 |
nie znasz uczucia, kiedy idąc do lekarza chcesz dowiedzieć się, że jesteś zmuszona położyć się do szpitala i fantazyjnie sklejasz w myślach wiadomość o tym do niego w nadzeji, że chociaż w takim momencie będziesz istotna jedynie ty.
|
|
 |
w związku uczucie powinno się pielęgnować. ale co jeżeli druga osoba zmusza nas do jego zaniechania, żeby było nam lżej?
|
|
 |
Gdyby patrzę na nas z boku, widzę mężczyznę trzymającego w ramionach małego kotka, zbyt nieszczęśliwego żeby zapłakać
|
|
 |
Czy bycie dla kogoś lepszym niż jest sie w rzeczywistości to kwestia tego ze nam zależy czy udawanie kogoś kim sie nie jest?
|
|
 |
Ouu Taaak !!! Trzyyyy !! :>>>
|
|
 |
'Gdy dostaję sms'a od Ciebie od razu się uśmiecham. Nie ważne że piszesz o błahostkach ważne że pamiętasz o mnie.'
|
|
 |
" Trudno zapomnieć o kimś kto dał ci tyle do zapamiętania "
|
|
 |
" Być szczęśliwym to mieć przy sobie osobę, która była jest i będzie na zawsze. "
|
|
 |
" Tak bardzo chciałabym mieć te cholerne 7 lat. ubrać za dużą koszulę taty, ubrudzić buzie czekoladą i tuląc misia zapomnieć o problemach, choć na chwile. "
|
|
 |
nie będę walczyć o coś co mnie niszczy.
|
|
 |
Człowiek zmienia się nie do poznania, gdy zrozumie, że stracił coś, co kochał całym sobą. "
|
|
|
|