością któ
Gdy człowiek zmaga się całe życie... teksty

3odcru dodano: 18 listopada 2012

Gdy człowiek zmaga się całe życie ze swoją niezawinioną przecież innością, ze szczelną jak łódź podwodna nietolerancją małego miasteczka, z niepojętą samotnością, którą ta inność powoduje, gdy walczy o każdą oznakę akceptacji tej odrębności i znajduje nagle kogoś, kto czuje dokładnie tak samo i jest na dodatek uosobieniem wszystkich marzeń i fantazji, to ma się przekonanie, że dotknęło się wieczności. A wieczności można dotknąć przecież tylko jeden jedyny raz.

Gdy człowiek wspina się na jakiś... teksty

3odcru dodano: 18 listopada 2012

Gdy człowiek wspina się na jakiś szczyt, to nagle, będąc tuż pod nim, zaczyna wyraźniej widzieć inne szczyty, które go otaczają. Te znacznie wyższe. Z dołu ich w ogóle nie widać lub są bardzo niewyraźne. Tam u góry są wyraziste i tym, że są wyraźne, denerwują. I samą tylko swoją obecnością odbierają całą radość wchodzenia na ten swój obecny. I będąc już na wierzchołku swojego, zamiast poczuć spełnienie, czuje się tęsknotę za tymi wyższymi.

Dobiegł końca kolejny zwykły... teksty

3odcru dodano: 18 listopada 2012

Dobiegł końca kolejny zwykły dzień.(...) Ile miał takich zwykłych dni za sobą? Podobnych do siebie, zamkniętych w pętli powtarzających się tych samych czynności, tych samych ludzkich twarzy, tych samych miejsc, tego samego codziennego braku nadziei, że może być inaczej.

Czy warto tak nieprzerwanie gonić... teksty

3odcru dodano: 18 listopada 2012

Czy warto tak nieprzerwanie gonić, nie oglądając się za siebie, ponieważ to co za nami, czego tak pragnęliśmy i z takim wysiłkiem zdobywaliśmy jest jak mały pagórek, który zdobyty służy tylko po to, aby stojąc na nim, wyraźniej dostrzec kolejne szczyty? Nie oglądać się za siebie, ale także nie patrzyć w dół, powoli zapominając, co i kogo się tam zostawiło.

Czy nie uważasz  że pewne doznania... teksty

3odcru dodano: 18 listopada 2012

Czy nie uważasz, że pewne doznania są możliwe tylko przez kable łączące dwa komputery? Dwa światy, dwa życia, dwie wyobraźnie, ale jedno zdumienie, gdy coś, na odległość, czujemy tak samo?

Czy naprawdę w życiu jest tak  że... teksty

3odcru dodano: 18 listopada 2012

Czy naprawdę w życiu jest tak, że wszyscy wszystkim robią krzywdę?! Czy to jest aż tak powszechne? Czy jedynie krzywda wyrządzona przez kogoś lub krzywda wyrządzona komuś jest tym, co warte jest opisu? Czy nie ma na tym świecie ludzi szczęśliwych? A może pisanie lub mówienie o szczęściu nie jest warte uwagi? Może nawet szkoda czasu, aby pisać o tym, ponieważ trwa krótko? A może szczęście wszyscy przeżywają zawsze jednakowo, a nieszczęście wszyscy inaczej?

Czy można za kimś tęsknić i... teksty

3odcru dodano: 18 listopada 2012

Czy można za kimś tęsknić i cieszyć się tym?

Wspomnienia to coś  co się posiada... teksty

3odcru dodano: 18 listopada 2012

Wspomnienia to coś, co się posiada, czy coś, co się utraciło?

nauczył się mówić dużo w taki... teksty

3odcru dodano: 18 listopada 2012

nauczył się mówić dużo w taki sposób, by nic nie powiedzieć, co było jednym z najskuteczniejszych sposobów kłamstwa.

Zemsta służy oczyszczeniu serca i... teksty

3odcru dodano: 18 listopada 2012

Zemsta służy oczyszczeniu serca i duszy.

Wszystkie moje dzisiejsze paranoje... teksty

3odcru dodano: 18 listopada 2012

Wszystkie moje dzisiejsze paranoje, chore domysły czy ciągłe obawy wynikają z tego, co przeżyłam w przeszłości. Chcę żyć normalnie ufając mu i ciesząc się szczęściem, ale tak do końca nie potrafię. Jakaś część mnie głęboko ugrzęzła w tamtym życiu i nie potrafi odnaleźć się w teraźniejszości.

gdy trzeba mówić o uczuciach to... teksty

3odcru dodano: 14 listopada 2012

gdy trzeba mówić o uczuciach to znaczy ,że ich nie ma. Bo jeśli są, to nie ma potrzeby ,żeby o nich mówić. Cóż zreszta znaczą słowa. liczą się tylko czyny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV