głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zabuuuujana

Możliwe  że jestem jedynie żałośnie smutnym przypadkiem pośród płci pięknej. Boże  mam nadzieję  że jednak nie

msmisq dodano: 16 czerwca 2011

Możliwe, że jestem jedynie żałośnie smutnym przypadkiem pośród płci pięknej. Boże, mam nadzieję, że jednak nie

Nie lubi spódniczek  a czasem w nich chodzi. Lubi gorzką herbatę  a ciągle ją słodzi.Chce mieć długie włosy a ciągle je ścina  nienawidzi przekleństw a często przeklina !

msmisq dodano: 16 czerwca 2011

Nie lubi spódniczek, a czasem w nich chodzi. Lubi gorzką herbatę, a ciągle ją słodzi.Chce mieć długie włosy a ciągle je ścina, nienawidzi przekleństw a często przeklina !

To dziwne. W matematyce dwa minusy dają plus  nie nie zamierzam  oznacza zamierzam  szklanka może być do połowy pełna i do połowy pusta  trzy zakręty w prawo  dają zakręt w lewo  głusi słyszą czasami więcej niż pełnosprawni ludzie  grosik dla jednych jest niczym  a dla innych może oznaczać wszystko  gdy mówimy kocham  ludzie odchodzą... Więc  czy wrócą  gdy powiem nienawidzę?

msmisq dodano: 16 czerwca 2011

To dziwne. W matematyce dwa minusy dają plus, nie nie zamierzam, oznacza zamierzam, szklanka może być do połowy pełna i do połowy pusta, trzy zakręty w prawo, dają zakręt w lewo, głusi słyszą czasami więcej niż pełnosprawni ludzie, grosik dla jednych jest niczym, a dla innych może oznaczać wszystko, gdy mówimy kocham, ludzie odchodzą... Więc, czy wrócą, gdy powiem nienawidzę?

Od wieków faceci patrzyli nam na cycki  zamiast w oczy macali po pupie  zamiast uścisnąć dłoń  więc teraz mam święte prawo gapić się na męskie tyłki i wulgarnie wyrażać moje uznanie.

msmisq dodano: 16 czerwca 2011

Od wieków faceci patrzyli nam na cycki, zamiast w oczy,macali po pupie, zamiast uścisnąć dłoń, więc teraz mam święte prawo gapić się na męskie tyłki i wulgarnie wyrażać moje uznanie.

Faceci  są nam zbędni do zepsucia humoru  wbicia gwoździa w ścianę  o złamanym sercu nie wspominając. Ale pocałunku podczas którego czujemy  jak niebiańsko się uśmiechają nic nam nie zastąpi.

msmisq dodano: 16 czerwca 2011

Faceci, są nam zbędni do zepsucia humoru, wbicia gwoździa w ścianę, o złamanym sercu nie wspominając. Ale pocałunku podczas którego czujemy, jak niebiańsko się uśmiechają nic nam nie zastąpi.

ROMANTYK   to nie ktoś  kto zabierze Cię do ekskluzywnej restauracji  lecz ktoś kto zabierze Cię w zwykłe miejsce i pokaże Ci jego niezwykłość .

msmisq dodano: 16 czerwca 2011

ROMANTYK - to nie ktoś, kto zabierze Cię do ekskluzywnej restauracji, lecz ktoś kto zabierze Cię w zwykłe miejsce i pokaże Ci jego niezwykłość .

Kobiety należy kochać  lecz nie próbować zrozumieć.

msmisq dodano: 16 czerwca 2011

Kobiety należy kochać, lecz nie próbować zrozumieć.

 Czy chociaż wiesz  że ona ma sześć różnych uśmiechów?  Ma sześć uśmiechów?  Tak. Pierwszy  gdy coś ją naprawdę rozśmieszy. Drugi  gdy śmieje się z grzeczności. Trzeci  gdy snuje plany. Czwarty  gdy śmieje się sama z siebie. Piąty  gdy czuje się niezręcznie. I szósty  gdy... Szósty  gdy Go widzi..

msmisq dodano: 16 czerwca 2011

-Czy chociaż wiesz, że ona ma sześć różnych uśmiechów? -Ma sześć uśmiechów? -Tak. Pierwszy, gdy coś ją naprawdę rozśmieszy. Drugi, gdy śmieje się z grzeczności. Trzeci, gdy snuje plany. Czwarty, gdy śmieje się sama z siebie. Piąty, gdy czuje się niezręcznie. I szósty, gdy... Szósty, gdy Go widzi..

Historia lubi się powtarzać. Zastanawiałeś się kiedyś czemu? Bo życie uwielbia dawać nam drugą szansę na popełnianie tych samych błędów z przeszłości. Coś w rodzaju egzaminu? Żeby sprawdzić  czy się czegoś nauczyliśmy? A my łapiemy haczyk. Bo ten błąd warto jest popełnić nawet sto razy.. Ciągle to samo.. Nigdy się nie nauczymy

msmisq dodano: 16 czerwca 2011

Historia lubi się powtarzać. Zastanawiałeś się kiedyś czemu? Bo życie uwielbia dawać nam drugą szansę na popełnianie tych samych błędów z przeszłości. Coś w rodzaju egzaminu? Żeby sprawdzić, czy się czegoś nauczyliśmy? A my łapiemy haczyk. Bo ten błąd warto jest popełnić nawet sto razy.. Ciągle to samo.. Nigdy się nie nauczymy

Jedna chwila może być o wiele dłuższa od drugiej  choć oby dwie trwają 5 sekund. Wszystko zależy od tego  kogo w danej chwili całujesz.

msmisq dodano: 16 czerwca 2011

Jedna chwila może być o wiele dłuższa od drugiej, choć oby dwie trwają 5 sekund. Wszystko zależy od tego, kogo w danej chwili całujesz.

Co u mnie? Jak zwykle. Coś się sypie  ktoś się kłóci  ktoś się czepia  ktoś przychodzi  ktoś odchodzi   ja zostaję.

msmisq dodano: 16 czerwca 2011

Co u mnie? Jak zwykle. Coś się sypie, ktoś się kłóci, ktoś się czepia, ktoś przychodzi, ktoś odchodzi - ja zostaję.

Kobieta  aby pójść do łóżka z mężczyzną  potrzebuje bliskości  zaufania i poczucia więzi. Mężczyzna  przeważnie  potrzebuje tylko miejsca..

msmisq dodano: 16 czerwca 2011

Kobieta, aby pójść do łóżka z mężczyzną, potrzebuje bliskości, zaufania i poczucia więzi. Mężczyzna- przeważnie- potrzebuje tylko miejsca..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć