głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zielonalandrynka

siedząc na parapecie  rozmyślam  o twoich czekoladowych oczach  popijając herbatę z plastikowego  kubka.

abstracion dodano: 13 luty 2010

siedząc na parapecie, rozmyślam, o twoich czekoladowych oczach, popijając herbatę z plastikowego, kubka.

nawet  nie wiesz jak niezmiernie się cieszę! :  . to baardzo  wiele dla mnie znaczy. miło  że się podoba. dziękuję i pozdrawiam  serdecznie.    teksty abstracion dodał komentarz: nawet, nie wiesz jak niezmiernie się cieszę! : ). to baardzo, wiele dla mnie znaczy. miło, że się podoba. dziękuję i pozdrawiam, serdecznie. (; do wpisu 12 luty 2010
twoje zachowanie jest obsesyjnie  absurdalne. nienawidzić  kogoś  za to  że Cię kocha.? trochę  wdzięczności  kochanie.

abstracion dodano: 12 luty 2010

twoje zachowanie jest obsesyjnie, absurdalne. nienawidzić, kogoś, za to, że Cię kocha.? trochę, wdzięczności, kochanie.

w moim świecie  miłość  nie istnieje. tak jest znacznie  łatwiej. i mniej boli.

abstracion dodano: 12 luty 2010

w moim świecie, miłość, nie istnieje. tak jest znacznie, łatwiej. i mniej boli.

dążenie do szczęścia.? jestem realistką  zapomniałeś.?

abstracion dodano: 12 luty 2010

dążenie do szczęścia.? jestem realistką, zapomniałeś.?

nie chcesz się  przekonać  co robię  z ludźmi  którzy zabierają  mi ostatnie powody do oddychania  uwierz.

abstracion dodano: 12 luty 2010

nie chcesz się, przekonać, co robię, z ludźmi, którzy zabierają, mi ostatnie powody do oddychania, uwierz.

im  mniej Cię mam tym  bardziej pragnę. co będzie  gdy już cały będziesz mój.? chyba  nie mam się czego obawiać  bo to raczej  nigdy nie nastąpi.

abstracion dodano: 12 luty 2010

im, mniej Cię mam tym, bardziej pragnę. co będzie, gdy już cały będziesz mój.? chyba, nie mam się czego obawiać, bo to raczej, nigdy nie nastąpi.

jego obecność  jest jedyną  rzeczą  która powoduje uśmiech  na mojej twarzy. jedyną rzeczą  dzięki  której uwalniają się moje endorfiny. dbam  o to  by był  jak najczęściej. pozbaw  mnie tego  a Cię zabiję.  nie będę miała  litości dla kogoś  kto odbierze  mi ostatnie chwile szczęścia  których  tak kurczowo się trzymam.

abstracion dodano: 12 luty 2010

jego obecność, jest jedyną, rzeczą, która powoduje uśmiech, na mojej twarzy. jedyną rzeczą, dzięki, której uwalniają się moje endorfiny. dbam, o to, by był, jak najczęściej. pozbaw, mnie tego, a Cię zabiję. nie będę miała, litości dla kogoś, kto odbierze, mi ostatnie chwile szczęścia, których, tak kurczowo się trzymam.

możesz  zabrać mi wszystko  zniszczyć  całe moje życie  ale nie zabieraj mi jego. bo to dzięki  niemu wciąż  wykazuje funkcje życiowe. a czasami nawet emanuje  ze mnie szczęście. nie zabieraj mi tlenu  bo nie będę w stanie za siebie ręczyć.

abstracion dodano: 12 luty 2010

możesz, zabrać mi wszystko, zniszczyć, całe moje życie, ale nie zabieraj mi jego. bo to dzięki, niemu wciąż, wykazuje funkcje życiowe. a czasami nawet emanuje, ze mnie szczęście. nie zabieraj mi tlenu, bo nie będę w stanie za siebie ręczyć.

boję  się  że kolejnym razem  gdy wykrzyczę  Twoje imię  nie odwrócisz  się. boję  się  że Cię stracę.  bo On obiecał  że zabierze  mi wszystko  co kocham  zaczął od siebie  skończy na Tobie.

abstracion dodano: 12 luty 2010

boję, się, że kolejnym razem, gdy wykrzyczę, Twoje imię, nie odwrócisz, się. boję, się, że Cię stracę. bo On obiecał, że zabierze, mi wszystko, co kocham, zaczął od siebie, skończy na Tobie.

dziękuję  że podpisujesz  moje 'prace'. chociaż  ty jedna  potrafisz  uszanować  moją prośbę. dziękuję ślicznie jeszcze raz i pozdrawiam. teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję, że podpisujesz, moje 'prace'. chociaż, ty jedna, potrafisz, uszanować, moją prośbę. dziękuję ślicznie jeszcze raz i pozdrawiam. do wpisu 12 luty 2010
możesz  mnie kochać  tylko ile zechcesz. tylko!

abstracion dodano: 12 luty 2010

możesz, mnie kochać, tylko ile zechcesz. tylko!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć