głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wtf015

tutaj masz wszystko  od dziwek po dragi świata  możesz ćpać  pić  ruchać  bakać  potem wracasz''

awiiis dodano: 18 października 2013

tutaj masz wszystko, od dziwek po dragi świata, możesz ćpać, pić, ruchać, bakać, potem wracasz''

tu gdzie wódka zwala z nóg

awiiis dodano: 18 października 2013

tu gdzie wódka zwala z nóg

pamiętam  kiedy jeszcze inny tu był ten powietrza zapach i brak mi czasu  który nadal prędko spieprza w latach brak mi wieczorów  kiedy NIEZNANY był melanż

awiiis dodano: 18 października 2013

pamiętam, kiedy jeszcze inny tu był ten powietrza zapach i brak mi czasu, który nadal prędko spieprza w latach,brak mi wieczorów, kiedy NIEZNANY był melanż

Jak niewiele trzeba aby kogoś stracić tak bliską Ci osobę za którą mógłbyś zamordować...honor? dlaczego czasami to on przeważa nad tym co jest na prawdę ważne pod wpływem chwili nagle zapomina się o tych pięknych momentach które przeżyliśmy z tą osobą  głupie prawda? ale trzeba umieć wylać sobie na łeb kubeł zimnej wody a honor schować do kieszeni  bo to ważne mieć kogoś  kto podnosi Cię z podłogi  włącza muzykę  polewa kolejnego kieliszka  obejmuje Cię i siedzi z Tobą aż do rana po prostu słuchając jak miotasz przekleństwami na wszystko co Cię otacza  dziękuję i p r z e p r a s z a m.

awiiis dodano: 18 października 2013

Jak niewiele trzeba,aby kogoś stracić-tak bliską Ci osobę,za którą mógłbyś zamordować...honor? dlaczego czasami to on przeważa nad tym co jest na prawdę ważne,pod wpływem chwili nagle zapomina się o tych pięknych momentach które przeżyliśmy z tą osobą, głupie prawda? ale trzeba umieć wylać sobie na łeb kubeł zimnej wody a honor schować do kieszeni, bo to ważne mieć kogoś, kto podnosi Cię z podłogi, włącza muzykę, polewa kolejnego kieliszka, obejmuje Cię i siedzi z Tobą aż do rana po prostu słuchając jak miotasz przekleństwami na wszystko co Cię otacza, dziękuję i p r z e p r a s z a m.

Na świecie żyje ponad 7 miliardów ludzi a Ty pozwolisz jednej zepsuć Ci humor? Daj spokój.

iza1550 dodano: 18 października 2013

Na świecie żyje ponad 7 miliardów ludzi a Ty pozwolisz jednej zepsuć Ci humor? Daj spokój.

Nie podrywać mojego chłopaka! Jest mi bardziej potrzebny niż Tobie!

iza1550 dodano: 18 października 2013

Nie podrywać mojego chłopaka! Jest mi bardziej potrzebny niż Tobie!

Starość jest wtedy gdy wartość świeczek przewyższa wartość tortu.

iza1550 dodano: 18 października 2013

Starość jest wtedy gdy wartość świeczek przewyższa wartość tortu.

Siedzisz a po Twoich policzkach strumieniami płyną łzy. Płaczesz bo sobie nie radzisz. Bezsilność niszczy Cię od wewnątrz nie pozostawiając choć cienia szansy na to  ze będzie lepiej. Wylewasz morze łez bo myślisz  że potem będzie lepiej ale na drugi dzień zdajesz sobie sprawę  że jest jeszcze gorzej niż było.

agaaa666 dodano: 17 października 2013

Siedzisz a po Twoich policzkach strumieniami płyną łzy. Płaczesz bo sobie nie radzisz. Bezsilność niszczy Cię od wewnątrz nie pozostawiając choć cienia szansy na to, ze będzie lepiej. Wylewasz morze łez bo myślisz, że potem będzie lepiej ale na drugi dzień zdajesz sobie sprawę, że jest jeszcze gorzej niż było.

Bez przerwy przeglądam stare wiadomości i zastanawiam się co zrobiłam nie tak.

agaaa666 dodano: 17 października 2013

Bez przerwy przeglądam stare wiadomości i zastanawiam się co zrobiłam nie tak.

Popełniłam błąd  wchodząc w archiwum rozmów podpisanych Jego imieniem. Rozdrapałam rany  które zaczęły krwawić na nowo. Po raz kolejny.

agaaa666 dodano: 17 października 2013

Popełniłam błąd, wchodząc w archiwum rozmów podpisanych Jego imieniem. Rozdrapałam rany, które zaczęły krwawić na nowo. Po raz kolejny.

Czasami musimy przestać analizować przeszłość  przestać planować przyszłość  przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy  przestać decydować rozumem co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie: 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.

agaaa666 dodano: 17 października 2013

Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie: 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.

Zabrać Cię na spacer długi  żeby iść i nic nie mówić  tylko czuć że jesteś obok.

agaaa666 dodano: 17 października 2013

Zabrać Cię na spacer długi, żeby iść i nic nie mówić, tylko czuć że jesteś obok.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć