 |
|
You're looking like you really like him,and now you're feeling like you miss him,
you're speaking like you really love him, and now you're dancing like you need him.
|
|
 |
|
ze stoickim spokojem weszła do mieszkania, w którym zostawiła wszystkie bolesne wspomnienia. nie wiedziała czego ma się spodziewać. czekała na jego ruch. podszedł do niej i przytulił ją jak kiedyś. jej serce zabiło mocniej, a łzy mimowolnie pociekły po policzkach. nie potrafiła go puścić. był jej nieopisanie bliski, a w tej sekundzie należał wyłącznie do niej. na tą chwilę czekała tak długo. marzyła o niej całymi godzinami. niespodziewanie odsunął ją od siebie i spojrzał jej prosto w oczy. -nareszcie wróciłaś-powiedział, doprowadzając ją do szaleństwa.
|
|
 |
|
I'm looking for somebody I can call boo,
looking for the only one that I can give my all to,
tell me if it's you...
|
|
 |
|
Stoję nerwowo bawiąc się kosmykiem swoich włosów. Nasze spojrzenia się spotykają, a ja powstrzymując oddech, spuszczam wzrok. Moje serce na kilka sekund staje, a tętno cichnie. Taka kilkusekundowa śmierć jest niezwykła.
|
|
 |
|
I jest taka noc podczas której zbiera się na płacz, a do domu wraca się okrężną drogą.
|
|
 |
|
dobrze mieć osobę, która mimo upływu czasu, zmian, odległości jest cały czas z Tobą ..;)
|
|
 |
|
są minuty, w których można przeżyć więcej niż przez całe lata.
|
|
 |
|
kiedy człowiekowi za bardzo zależy, to wszystko czuje dwa razy mocniej...
|
|
 |
|
Musisz sobie zdać sprawę z tego, ze jeśli ty czegoś nie zrobisz to nic się nie zmieni.
|
|
 |
|
Gówno mnie obchodzi,że powinnam coś powiedzieć, to wszystko jest tak popierdolone i niepoważne, że kurwa nie powiem nic.
|
|
 |
|
Zbieranie siły, by doczekać jutra. Zwykła codzienność.
|
|
 |
|
Tak naprawdę trudno było zdefiniować naszą relację.
|
|
|
|