głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika youdaone_x3

Dążenie do doskonałości potrafi czasem pokazać  jak bardzo jesteśmy niedoskonali.

sianeta-x dodano: 14 stycznia 2012

Dążenie do doskonałości potrafi czasem pokazać, jak bardzo jesteśmy niedoskonali.

Każde zerkniecie na Ciebie mnie zabija. Czas po raz ostatni złożyć odwołanie… życiu  które prowadzę ...

sianeta-x dodano: 7 stycznia 2012

Każde zerkniecie na Ciebie mnie zabija. Czas po raz ostatni złożyć odwołanie… życiu, które prowadzę ...

Chciałabym: Być z kimś  z kim będzie mi dobrze... Komu  będę potrzebna i najważniejsza w jego życiu... Kto  będzie mnie kochał  szanował  opiekował się mną i troszczył się o mnie... Kto  zawsze będzie miał dla mnie czas... Kto  będzie walczył o nasz związek... Kto  pomimo wszystko zawsze będzie po mojej stronie... Kto  będzie ze mną zdobywał doświadczenia życiowe... Kto  będzie tęsknił za mną  będąc jeszcze przy mnie... Kto  będzie wierny i oddany... Kto  będzie potrafił mnie wysłuchać... Kto  będzie mnie wspierał w trudnych chwilach... Kto  słowami i gestami będzie wypełniał moje serce wiarą i nadzieją... Kto  będzie starał się mnie zrozumieć i będzie wyrozumiały... Od którego  nigdy nie usłyszę przykrego słowa... A we wszystkim co robi  będzie mi okazywał jak silne jest uczucie  którym mnie darzy... Być z kimś  kto da mi szczęście  a nie niepewność i łzy... Kto  po prostu będzie tylko mnie kochał szczerze i wiernie ..

sianeta-x dodano: 7 stycznia 2012

Chciałabym: Być z kimś, z kim będzie mi dobrze... Komu, będę potrzebna i najważniejsza w jego życiu... Kto, będzie mnie kochał, szanował, opiekował się mną i troszczył się o mnie... Kto, zawsze będzie miał dla mnie czas... Kto, będzie walczył o nasz związek... Kto, pomimo wszystko zawsze będzie po mojej stronie... Kto, będzie ze mną zdobywał doświadczenia życiowe... Kto, będzie tęsknił za mną, będąc jeszcze przy mnie... Kto, będzie wierny i oddany... Kto, będzie potrafił mnie wysłuchać... Kto, będzie mnie wspierał w trudnych chwilach... Kto, słowami i gestami będzie wypełniał moje serce wiarą i nadzieją... Kto, będzie starał się mnie zrozumieć i będzie wyrozumiały... Od którego, nigdy nie usłyszę przykrego słowa... A we wszystkim co robi, będzie mi okazywał jak silne jest uczucie, którym mnie darzy... Być z kimś, kto da mi szczęście, a nie niepewność i łzy... Kto, po prostu będzie tylko mnie kochał szczerze i wiernie,..

I mogłabym Cię teraz oskarżyć za gwałt na emocjach .

sianeta-x dodano: 6 stycznia 2012

I mogłabym Cię teraz oskarżyć za gwałt na emocjach .

'I życzę Ci miłości  ale przede wszystkim życzę Ci tej do mnie.'

sianeta-x dodano: 6 stycznia 2012

'I życzę Ci miłości, ale przede wszystkim życzę Ci tej do mnie.'

Nie pozwól mym oczom zapomnieć Twego obrazu  a ciału dłoni. Nie pozwól by zapach Twej skóry mógłby być przeze mnie kiedyś zapomniany  przecież oboje wiemy  że potrzebuję go do dalszego i normalnego funkcjonowania. Nie każ mym uszom przestać słuchać tej romantycznej melodii płynącej z Twych ust. Po prostu nie odchodź  zostań.. Jednakże  jeśli zdecydujesz się odejść  zostaw mi ostatki szeptu  kawałek naszego nieba i smak herbaty waniliowej z Twych warg  który czułem na swoich co ranek. Nie zapomnij też wziąć mego serca   ono bez Ciebie jest tylko samotnym kamieniem wyrzuconym na ulicę  drżącym ostatkiem sił i resztkami Ciebie.

sianeta-x dodano: 6 stycznia 2012

Nie pozwól mym oczom zapomnieć Twego obrazu, a ciału dłoni. Nie pozwól by zapach Twej skóry mógłby być przeze mnie kiedyś zapomniany, przecież oboje wiemy, że potrzebuję go do dalszego i normalnego funkcjonowania. Nie każ mym uszom przestać słuchać tej romantycznej melodii płynącej z Twych ust. Po prostu nie odchodź, zostań.. Jednakże, jeśli zdecydujesz się odejść, zostaw mi ostatki szeptu, kawałek naszego nieba i smak herbaty waniliowej z Twych warg, który czułem na swoich co ranek. Nie zapomnij też wziąć mego serca - ono bez Ciebie jest tylko samotnym kamieniem wyrzuconym na ulicę, drżącym ostatkiem sił i resztkami Ciebie.

Poczułam zapach Twoich ubrań i jednocześnie przypomniałam sobie  jak wspaniale było się do Ciebie przytulać.

sianeta-x dodano: 6 stycznia 2012

Poczułam zapach Twoich ubrań i jednocześnie przypomniałam sobie, jak wspaniale było się do Ciebie przytulać.

Jak się bawić to się bawić drzwi wyjebać okna wstawić  ruchać  jebać i się nie bać

sianeta-x dodano: 6 stycznia 2012

Jak się bawić to się bawić drzwi wyjebać okna wstawić, ruchać, jebać i się nie bać

Chciałabym zniknąc na moment i sprawdzić komu by brakowało mnie najbardziej.

sianeta-x dodano: 6 stycznia 2012

Chciałabym zniknąc na moment i sprawdzić komu by brakowało mnie najbardziej.

Teraz po cichu tęsknimy za marzeniami  które sami zabiliśmy.

sianeta-x dodano: 6 stycznia 2012

Teraz po cichu tęsknimy za marzeniami, które sami zabiliśmy.

Nie jestem obrażona. Ja tylko w spokoju przeżywam moją chwilę nienawiści do Ciebie.

klaudynax3 dodano: 6 stycznia 2012

Nie jestem obrażona. Ja tylko w spokoju przeżywam moją chwilę nienawiści do Ciebie.

tak łatwo stać się czyimś wspomnieniem

klaudynax3 dodano: 6 stycznia 2012

tak łatwo stać się czyimś wspomnieniem

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć