głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xtruskawkax

Wiem  że to chore ale czułam  że się uda. To silniejsze niż ja  zrozum   serce nie sługa.!

kladzia30 dodano: 27 kwietnia 2013

Wiem, że to chore ale czułam, że się uda. To silniejsze niż ja, zrozum - serce nie sługa.!;)

bo to co Cię uskrzydla potrafi być  jak morderca.!!

kladzia30 dodano: 27 kwietnia 2013

bo to co Cię uskrzydla potrafi być, jak morderca.!! ;]

Staram się nie okazywać uczuć nigdy  i wiem  że to wszystko mnie bardziej niszczy .

kladzia30 dodano: 27 kwietnia 2013

Staram się nie okazywać uczuć nigdy, i wiem, że to wszystko mnie bardziej niszczy .

Zacznij doceniać szczegóły. Poranną kawę  dobrą książkę  zachwycającą piosenkę  wzruszający film. Znajdź szczęście w uśmiechu przechodnia  zdanym egzaminie  ciepłym głosie mamy. Doceniaj każdą sekundę. Uwierz w siebie. Uwierz  że marzenia się spełniają. I chociaż to trudniejsze niż ciągłe marudzenie to jest to warte wysiłku. Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym  jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie .!:

kladzia30 dodano: 27 kwietnia 2013

Zacznij doceniać szczegóły. Poranną kawę, dobrą książkę, zachwycającą piosenkę, wzruszający film. Znajdź szczęście w uśmiechu przechodnia, zdanym egzaminie, ciepłym głosie mamy. Doceniaj każdą sekundę. Uwierz w siebie. Uwierz, że marzenia się spełniają. I chociaż to trudniejsze niż ciągłe marudzenie to jest to warte wysiłku. Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym, jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie .!:)

Gdy wali Ci się życie masz dwie opcje. Usiąść w kącie z tabliczką czekolady z rozmazanym makijażem lub ruszyć dupę i ratować to co Ci jeszcze pozostało.

kladzia30 dodano: 27 kwietnia 2013

Gdy wali Ci się życie masz dwie opcje. Usiąść w kącie z tabliczką czekolady z rozmazanym makijażem lub ruszyć dupę i ratować to co Ci jeszcze pozostało.

Jes­tem sa­molub­na  niecier­pli­wa i trochę niepew­na siebie. Po­pełniam błędy  tracę kon­trolę i jes­tem cza­sami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie pot­ra­fisz znieść mnie  kiedy jes­tem naj­gor­sza  to cho­ler­nie pew­ne  że nie zasługu­jesz na mnie  gdy jes­tem naj­lep­sza. :

kladzia30 dodano: 21 kwietnia 2013

Jes­tem sa­molub­na, niecier­pli­wa i trochę niepew­na siebie. Po­pełniam błędy, tracę kon­trolę i jes­tem cza­sami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie pot­ra­fisz znieść mnie, kiedy jes­tem naj­gor­sza, to cho­ler­nie pew­ne, że nie zasługu­jesz na mnie, gdy jes­tem naj­lep­sza. :)

Nigdy nie dawać za wygraną  wstawać co rano  mówić cześć zmianom .

kladzia30 dodano: 21 kwietnia 2013

Nigdy nie dawać za wygraną, wstawać co rano, mówić cześć zmianom .

Rzadko zgadzali się ze sobą. Właściwie nie zgadzali się prawie nigdy. Cały czas walczyli ze sobą. Codziennie prowokowali się nawzajem. Ale bez względu na różnice mieli jedna istotna cechę wspólną szaleli za sobą.

kladzia30 dodano: 21 kwietnia 2013

Rzadko zgadzali się ze sobą. Właściwie nie zgadzali się prawie nigdy. Cały czas walczyli ze sobą. Codziennie prowokowali się nawzajem. Ale bez względu na różnice mieli jedna istotna cechę wspólną-szaleli za sobą.

Pomimo wszystko warto wierzyć  że to co najlepsze jest dopiero przed nami. :

liliii dodano: 20 kwietnia 2013

Pomimo wszystko warto wierzyć, że to co najlepsze jest dopiero przed nami. :)

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. Każdy z nas  chociaż raz powiedział  nie  wtedy  gdy serce tak cholernie błagało o  tak . Każdemu z nas zdarzyło się wybrać niewłaściwą drogę  niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. To nic złego popełniać błędy  przecież jesteśmy tylko ludźmi!

liliii dodano: 20 kwietnia 2013

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. Każdy z nas, chociaż raz powiedział "nie" wtedy, gdy serce tak cholernie błagało o "tak". Każdemu z nas zdarzyło się wybrać niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. To nic złego popełniać błędy- przecież jesteśmy tylko ludźmi!

Strach paraliżuje tak bardzo  że nie jesteś w stanie funkcjonować. Zatracasz swoje zmysły  emocje  myśli. Twoje żebra drżą  rozcinają skórę  przebijają się przez nią  wychodzą na wierzch. Krew wylewa Ci się z ust. Gałki oczne krwawią. Nie możesz oddychać  oślepłeś. Słyszysz krzyk. Boisz się jeszcze bardziej. Nie możesz się ruszyć  nic nie widzisz  jesteś bezradny. Twoje uszy odpadają. Jesteś w nicości  wszystko zniknęło. Nie widzisz  nie słyszysz  nie czujesz. Boisz się  strach jest ogromny  zabija Cię.  shhhhh

liliii dodano: 17 kwietnia 2013

Strach paraliżuje tak bardzo, że nie jesteś w stanie funkcjonować. Zatracasz swoje zmysły, emocje, myśli. Twoje żebra drżą, rozcinają skórę, przebijają się przez nią, wychodzą na wierzch. Krew wylewa Ci się z ust. Gałki oczne krwawią. Nie możesz oddychać, oślepłeś. Słyszysz krzyk. Boisz się jeszcze bardziej. Nie możesz się ruszyć, nic nie widzisz, jesteś bezradny. Twoje uszy odpadają. Jesteś w nicości, wszystko zniknęło. Nie widzisz, nie słyszysz, nie czujesz. Boisz się, strach jest ogromny, zabija Cię. /shhhhh

kazali narysować co czuję  oddałam kartkę pustą.

liliii dodano: 17 kwietnia 2013

kazali narysować co czuję, oddałam kartkę pustą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć