 |
|
jakby chciał, to by się odezwał. proste ? proste.
|
|
 |
|
' staram się jak mogę być dobrą córką, grzeczną uczennicą, sympatyczną koleżanką i najlepszą przyjaciółką. ale kiedyś to się skończy i wszyscy będziecie mieli problem! '
|
|
 |
|
jak idiotka jestem w stanie rzucić w każdym momencie wszystko, ale Ciebie nie stać nawet na jedno słowo.
|
|
 |
|
wybacz, ale dzisiaj jestem nie do wyjścia. dziś nie wyglądam, nieczynna jestem, chyba też trochę nie żyje. może jutro
|
|
 |
|
nie zakochała się w chłopaku z plakatu , ze snu , czy z własnej wyobraźni . zakochała się w chłopaku , który istnieje . ale to też było bez sensu .
|
|
 |
|
' a teraz przyjdź , spójrzmy sobie w oczy i zacznijmy wszystko od nowa . '
|
|
 |
|
Tak naprawde, rodzisz się sam i sam umierasz.
|
|
 |
|
obietnice przesiakniete ironią ..
|
|
 |
|
Wysocy blondyni o niebiesko-zielonych oczach i z trudnym charakterem ,też potrzebują szczęścia. Wiem z doświadczenia.
|
|
 |
|
Jestem typem chłopaka który lubi wyzwania , który lubi zdobywać ale i takim który mając szczęście nie szuka nowych rozwiązań.
|
|
|
|