głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xnochodztudomniex

Jestem nietaktowna  bezczelna i czasami coś pierdolnę. I nie umiem tego zmienić.

wiewioreczka86 dodano: 30 grudnia 2011

Jestem nietaktowna, bezczelna i czasami coś pierdolnę. I nie umiem tego zmienić.

Kocham się w alkoholu  bo dzięki niemu się śmieje. Sprawia  ze patrze na świat w inny sposób   nawet nie wydaje mi się taki smutny. Czasem nawet zapominam  ze byleś  innym razem całując usta kogoś innego jestem niemalże przekonana  ze należą do Ciebie. A następnego dnia  po namiętniej nocy z alkoholem  czuje się tak cholernie źle  ze nie jestem w stanie myśleć o Tobie. Poza tym alkohol odwzajemnia moja miłość

wiewioreczka86 dodano: 30 grudnia 2011

Kocham się w alkoholu, bo dzięki niemu się śmieje. Sprawia, ze patrze na świat w inny sposób - nawet nie wydaje mi się taki smutny. Czasem nawet zapominam, ze byleś, innym razem całując usta kogoś innego jestem niemalże przekonana, ze należą do Ciebie. A następnego dnia, po namiętniej nocy z alkoholem, czuje się tak cholernie źle, ze nie jestem w stanie myśleć o Tobie. Poza tym alkohol odwzajemnia moja miłość

Bo jesteś śmieszna  znaczy zabawna. mówisz mi  że nie tańczysz  a potem nie mogę odkleić Cię od parkietu. mówisz  że zbierasz znaczki z motylami. kto dzisiaj zbiera znaczki z motylami  dziewczyno. nie jesteś zwykła. masz w sobie coś  czego ja nawet nie umiem nazwać. masz taką tajemnicę  energię. i zawsze jak jesteśmy na sali  zanim zrobisz pierwszy krok  najpierw tak odgarniasz lewą ręką włosy z ucha. jesteś inna. po prostu chciałam powiedzieć  że Cię lubię. bardzo.

wiewioreczka86 dodano: 30 grudnia 2011

Bo jesteś śmieszna, znaczy zabawna. mówisz mi, że nie tańczysz, a potem nie mogę odkleić Cię od parkietu. mówisz, że zbierasz znaczki z motylami. kto dzisiaj zbiera znaczki z motylami, dziewczyno. nie jesteś zwykła. masz w sobie coś, czego ja nawet nie umiem nazwać. masz taką tajemnicę, energię. i zawsze jak jesteśmy na sali, zanim zrobisz pierwszy krok, najpierw tak odgarniasz lewą ręką włosy z ucha. jesteś inna. po prostu chciałam powiedzieć, że Cię lubię. bardzo.

mężczyzna Twojego życia to nie ten  który spędzi z Tobą noc  a potem po prostu odejdzie  nie zważając na jakiekolwiek konsekwencje. prawdziwy mężczyzna będzie całował Twój rosnący od ciąży brzuch i mimo  że jeszcze do tego nie dojrzał i oboje tego nie planowaliście  będzie przy Tobie i za cholerę nie pozwoli Cię skrzywdzić.

wiewioreczka86 dodano: 30 grudnia 2011

mężczyzna Twojego życia to nie ten, który spędzi z Tobą noc, a potem po prostu odejdzie, nie zważając na jakiekolwiek konsekwencje. prawdziwy mężczyzna będzie całował Twój rosnący od ciąży brzuch i mimo, że jeszcze do tego nie dojrzał i oboje tego nie planowaliście, będzie przy Tobie i za cholerę nie pozwoli Cię skrzywdzić.

nie zmienisz całego świata  ale możesz zmienić mój. wystarczy.

wiewioreczka86 dodano: 30 grudnia 2011

nie zmienisz całego świata, ale możesz zmienić mój. wystarczy.

Przyjaciel  to ten  kto wykańcza  a mimo to nie ma się go dość.

wiewioreczka86 dodano: 30 grudnia 2011

Przyjaciel, to ten, kto wykańcza, a mimo to nie ma się go dość.

a co mi zrobisz jak Cię pocałuję?    oddam Ci. ♥

wiewioreczka86 dodano: 30 grudnia 2011

a co mi zrobisz jak Cię pocałuję? - oddam Ci. ♥

Przyjaciel to osoba z którą będziesz gonić wiatr  szukać igły w stogu siana i zawsze ale to zawsze znajdzie dla Ciebie czas .   3

wiewioreczka86 dodano: 30 grudnia 2011

Przyjaciel to osoba z którą będziesz gonić wiatr, szukać igły w stogu siana i zawsze ale to zawsze znajdzie dla Ciebie czas . < 3

Kiedy stoisz obok  mam cholerną ochotę Cie przytulić. ♥

wiewioreczka86 dodano: 30 grudnia 2011

Kiedy stoisz obok, mam cholerną ochotę Cie przytulić. ♥

kim jestem ?     jestem wariatką  bo widzę świat w kolorowych barwach !   D

wiewioreczka86 dodano: 30 grudnia 2011

kim jestem ? ` - jestem wariatką, bo widzę świat w kolorowych barwach ! ; D

Czas zacząć ogarniać swoją optymistyczną wizję świata.

wiewioreczka86 dodano: 30 grudnia 2011

Czas zacząć ogarniać swoją optymistyczną wizję świata.

 To niewiarygodne  jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat  mimo tylu kłótni  tylu upierdliwości i tak naprawdę  kurwa  nie wiedzieć  czy to miłość czy nie.

wiewioreczka86 dodano: 30 grudnia 2011

`To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć