głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wpogonizanormalnoscia

 to nic nie kosztuje  zabierz mnie. wszystko jedno gdzie.

marchewkowybanan dodano: 3 września 2011

"to nic nie kosztuje, zabierz mnie. wszystko jedno gdzie."

Za mało czasu minęło  bym umiała bez emocji powiedzieć Ci jak jest.  ifall

retrospekcyjna dodano: 3 września 2011

Za mało czasu minęło, bym umiała bez emocji powiedzieć Ci jak jest. /ifall

Czy Cie nadal kocham? Nie wiem  pewnie tak. Ale pogodziłam się już z tym  że nie jest pisane nam być razem. Nie jestem najszczęśliwsza na świecie  ale też nie siedzę w kącie i płacze. Próbuje żyć dalej.  ?

retrospekcyjna dodano: 2 września 2011

Czy Cie nadal kocham? Nie wiem, pewnie tak. Ale pogodziłam się już z tym, że nie jest pisane nam być razem. Nie jestem najszczęśliwsza na świecie, ale też nie siedzę w kącie i płacze. Próbuje żyć dalej. /?

a więc zdecydowałeś się do mnie odezwać ? mam zemdleć z radości ?   lenkaaaaxd

retrospekcyjna dodano: 2 września 2011

a więc zdecydowałeś się do mnie odezwać ? mam zemdleć z radości ? / lenkaaaaxd

unikamy się  wiem. ale przypadki chodzą po ludziach.   yezoo

retrospekcyjna dodano: 2 września 2011

unikamy się, wiem. ale przypadki chodzą po ludziach. / yezoo

' Gdybym z tobą zrywał  powiedziałbym raczej:  Zostańmy przyjaciółmi      a nawet tego nie mogę ci zaproponować. '

retrospekcyjna dodano: 2 września 2011

' Gdybym z tobą zrywał, powiedziałbym raczej: "Zostańmy przyjaciółmi", a nawet tego nie mogę ci zaproponować. '

nawet 'cześć ' nie powie  pomyśleli oboje.

retrospekcyjna dodano: 2 września 2011

nawet 'cześć ' nie powie, pomyśleli oboje.

Oboje zdawaliśmy się sobie obojętni . I o to właśnie chodzi .  retrospekcyjna

retrospekcyjna dodano: 2 września 2011

Oboje zdawaliśmy się sobie obojętni . I o to właśnie chodzi . /retrospekcyjna

Czułam się przeraźliwie krucha                                               jakby można było nie zniszczyć jednym słowem.

retrospekcyjna dodano: 2 września 2011

Czułam się przeraźliwie krucha, jakby można było nie zniszczyć jednym słowem.

  Mam nadzieję  że jesteś dość rozsądna     by nie pójść w ślady swoich ulubionych postaci literackich    i zakochać się w kimś zupełnie pozbawionym zalet.

retrospekcyjna dodano: 2 września 2011

` Mam nadzieję, że jesteś dość rozsądna, by nie pójść w ślady swoich ulubionych postaci literackich i zakochać się w kimś zupełnie pozbawionym zalet. `

    Bezustannie dostosowujesz się do jego ruchów  najwyraźniej zupełnie automatycznie. Wystarczy  że odrobinę się przesunie  a ty dosuwasz się zaraz do niego  odpowiednio dopasowujesz swoją pozycję. Jesteście jak dwa magnesy... albo nie  nie jak magnesy   jak ciało niebieskie z satelitą. Jesteś jego satelitą. Jeszcze nigdy nie widziałam czegoś takiego.

retrospekcyjna dodano: 2 września 2011

` - Bezustannie dostosowujesz się do jego ruchów, najwyraźniej zupełnie automatycznie. Wystarczy, że odrobinę się przesunie, a ty dosuwasz się zaraz do niego, odpowiednio dopasowujesz swoją pozycję. Jesteście jak dwa magnesy... albo nie, nie jak magnesy - jak ciało niebieskie z satelitą. Jesteś jego satelitą. Jeszcze nigdy nie widziałam czegoś takiego. `

dzięki Tobie wiem co to obojętność .  retrospekcyjna

retrospekcyjna dodano: 2 września 2011

dzięki Tobie wiem co to obojętność . /retrospekcyjna

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć