głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wodorost90

Gdybym była cicha... zapytałby  co się stało .  Gdybym go ignorowała... poświęciłby mi swoją uwagę.  Gdybym go odpychała ... przyciągnąłby mnie do siebie.  Gdyby mnie zobaczył w najgorszym stanie ... powiedziałby  że jestem piękna.  Gdybym zaczęła płakać... przytuliłby mnie i nie odezwałby się słowem.  Gdyby zobaczył jak idę... podkradłby się za mną i przytuliłby.  Gdybym się bała... ochroniłby mnie.  Gdybym położyła głowę na jego ramieniu... nachyliłby się i pocałowałby mnie .

okiemnieogarniesz dodano: 15 września 2011

Gdybym była cicha... zapytałby, co się stało . Gdybym go ignorowała... poświęciłby mi swoją uwagę. Gdybym go odpychała ... przyciągnąłby mnie do siebie. Gdyby mnie zobaczył w najgorszym stanie ... powiedziałby, że jestem piękna. Gdybym zaczęła płakać... przytuliłby mnie i nie odezwałby się słowem. Gdyby zobaczył jak idę... podkradłby się za mną i przytuliłby. Gdybym się bała... ochroniłby mnie. Gdybym położyła głowę na jego ramieniu... nachyliłby się i pocałowałby mnie .

Gdybym odeszła od niego obrażona... poszedłby za mną.  Gdybym patrzyła na jego usta... pocałowałby mnie.  Gdybym go popchnęła i biła... chwyciłby mnie i nie puścił.  Gdybym zaczęła do niego przeklinać ... pocałowałby mnie i powiedział  że kocha.

okiemnieogarniesz dodano: 15 września 2011

Gdybym odeszła od niego obrażona... poszedłby za mną. Gdybym patrzyła na jego usta... pocałowałby mnie. Gdybym go popchnęła i biła... chwyciłby mnie i nie puścił. Gdybym zaczęła do niego przeklinać ... pocałowałby mnie i powiedział, że kocha.

Chcę zadzierać głowę  by spojrzeć mu w oczy. Stawać na placach  by zawiesić się na jego szyi.  Witać i żegnać długim pocałunkiem.    Patrzeć na inne dziewczyny  które próbują zwrócić jego uwagę  ale on patrzy tylko na mnie. Trzymać jego dłoń i wiedzieć  że należy tylko do mnie.  Tak właśnie tego chcę.

okiemnieogarniesz dodano: 15 września 2011

Chcę zadzierać głowę, by spojrzeć mu w oczy. Stawać na placach, by zawiesić się na jego szyi. Witać i żegnać długim pocałunkiem. Patrzeć na inne dziewczyny, które próbują zwrócić jego uwagę, ale on patrzy tylko na mnie. Trzymać jego dłoń i wiedzieć, że należy tylko do mnie. Tak właśnie tego chcę.

Sprawdź czy śpię zanim wyjdziesz  pocałuj w policzek i szepnij coś miłego do ucha  bo dopiero wtedy będziesz mógł być pewny  że spokojnie zasnę.

okiemnieogarniesz dodano: 14 września 2011

Sprawdź czy śpię zanim wyjdziesz, pocałuj w policzek i szepnij coś miłego do ucha, bo dopiero wtedy będziesz mógł być pewny, że spokojnie zasnę.

Uzależniłeś mnie  więc już nie męcz mnie odwykiem. Mogę być dla Ciebie ćpunem  jeśli będziesz narkotykiem.

spierdalajx dodano: 14 września 2011

Uzależniłeś mnie, więc już nie męcz mnie odwykiem. Mogę być dla Ciebie ćpunem, jeśli będziesz narkotykiem.

pjona za chamstwo !   ciaapciarapciap

spierdalajx dodano: 13 września 2011

pjona za chamstwo ! / ciaapciarapciap

biore! teksty spierdalajx dodał komentarz: biore! do wpisu 13 września 2011
  Nie masz jeszcze nikogo? Ja już w twoim wieku miałam trzeciego chłopaka.    Ja nie idę na ilość to nie fabryka. Tego  którego kocham jest unikatem.

okiemnieogarniesz dodano: 13 września 2011

- Nie masz jeszcze nikogo? Ja już w twoim wieku miałam trzeciego chłopaka. - Ja nie idę na ilość to nie fabryka. Tego, którego kocham jest unikatem.

Kto zostawia oszalałą kobietę z tęsknoty ?  Tylko ten  który chce sprawdzić czy naprawdę go kocha.

okiemnieogarniesz dodano: 13 września 2011

Kto zostawia oszalałą kobietę z tęsknoty ? Tylko ten, który chce sprawdzić czy naprawdę go kocha.

Jak świat zrobi ze mnie dziwkę   to ja zrobię z niego burdel .

okiemnieogarniesz dodano: 13 września 2011

Jak świat zrobi ze mnie dziwkę , to ja zrobię z niego burdel .

Żyj tak jakby konsekwencje jutra miały nigdy nie nadejść.

okiemnieogarniesz dodano: 13 września 2011

Żyj tak jakby konsekwencje jutra miały nigdy nie nadejść.

  Zapomnij o nim w końcu. To już dwa lata.    Dobrze o tym wiem  ale on za każdym razem wpierdala się w moje życie z brudnymi buciorami  nie zdając sobie z tego sprawy.   To wyczyść te plamy ze swojego serca i idź dalej.    Tak tylko na te cholerne plamy nie działa nawet Vanish.

okiemnieogarniesz dodano: 13 września 2011

- Zapomnij o nim w końcu. To już dwa lata. - Dobrze o tym wiem, ale on za każdym razem wpierdala się w moje życie z brudnymi buciorami, nie zdając sobie z tego sprawy. -To wyczyść te plamy ze swojego serca i idź dalej. - Tak tylko na te cholerne plamy nie działa nawet Vanish.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć