głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wmojejbajceniemaciebie

przed oczami mam nas. nasze splecione ręce  pruderyjne spojrzenia. moją głowę skrupulatnie ułożoną na Twoich kolanach. ale nie ma słów. są tylko puste krzyki. nieme półsłowa. otwieramy usta na próżno  nie wydając z siebie dźwięków ani uczuć.treść naszych rozmów udało mi się zwyczajne wyeliminować ze wspomnień.  teraźniejszość jest łatwiejsza bez obecności przeszłości.

abstracion dodano: 21 grudnia 2011

przed oczami mam nas. nasze splecione ręce, pruderyjne spojrzenia. moją głowę skrupulatnie ułożoną na Twoich kolanach. ale nie ma słów. są tylko puste krzyki. nieme półsłowa. otwieramy usta na próżno, nie wydając z siebie dźwięków ani uczuć.treść naszych rozmów udało mi się zwyczajne wyeliminować ze wspomnień. teraźniejszość jest łatwiejsza bez obecności przeszłości.

słowa czasami bolą bardziej niż czyny. ale to nie istotne. przewaga czynów na słowami jest taka  że one nie potrafią kłamać.

abstracion dodano: 21 grudnia 2011

słowa czasami bolą bardziej niż czyny. ale to nie istotne. przewaga czynów na słowami jest taka, że one nie potrafią kłamać.

jedyne czego pragnę na te święta to spokoju. ucieczki. obudzenia się z koszmaru którego nieusilnie staram się pozbyć poprzez szczypanie się po ciele każdego ranka. łudzę się  że to wszystko jest tylko imaginacją. zostawiłam koło łóżka filiżankę po kakao. codziennie rano budzę się i przecierając oczy spoglądam na nią. z nadzieją  że znowu poczuję zapach brązowego napoju. znowu ujrzę unoszącą się parę. znowu obrócę się  żeby dostać całusa w czoło i gwałtownie objąć Cię w pasie. ale  z każdym porankiem uświadamiam sobie  że chęć tego wszystkiego jest znikomą abstrakcją  a od rzeczywistości nie ma ucieczki.

abstracion dodano: 21 grudnia 2011

jedyne czego pragnę na te święta to spokoju. ucieczki. obudzenia się z koszmaru,którego nieusilnie staram się pozbyć poprzez szczypanie się po ciele każdego ranka. łudzę się, że to wszystko jest tylko imaginacją. zostawiłam koło łóżka filiżankę po kakao. codziennie rano budzę się i przecierając oczy spoglądam na nią. z nadzieją, że znowu poczuję zapach brązowego napoju. znowu ujrzę unoszącą się parę. znowu obrócę się, żeby dostać całusa w czoło i gwałtownie objąć Cię w pasie. ale z każdym porankiem uświadamiam sobie, że chęć tego wszystkiego jest znikomą abstrakcją, a od rzeczywistości nie ma ucieczki.

najgorsze  są noce. wspomnienia dopadają wtedy najmocniej. starasz się na nowo stać małą dziewczynką kurczowo zwijającą się pod kocem. a one wychodzą. wypełzają jak potwory spod łóżką i duszą. duszą Cię płaczem perfekcyjnie przyciskając do poduszki. odbierając Ci oddech  zrzucając głaz na Twoją klatkę piersiową. chcesz zamknąć powieki  ale masz zakaz. dławisz się wspomnieniami  wyrzutami sumienia i świadomością  że zapewne wyczerpałaś swój limit na szczęście. zapewne nie na tyle dobrze  na ile miałaś szansę.

abstracion dodano: 21 grudnia 2011

najgorsze, są noce. wspomnienia dopadają wtedy najmocniej. starasz się na nowo stać małą dziewczynką kurczowo zwijającą się pod kocem. a one wychodzą. wypełzają jak potwory spod łóżką i duszą. duszą Cię płaczem perfekcyjnie przyciskając do poduszki. odbierając Ci oddech, zrzucając głaz na Twoją klatkę piersiową. chcesz zamknąć powieki, ale masz zakaz. dławisz się wspomnieniami, wyrzutami sumienia i świadomością, że zapewne wyczerpałaś swój limit na szczęście. zapewne nie na tyle dobrze, na ile miałaś szansę.

chcę  żeby wszystkie moje marzenia się spełniły  zgoda?

zmadrzeej dodano: 21 grudnia 2011

chcę, żeby wszystkie moje marzenia się spełniły, zgoda?

jej zależało  on był nieugięty   jemu zaczęło zależeć  ona stała się obojętna.

zmadrzeej dodano: 21 grudnia 2011

jej zależało, on był nieugięty, jemu zaczęło zależeć, ona stała się obojętna.

jak zdanie zaczyna się od 'no bo kurwa'  to znaczy że coś jest nie tak.

zmadrzeej dodano: 21 grudnia 2011

jak zdanie zaczyna się od 'no bo kurwa' to znaczy że coś jest nie tak.

Gdy musisz prosić o zaufanie    nie jest to najlepsze dla związku rokowanie.

minimum4znaki dodano: 20 grudnia 2011

Gdy musisz prosić o zaufanie, nie jest to najlepsze dla związku rokowanie.

Nic bardziej nie osłabia człowieka  jak brak zaufania osoby  którą się zaufaniem obdarowało.   http:  a

minimum4znaki dodano: 20 grudnia 2011

Nic bardziej nie osłabia człowieka, jak brak zaufania osoby, którą się zaufaniem obdarowało. http://a

Najgorszy w związku jest brak zaufania i brak wiary w prawdziwość uczuć ukochanej osoby.

minimum4znaki dodano: 20 grudnia 2011

Najgorszy w związku jest brak zaufania i brak wiary w prawdziwość uczuć ukochanej osoby.

Pamiętasz?   Pierwsza miesiączka   pierwszy pocałunek   pierwszy trądzik   pierwsza miłość   pierwszy chłopak   pierwszy sex   pierwszy tusz do rzęs   pierwsza torebka   pierwsze perfumy   pierwszy zawód miłosny   pierwsza przepłakana noc.   Takich rzeczy się nie zapomina.

zmadrzeej dodano: 20 grudnia 2011

Pamiętasz? - Pierwsza miesiączka , pierwszy pocałunek , pierwszy trądzik , pierwsza miłość , pierwszy chłopak , pierwszy sex , pierwszy tusz do rzęs , pierwsza torebka , pierwsze perfumy , pierwszy zawód miłosny , pierwsza przepłakana noc. - Takich rzeczy się nie zapomina.

Twoje imię już nigdy nie przejdzie obojętnie   obok mojego ucha.

zmadrzeej dodano: 20 grudnia 2011

Twoje imię już nigdy nie przejdzie obojętnie obok mojego ucha.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć