głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika weronisiaa123

''Pierdolę to wszystko'' — Mówi często Klaudia  lecz niczego nie pierdoliła i wszystkim się przejmowała.   graytrue

paramorelove dodano: 24 listopada 2013

''Pierdolę to wszystko'' — Mówi często Klaudia, lecz niczego nie pierdoliła i wszystkim się przejmowała. / graytrue

Bo z życiem jest jak z grą w siatkówkę  drużyna to ludzie  którzy nas otaczają  prze­ciw­ni­cy to prob­le­my  na które nat­ra­fiamy  a piłka jest drogą do osiągnięcia ce­lu  którym jest zdo­bycie pun­ku naszych marzeń.. I tyl­ko od nas za­leży czy tra­sa piłki będzie czys­ta czy może za­haczy o blok a może spad­nie na aut.

paramorelove dodano: 23 listopada 2013

Bo z życiem jest jak z grą w siatkówkę, drużyna to ludzie, którzy nas otaczają, prze­ciw­ni­cy to prob­le­my, na które nat­ra­fiamy, a piłka jest drogą do osiągnięcia ce­lu, którym jest zdo­bycie pun­ku-naszych marzeń.. I tyl­ko od nas za­leży czy tra­sa piłki będzie czys­ta czy może za­haczy o blok a może spad­nie na aut.

Siatkówka opiera się na trzech elementach: przygotowaniu fizycznym  taktyce i statystyce oraz umiejętnościach indywidualnych graczy. Dwie pierwsze rzeczy można robić automatycznie wpajając zawodnikom pewne zasady i schematy. Ale automatyzm w siatkówce jest niebezpieczny. Ludzie na boisku muszą czasem reagować spontanicznie  wykazywać się instynktem.

paramorelove dodano: 23 listopada 2013

Siatkówka opiera się na trzech elementach: przygotowaniu fizycznym, taktyce i statystyce oraz umiejętnościach indywidualnych graczy. Dwie pierwsze rzeczy można robić automatycznie wpajając zawodnikom pewne zasady i schematy. Ale automatyzm w siatkówce jest niebezpieczny. Ludzie na boisku muszą czasem reagować spontanicznie, wykazywać się instynktem.

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie  naprawdę. Jest to piękna przygoda  dająca wiele radości nie tylko tych sportowych

paramorelove dodano: 23 listopada 2013

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych

Rozejrzyj się co człowiek robi  a teraz spójrz w lustro i to powiedz człowiekowi.

paramorelove dodano: 23 listopada 2013

Rozejrzyj się co człowiek robi, a teraz spójrz w lustro i to powiedz człowiekowi.

:  teksty schooki dodał komentarz: :) do wpisu 22 listopada 2013
Czy czułaś się kiedyś tak samotna  że nawet powietrze było bardziej zauważalne dla ludzi niż Ty?  skejter

schooki dodano: 22 listopada 2013

Czy czułaś się kiedyś tak samotna, że nawet powietrze było bardziej zauważalne dla ludzi niż Ty? ~skejter~

''Czy kiedykolwiek kochałeś kogoś tak bardzo  że dałbyś sobie uciąć za niego rękę? Nie  nie w przenośni  dosłownie   czy oddałbyś za niego rękę? Kiedy wiedzą  że są twoim sercem I ty wiesz  że byłeś ich zbroją I zniszczysz każdego  kto spróbowałby je skrzywdzić..''

schooki dodano: 15 listopada 2013

''Czy kiedykolwiek kochałeś kogoś tak bardzo, że dałbyś sobie uciąć za niego rękę? Nie, nie w przenośni, dosłownie - czy oddałbyś za niego rękę? Kiedy wiedzą, że są twoim sercem I ty wiesz, że byłeś ich zbroją I zniszczysz każdego, kto spróbowałby je skrzywdzić..''

powoli kończą mi się tabletki a ręce zaczynają mi drżeć. już nie wiem czy to strach czy do śmierci chęć. łykam jedną  druga staje w gardle  myślę sobie  że to koniec w końcu skończę tę męczarnie.

paramorelove dodano: 11 listopada 2013

powoli kończą mi się tabletki a ręce zaczynają mi drżeć. już nie wiem czy to strach czy do śmierci chęć. łykam jedną, druga staje w gardle, myślę sobie, że to koniec w końcu skończę tę męczarnie.

racę tlen  czasem wiem  że może go odzyskam. czasem nie  w pogoni ubezwłasnowolnionych. odnaleźć sens  moja przystań  ten wers   to łatwizna. stąd zbiec najtrudniejsza część  by dalej biec.

paramorelove dodano: 11 listopada 2013

racę tlen, czasem wiem, że może go odzyskam. czasem nie, w pogoni ubezwłasnowolnionych. odnaleźć sens, moja przystań, ten wers - to łatwizna. stąd zbiec najtrudniejsza część, by dalej biec.

stałaś sama taka  oczy dawały mu łzy. chciałaś śmiać się  ale poczułaś  że to już nie Ty. miałaś szanse  ale jak widać  już nie miałaś sił. upadłaś  a wokół Ciebie kałuża krwi.

paramorelove dodano: 11 listopada 2013

stałaś sama taka, oczy dawały mu łzy. chciałaś śmiać się, ale poczułaś, że to już nie Ty. miałaś szanse, ale jak widać, już nie miałaś sił. upadłaś, a wokół Ciebie kałuża krwi.

 Każdy człowiek niesie w sobie coś unikalnego co czyni go super.  ...  Spełnienie swojego życia i jego sensu bez porównywania z kimkolwiek buduje naszą wewnętrzna wartość i pozwala poszukiwać tego Kim Jesteśmy żyjąc na Ziemi pod Słońcem.

schooki dodano: 6 listopada 2013

"Każdy człowiek niesie w sobie coś unikalnego co czyni go super. (...) Spełnienie swojego życia i jego sensu bez porównywania z kimkolwiek buduje naszą wewnętrzna wartość i pozwala poszukiwać tego Kim Jesteśmy żyjąc na Ziemi pod Słońcem."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć