 |
|
więcej ruchów a mniej pierdolenia
|
|
 |
|
Sei bella fuori, la merda è all'interno.
|
|
 |
|
Ludzie, którzy czekają aż upadniesz dzielą się na dwie grupy. Tych, co pomogą Ci szybko się podnieść, i tych, którzy dopilnują, abyś nie wstał za szybko.
|
|
 |
|
Czasami ludzie budują dookoła siebie mur, ale nie po to, by nikogo do siebie nie dopuścić, tylko po to, aby sprawdzić kto będzie próbował go zburzyć.
|
|
 |
|
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - Spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego. - Zapewnił Go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
|
|
 |
|
Zakochaj się w oczach dziewczyny. Uroda przeminie, włosy posiwieją, ale oczy pozostaną te same na całe życie.
|
|
 |
|
nie możesz łamać komuś serca i mówić, że Ci zależy / madziik
|
|
 |
|
My body needs a hero, come and save me, something tells me you know how to save me. I've been feeling real low, I need you to come and rescue me.
|
|
 |
|
moje życie to seeeeeeeeeeeeeeeeen
|
|
 |
|
jesteś moim przeznaczeniem, wierzę że ja Twoim, tamtego nie zmienię
zechcesz widzieć poświęcenie, nie mów mi że nie chcesz, proszę, kocham Cię szalenie
. . uuuu awaria, kocham Cię jak wariat, stój - od zawsze chciałaś mieć ten wariant.
|
|
 |
|
'Sensimillia i nigdy nie dość mi, leczy mego ducha ciała przypadłości.'
|
|
 |
|
'Ładnych parę lat pale to, nie prowadzę po pijaku bo wole wysoki lot.'
|
|
|
|