 |
|
- Chcę Ci coś powiedzieć, i jeśli nadal będziesz chciał obiecuje, że zniknę z Twojego życia. Usunę Twój numer, i wszystkie sms'y, , które wysyłałeś. Ale nie obiecuje, że zapomnę chwile spędzone z Tobą. - Dziewczyna spojrzała w jego niebieskie oczy. - Dobrze, ale co to za słowa? - Spytał ocierając jej łzę z policzka. - Kocham Cię.. - Wyszeptała.
|
|
 |
|
Był w każdym jej śnie, w każdej myśli. Budziła się mając go przed oczami i zasypiała z myślą o Nim. Był całym jej światem.
|
|
 |
|
Pogubiliśmy się w tym wszystkim.
|
|
 |
|
Jakaś jej cząstka chciała o Nim zapomnieć. Wymazać z pamięci spędzone razem chwile. Chciała zapomnieć kłamstwa, które jej mówił. Ale nie potrafiła. Ciągle o nim myślała, i wspominała chwile z nim spędzone, które były najpiękniejsze w jej życiu.
|
|
 |
|
Jak będziesz pewny, że coś czujesz, to daj znać.
|
|
 |
|
Obiecuje, że o mnie nie zapomnisz.
|
|
 |
|
Bo tak bardzo mi Ciebie brakuje.
|
|
 |
|
Zapomnij, że istniałam... że byłam... że się śmiałam...
|
|
 |
|
chciałam o tobie zapomnieć, jednak, gdy patrzyłam na błękitne niebo, było tak jakbym patrzyła na ciebie. bo ty jesteś wszędzie, gdzie patrzę..
|
|
 |
|
nigdy nie rezygnuj. nigdy się nie poddawaj..
|
|
 |
|
Wiem, że wracając do Ciebie popełniłabym najgorszy błąd życia, bo pewnie znów byś mnie zranił, zadał ten cholerny ból, który zabija od środka. Ale kocham Cię. I gdybym miała wybrać pomiędzy Tobą a życiem bez Ciebie. Wybrałabym bym Ciebie.
|
|
 |
|
Zabrakło w tym wszystkim Nas.
|
|
|
|