głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xxxniepokornaxxx

chodź ze mną chociaż zupełnie nie wiem dokąd

emolalka_sony dodano: 1 października 2011

chodź ze mną chociaż zupełnie nie wiem dokąd

Chodź.. nie pytaj mnie dziś o przyszłość

emolalka_sony dodano: 1 października 2011

Chodź.. nie pytaj mnie dziś o przyszłość

Mogę kochać tak mocno  ze wszystko inne to ni

emolalka_sony dodano: 1 października 2011

Mogę kochać tak mocno, ze wszystko inne to ni

''tutaj codziennie uczę się ze nie ma uczuć jest tylko haj  sex  hajs i trochę brudu...

emolalka_sony dodano: 1 października 2011

''tutaj codziennie uczę się ze nie ma uczuć,jest tylko haj, sex, hajs i trochę brudu..."

Dobrze  bądź moją Obiecaną Ziemią nie jestem z tych  którzy wieczorem poznają  rano się żenią

emolalka_sony dodano: 1 października 2011

Dobrze, bądź moją Obiecaną Ziemią,nie jestem z tych, którzy wieczorem poznają, rano się żenią

Kiedy patrzę w Twoje oczy wiem  że nie chcę już niczego szukać    że nie chcę nigdzie iść  chcę mieć Cię tutaj dziś.   Od zawsze chciałam znaleźć kogoś   kto by mógł zrozumieć    tak dawno już wiedziałam  że to jesteś Ty.   Tak dobrze czuję się  gdy jesteś obok  przy mnie     tak ważna czuję się  gdy mogę objąć Cię  wiesz?   Tak mało znaczy dla mnie wtedy wszystko inne..

emolalka_sony dodano: 1 października 2011

Kiedy patrzę w Twoje oczy wiem, że nie chcę już niczego szukać, że nie chcę nigdzie iść, chcę mieć Cię tutaj dziś. Od zawsze chciałam znaleźć kogoś , kto by mógł zrozumieć, tak dawno już wiedziałam, że to jesteś Ty. Tak dobrze czuję się, gdy jesteś obok (przy mnie) , tak ważna czuję się, gdy mogę objąć Cię, wiesz? Tak mało znaczy dla mnie wtedy wszystko inne..

A ona tuliła jego bluzę do siebie wyobrażając sobie  że przytula się do niego. Nadal czuła jego słodki zapach  który powoli ją usypiał..

emolalka_sony dodano: 1 października 2011

A ona tuliła jego bluzę do siebie wyobrażając sobie, że przytula się do niego. Nadal czuła jego słodki zapach, który powoli ją usypiał..

Tylko mnie kochaj ! .

emolalka_sony dodano: 1 października 2011

Tylko mnie kochaj ! .;*

Chciałabym by z miłością było tak jak z siatkówką – gdy ktoś krzyczy   moja’’ reszta się odsuwa…

emolalka_sony dodano: 1 października 2011

Chciałabym by z miłością było tak jak z siatkówką – gdy ktoś krzyczy ,,moja’’ reszta się odsuwa…

chociaż bardzo często Cię wkurza i tak bardzo mocno go kochasz.

emolalka_sony dodano: 1 października 2011

chociaż bardzo często Cię wkurza i tak bardzo mocno go kochasz.

lekcja polskiego  nauczycielka dała nam jakieś zadanie gdzie trzeba było wymienić cechy charakteru.   jacy są ludzie?   zapytała pisząc coś na tablicy.   zazdrośni.   rzuciłam patrząc w jego stronę.   obrażalscy.   syknął chamsko się uśmiechając.   nieufni.   powiedziałam.   zdradliwi.   dopowiedział.   zapatrzeni w siebie.   wyszeptałam cicho.   uparci.   patrzył na mnie aroganckim wzrokiem.   kłamliwi.   rzuciłam.   mimo iż udają że mają wszystko gdzieś to im zależy.   powiedział.   i kochają tych których nie powinni.   syknęłam spuszczając wzrok.   tęsknią udając że tak nie jest.   odparł cicho wpatrując się we mnie tymi kurewsko zielonymi tęczówkami i wstając w ławki wyszedł z klasy. po pięciu minutach napisał mi smsa o treści 'kocham Cię i zależy mi na Tobie. czy ty tego nie widzisz?

emolalka_sony dodano: 1 października 2011

lekcja polskiego, nauczycielka dała nam jakieś zadanie gdzie trzeba było wymienić cechy charakteru. - jacy są ludzie? - zapytała pisząc coś na tablicy. - zazdrośni. - rzuciłam patrząc w jego stronę. - obrażalscy. - syknął chamsko się uśmiechając. - nieufni. - powiedziałam. - zdradliwi. - dopowiedział. - zapatrzeni w siebie. - wyszeptałam cicho. - uparci. - patrzył na mnie aroganckim wzrokiem. - kłamliwi. - rzuciłam. - mimo iż udają że mają wszystko gdzieś to im zależy. - powiedział. - i kochają tych których nie powinni. - syknęłam spuszczając wzrok. - tęsknią udając że tak nie jest. - odparł cicho wpatrując się we mnie tymi kurewsko zielonymi tęczówkami i wstając w ławki wyszedł z klasy. po pięciu minutach napisał mi smsa o treści 'kocham Cię i zależy mi na Tobie. czy ty tego nie widzisz?

była wygadana   każdemu umiała powiedzieć co o nim sądzi   umiała też doskonale pyskować . pewnego dnia w jej życiu pojawił się ktoś   kto powstrzymał to wszystko w niej . na jego widok cała się trzęsła   a serce biło szybciej . kiedyś nie myślała o tym czy jest nachalna   czy nie . teraz męczy się miesiącami   bo on nie pisze   a ona go tak cholernie potrzebuje ..

emolalka_sony dodano: 1 października 2011

była wygadana , każdemu umiała powiedzieć co o nim sądzi , umiała też doskonale pyskować . pewnego dnia w jej życiu pojawił się ktoś , kto powstrzymał to wszystko w niej . na jego widok cała się trzęsła , a serce biło szybciej . kiedyś nie myślała o tym czy jest nachalna , czy nie . teraz męczy się miesiącami , bo on nie pisze , a ona go tak cholernie potrzebuje ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć