 |
|
Wole z wami w szarym tym betonie być, razem odnajdziemy plażę żeby lepiej żyć.
|
|
 |
|
Możemy się nie widzieć miesiącami, możemy o sobie "zapomnieć" na chwilę lub dwie, możemy mieć kogoś w międzyczasie. Ale proszę powiedz mi, jak to jest, ze za każdym razem kiedy znajdziemy się w pobliżu siebie jakaś niewidoczna siła pcha nas ku sobie?
|
|
 |
|
Jeżeli w nocy przyjdzie do Ciebie gruby Pan w czerwonym ubranku i będzie chciał Cię zapakować do worka , to nie przestrasz się . Powiedziałam Mikołajowi , że chcę Cię pod choinkę .
|
|
 |
|
różowo w oczach, niebiesko w mózgu, power kurwa total.
|
|
 |
|
Przecież fajni faceci nie chodzą luzem po ulicy!
|
|
 |
|
-płaczesz? - nie, podlewam rzęsy idioto! :D
|
|
 |
|
Umiera świat na brak miłości
|
|
 |
|
Nie przeciągaj pożegnania, bo to męczące. Zdecydowałeś się odejść, to idź.
|
|
 |
|
Jeśli mogłabym wybrać jak chcę umrzeć to chciałabym aby to nastąpiło w nocy. W Twoich ramionach. Otulona Twoim zapachem i ciepłem Twojego ciała. Wtulona w Twój muskularny tors. A moje ostatnie wypowiedziane słowa brzmiałyby tak : Wiesz, że długo bez Ciebie nie wytrzymam. Już niedługo znowu będziemy razem. I nawet śmierć nas nie rozłączy
|
|
 |
|
Nie chcę być nie miła , ale jego usta lepiej komponowały się z moimi.
|
|
 |
|
tylko to co zapuściło w nas korzenie będzie niemożliwe do usunięcia. nawet zakopane głęboko kiedyś znów wykiełkuje.
|
|
 |
|
mimo wszystko, pokaż mi, że miłość jest zajebista ♥
|
|
|
|