 |
|
. co dalej księżniczko , co jeszcze chcesz ? ; ||
|
|
 |
|
calutkie 6 dni ; ( / z tęsknoty umrę xd .
|
|
 |
|
. ty nawet nie wiesz ile znaczy dla mnie słowa ; Skarbie , kocham cię . < 3
|
|
 |
|
dziękuuuuję ! < 3 - za ogrzewanie mojej dłoni . - za to jak na mnie patrzysz . - za twój uśmiech skierowany do mnie . - za to jak mnie czule przytulasz . - za to że jesteś . - za spacery - za słowa . - za to że jesteś mój . - za to że mówisz mi słoneczko - za to że mnie kochasz . , < 33
|
|
 |
|
. każde słowo ma jakieś znaczenie . ! / ;**
|
|
 |
|
Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.
|
|
 |
|
– Co to?
– Kwiaty.
– No widzę, że nie frytki, ale po co?
|
|
 |
|
Moje największe marzenie: żeby właśnie we mnie widział szczęście i sens życia.
|
|
 |
|
Słowa mogły kłamać, ale zajrzała w jego oczy i wiedziała, że ją kocha...
|
|
 |
|
Doba musiałaby trwać dwa razy dłużej, żebyśmy wreszcie mogli się sobą nasycić.
|
|
 |
|
Nadchodzi wiosna.
Chciałabym się zakochać, bo to dałoby mi na chwilę siłę by iść.
Ale tak wiesz, zakochać się bez wielkich wyznań i rzucania pod tramwaj. Zakochać się tak z wieczornymi pocałunkami i tyle.
|
|
 |
|
Przytulił się do niej jeden tylko raz. Ale nie tak grzecznie, jak przytula się ciocię na imieninach składając jej życzenia. A ona się zakochała w uścisku tym.
|
|
|
|