głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zauroczona_powietrzem

Zaprzyjaźniłam się z samotnością  lecz ona się we mnie zakochała i teraz nie che mnie opuścić.

finely dodano: 23 kwietnia 2011

Zaprzyjaźniłam się z samotnością, lecz ona się we mnie zakochała i teraz nie che mnie opuścić.

cze.uwielbiam twoje wpisy teksty finely dodał komentarz: cze.uwielbiam twoje wpisy do wpisu 23 kwietnia 2011
Wesołych

finely dodano: 23 kwietnia 2011

Wesołych ; *

Ciągle słyszymy od rodziców  od starszego rodzeństwa  że my mamy beztroskie życie  że jedynym obowiązkiem jest nauka. Nienawidzę tych stwierdzeń. Czy oni nie widzą  że każdy ma problemy  każdy ma problemy odpowiednie do swojego wieku. Dla małego dziecka problemem   jest to  że śnieg znikł  a dla nas? Dla nas. Tu zaczynają się schody. Pierwsze miłości  zawód na przyjaciołach  nauka  lekcje  zakazy  nakazy  zranienie  myśli samobójcze  przecież mamy masę spraw  masę decyzji do podjęcia  ale nie. Przecież my prowadzimy beztroskie życie  które jak widać nie jest wcale takie kolorowe.

finely dodano: 23 kwietnia 2011

Ciągle słyszymy od rodziców, od starszego rodzeństwa, że my mamy beztroskie życie, że jedynym obowiązkiem jest nauka. Nienawidzę tych stwierdzeń. Czy oni nie widzą, że każdy ma problemy, każdy ma problemy odpowiednie do swojego wieku. Dla małego dziecka problemem , jest to, że śnieg znikł, a dla nas? Dla nas. Tu zaczynają się schody. Pierwsze miłości, zawód na przyjaciołach, nauka, lekcje, zakazy, nakazy, zranienie, myśli samobójcze, przecież mamy masę spraw, masę decyzji do podjęcia, ale nie. Przecież my prowadzimy beztroskie życie, które jak widać nie jest wcale takie kolorowe.

w moich brzuchu siedzą gąsienice.  czekam na motyle.

zozolandia dodano: 23 kwietnia 2011

w moich brzuchu siedzą gąsienice. czekam na motyle.

Napisałam test gimnazjalny więc wiem co to historia  dziwko  faceebok.

zozolandia dodano: 22 kwietnia 2011

Napisałam test gimnazjalny więc wiem co to historia, dziwko/ faceebok.

może po prostu jestem banalna  i wcale nie ociekam zajebistością ?

zozolandia dodano: 22 kwietnia 2011

może po prostu jestem banalna i wcale nie ociekam zajebistością ?

bliscy duchowo   dalecy geograficznie.

zozolandia dodano: 22 kwietnia 2011

bliscy duchowo - dalecy geograficznie.

wracamy do punktu wyjścia bez wyciągnięcia jakichkolwiek wniosków.

zozolandia dodano: 22 kwietnia 2011

wracamy do punktu wyjścia bez wyciągnięcia jakichkolwiek wniosków.

Nie ma to jak kumpel na lekcji  który zamaszystym ruchem wyrzucił mój piórnik za okno  a spytany przez nauczycielkę dlaczego to zrobił  odpowiedział tylko : jak kocha to wróci.   yezoo

zozolandia dodano: 22 kwietnia 2011

Nie ma to jak kumpel na lekcji, który zamaszystym ruchem wyrzucił mój piórnik za okno, a spytany przez nauczycielkę dlaczego to zrobił, odpowiedział tylko : jak kocha to wróci. / yezoo
Autor cytatu: yezoo

kto normalny śmieje się hehe albo hihi ? o o

zozolandia dodano: 22 kwietnia 2011

kto normalny śmieje się hehe albo hihi ? o,o

  rozum czy serce?   cycki.

zozolandia dodano: 22 kwietnia 2011

- rozum czy serce? - cycki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć