głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika whats_up

:  teksty juka100 dodał komentarz: :) do wpisu 10 listopada 2011
 Będąc pewny swoich racji na bank żyje się łatwiej  Lecz uważaj bo przez zbytnią pewność wylądujesz na dnie

juka100 dodano: 10 listopada 2011

`Będąc pewny swoich racji na bank żyje się łatwiej Lecz uważaj bo przez zbytnią pewność wylądujesz na dnie`

kocham Cię bezgranicznie. strata Ciebie  to jak strata najważniejszej cząstki mnie.  to coś jak strata tlenu czy nawet czegoś więcej.  gdybym Cię straciła  nie funkcjonowałabym tak jak teraz.  byłabym tak jak Ty to mówisz  wrakiem.   jak już mówiłam   kocham Cię.

juka100 dodano: 10 listopada 2011

kocham Cię bezgranicznie. strata Ciebie, to jak strata najważniejszej cząstki mnie. to coś jak strata tlenu czy nawet czegoś więcej. gdybym Cię straciła, nie funkcjonowałabym tak jak teraz. byłabym tak jak Ty to mówisz wrakiem. jak już mówiłam - kocham Cię.

i tęsknię za TOBĄ   za Twoimi oczami

juka100 dodano: 10 listopada 2011

i tęsknię za TOBĄ , za Twoimi oczami

czasem przeraża mnie Twoja nieobecność..

juka100 dodano: 10 listopada 2011

czasem przeraża mnie Twoja nieobecność..

 ta ona jest pojebana  zachowuje sie jak szmata  pali zioło  pije..  spokojnie  pamiętaj  że ją kochałeś. że darzyłeś ją tym wspaniałym uczuciem.

antra dodano: 10 listopada 2011

-ta ona jest pojebana, zachowuje sie jak szmata, pali zioło, pije.. -spokojnie- pamiętaj, że ją kochałeś. że darzyłeś ją tym wspaniałym uczuciem.

ile ja bym dała żeby był tutaj   żeby był po prostu   w tym samym miejscu   żebym wiedziała  że jest   żebym mijała go   żeby napisał   dziwnie jak masz w sobie jakaś część pustki   i wiesz  że on ją kiedyś wypełni znowu na pewno  tylko nie wiesz czy nie będzie za późno i czy ta pusta nie wypełni się sama   chociaż może i się wypełni sama ale przezroczysta osłonką którą zawsze będziesz mógł odsłonić i zawsze będziesz mógł wrócić zawsze bez względu na to ile będziemy mieć lat i czy będę po drugim rozwodzie z trójką dzieci czy w trakcie pierwszego małżeństwa   nie ważne   i dziwne jest to  że nie mogę powiedzieć że go kocham   bo to nie jest miłość to zupełnie co innego   coś czego nie potrafimy nazwać słowami   też tak macie ?

cociebolikurwo dodano: 9 listopada 2011

ile ja bym dała żeby był tutaj , żeby był po prostu , w tym samym miejscu , żebym wiedziała ,że jest , żebym mijała go , żeby napisał , dziwnie jak masz w sobie jakaś część pustki , i wiesz ,że on ją kiedyś wypełni znowu na pewno, tylko nie wiesz czy nie będzie za późno i czy ta pusta nie wypełni się sama , chociaż może i się wypełni sama ale przezroczysta osłonką którą zawsze będziesz mógł odsłonić i zawsze będziesz mógł wrócić zawsze bez względu na to ile będziemy mieć lat i czy będę po drugim rozwodzie z trójką dzieci czy w trakcie pierwszego małżeństwa , nie ważne , i dziwne jest to ,że nie mogę powiedzieć że go kocham , bo to nie jest miłość to zupełnie co innego , coś czego nie potrafimy nazwać słowami , też tak macie ?

mi również teksty cociebolikurwo dodał komentarz: mi również do wpisu 9 listopada 2011
każdy próbował ją ogarnąć  a tylko jego słowa dawały jej uśmiech.

juka100 dodano: 9 listopada 2011

każdy próbował ją ogarnąć, a tylko jego słowa dawały jej uśmiech.

Wystarczy  że na mnie patrzysz. To już doprowadza mnie do takiego stanu  że cały świat poza Tobą nie istnieje..

juka100 dodano: 9 listopada 2011

Wystarczy, że na mnie patrzysz. To już doprowadza mnie do takiego stanu, że cały świat poza Tobą nie istnieje..

to dziwne  że to o czym mówiłam pare miesięcy teraz   spełnia się właśnie teraz .

juka100 dodano: 9 listopada 2011

to dziwne, że to o czym mówiłam pare miesięcy teraz , spełnia się właśnie teraz .

 rób wszystko dopóki nie krzywdzisz tym innych

cociebolikurwo dodano: 9 listopada 2011

"rób wszystko dopóki nie krzywdzisz tym innych"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć