głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika yinyang

Widok Ciebie zmagającego się ze wspomnieniami przecina mnie na wskroś  tnie po kawałeczku każdą czastkę mojej duszy.

charyzmatyczna dodano: 7 stycznia 2012

Widok Ciebie zmagającego się ze wspomnieniami przecina mnie na wskroś, tnie po kawałeczku każdą czastkę mojej duszy.

Ostatnim razem widziałam cię tak skupionego  kiedy czytałeś instrukcję  jak złożyć sziszę.

charyzmatyczna dodano: 7 stycznia 2012

Ostatnim razem widziałam cię tak skupionego, kiedy czytałeś instrukcję, jak złożyć sziszę.

Tak bardzo chciałabym zobaczyć  jak znowu się do mnie uśmiechasz.

charyzmatyczna dodano: 7 stycznia 2012

Tak bardzo chciałabym zobaczyć, jak znowu się do mnie uśmiechasz.

W życiu każdego z nas jest ta jedna  jedyna osoba  którą poznajemy tylko po to  by mogła zniszczyć nam psychikę i spierdolić życiorys.

charyzmatyczna dodano: 7 stycznia 2012

W życiu każdego z nas jest ta jedna, jedyna osoba, którą poznajemy tylko po to, by mogła zniszczyć nam psychikę i spierdolić życiorys.

Narkotyki twarde  narkotyki miękkie  narkotyki al dente.

charyzmatyczna dodano: 7 stycznia 2012

Narkotyki twarde, narkotyki miękkie, narkotyki al dente.

Często mówi się  że niezależnie od prawdy  ludzie widzą to  co chcą zobaczyć. Niektórzy mogą zrobić krok w tył i zobaczyć  że cały czas patrzą na ten sam obrazek.

charyzmatyczna dodano: 7 stycznia 2012

Często mówi się, że niezależnie od prawdy, ludzie widzą to, co chcą zobaczyć. Niektórzy mogą zrobić krok w tył i zobaczyć, że cały czas patrzą na ten sam obrazek.

Mam wrażenie  że jestem sam  chociaż cię widzę  I widzę ziomków  którym starzy ustawiają życie  a moje życie jest między piekłem a niebem  nie zapomnij o mnie  bo mam tylko ciebie.

charyzmatyczna dodano: 7 stycznia 2012

Mam wrażenie, że jestem sam, chociaż cię widzę, I widzę ziomków, którym starzy ustawiają życie, a moje życie jest między piekłem a niebem, nie zapomnij o mnie, bo mam tylko ciebie.

ja też .. teksty mamtogdzies dodał komentarz: ja też .. do wpisu 6 stycznia 2012
Noc powinna być o parę godzin dłuższa. Po 1. Żeby się wyspać  po 2. Bo noce są zajebiste.

mamtogdzies dodano: 6 stycznia 2012

Noc powinna być o parę godzin dłuższa. Po 1. Żeby się wyspać, po 2. Bo noce są zajebiste.

Uwielbiam ludzi wartych zaufania. Są tacy wyjątkowi!

mamtogdzies dodano: 6 stycznia 2012

Uwielbiam ludzi wartych zaufania. Są tacy wyjątkowi!

Postaraj się nie być skurwielem. Wiem  że to trudne zważając na to  jacy są teraz wszyscy  ale błagam   zostań moim wyjątkiem.

mamtogdzies dodano: 6 stycznia 2012

Postaraj się nie być skurwielem. Wiem, że to trudne zważając na to, jacy są teraz wszyscy, ale błagam - zostań moim wyjątkiem.

Nie umiem całkowicie nie patrzeć na wygląd  przepraszam.

mamtogdzies dodano: 6 stycznia 2012

Nie umiem całkowicie nie patrzeć na wygląd, przepraszam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć