głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wampirekk

więc poczekam jeszcze chwilę  nim słońce zajdzie gdzieś za blokami  i wtedy znów ujrzę Ciebie  tak uśmiechniętego jak kiedyś  choć teraz może jedynie w snach  to tak realnych jakbyś był tu obok  tak po prostu  był centralnie przy mnie.   Endoftime.

endoftime dodano: 27 luty 2012

więc poczekam jeszcze chwilę, nim słońce zajdzie gdzieś za blokami, i wtedy znów ujrzę Ciebie, tak uśmiechniętego jak kiedyś, choć teraz może jedynie w snach, to tak realnych jakbyś był tu obok, tak po prostu, był centralnie przy mnie. / Endoftime.

życie w niepewności powoli mnie zabija .

nenerin dodano: 27 luty 2012

życie w niepewności powoli mnie zabija .

logicznie rzecz biorąc  powinnam wierzyć w to co czuję.

nenerin dodano: 27 luty 2012

logicznie rzecz biorąc, powinnam wierzyć w to co czuję./

mogłabym tak po prostu podejść i powiedzieć  że stęskniłam się przez te 12 godzin.

nenerin dodano: 27 luty 2012

mogłabym tak po prostu podejść i powiedzieć, że stęskniłam się przez te 12 godzin./

nie umiem spojrzeć Ci w oczy tak abyś nie dostrzegł w nich miłości.

nenerin dodano: 27 luty 2012

nie umiem spojrzeć Ci w oczy tak abyś nie dostrzegł w nich miłości.

nie sądziłam  że można z takim utęsknieniem czekać na każdy poranek.

nenerin dodano: 27 luty 2012

nie sądziłam, że można z takim utęsknieniem czekać na każdy poranek./

kiedyś znał odpowiedź na każde z mych pytań  potrafił wyjaśnić każdy ze schematów  nawet tych tak gruntownie zagmatwanych. od pewnego czasu również bliski był mu  opracowany w każdym calu  system własnych uczuć  tak  ten jego dla mnie niewytłumaczany logicznie tok rozumowania  zawsze był mi obcy. chociaż obce była mi każda z jego myśli  każde z tych uczuć  właściwie całe jego życie również  to idealizowałam go pod każdym względem  dla mnie był wyjątkiem  być może dlatego  że chociaż jedynym  to doskonałym powiązaniem tego wszystkiego były właśnie nasze serca  i ich równomierny rytm bicia  dla siebie nawzajem.   Endoftime.

endoftime dodano: 27 luty 2012

kiedyś znał odpowiedź na każde z mych pytań, potrafił wyjaśnić każdy ze schematów, nawet tych tak gruntownie zagmatwanych. od pewnego czasu również bliski był mu, opracowany w każdym calu, system własnych uczuć, tak, ten jego dla mnie niewytłumaczany logicznie tok rozumowania, zawsze był mi obcy. chociaż obce była mi każda z jego myśli, każde z tych uczuć, właściwie całe jego życie również, to idealizowałam go pod każdym względem, dla mnie był wyjątkiem, być może dlatego, że chociaż jedynym, to doskonałym powiązaniem tego wszystkiego były właśnie nasze serca, i ich równomierny rytm bicia, dla siebie nawzajem. / Endoftime.

te słowa  w nerwach jak ostrze  przebijają skórę  dogłębnie wbijając się w klatkę piersiową powodują  nieopisywalny w słowa ból. ból kolejno łamanych się żeber  bez jakiegokolwiek braku zahamowań  czy też ewentualnej zgody na nawet ten najkrótszy oddech  powolnie miażdżą każdy skrawek Ciebie.   Endoftime.

endoftime dodano: 27 luty 2012

te słowa, w nerwach jak ostrze, przebijają skórę, dogłębnie wbijając się w klatkę piersiową powodują, nieopisywalny w słowa ból. ból kolejno łamanych się żeber, bez jakiegokolwiek braku zahamowań, czy też ewentualnej zgody na nawet ten najkrótszy oddech, powolnie miażdżą każdy skrawek Ciebie. / Endoftime.

mój wpis.. proszę o podpis lub o usunięcie..   teksty pozorna dodał komentarz: mój wpis.. proszę o podpis lub o usunięcie..;] do wpisu 27 luty 2012
Jego ciepłe dłonie krążyły po moich nagich plecach co chwilę ocierając się o moje zapiecie od stanika.Pocałunki w usta szyję powodowały dreszcze na całym moim ciele które lgnęło do niego jak pszczoła do miodu.Jednak rozsądek podpowiadał że powinnam to przerwać.Odpuścić i odejść.Ale dlaczego?Otworzyłam oczy widząc Jego pragnienie i zrozumiałam.Alkohol szumiał mi w głowie zapomnialam co i z kim robię.Odepchnęłam go i usiadłam na łóżku Co jest? spytał biorąc mój podbródek Nic  po prostu wciąż go kocham szepnęłam zupełnie trzeźwiejąc.Podniosłam z podłogi bluzkę buty i wybiegłam.Biegłam ile sił w nogach.Czułam jakbym go zdradziła.Czuję to za każdym razem gdy spotykam się z innym mimo że od dwóch lat ma inną..Przystanęłam z braku sił otarłam łzy i wybuchnęłam histrycznym płaczem.Nie daję rady nie potrafię zapomnieć.Nie potrafię się odkochać..Nie potrafię go NIE kochać..A świadomość że to wszystko przeze mnie po woli mnie zabija..    pozorna

pozorna dodano: 26 luty 2012

Jego ciepłe dłonie krążyły po moich nagich plecach co chwilę ocierając się o moje zapiecie od stanika.Pocałunki w usta,szyję powodowały dreszcze na całym moim ciele,które lgnęło do niego jak pszczoła do miodu.Jednak rozsądek podpowiadał,że powinnam to przerwać.Odpuścić i odejść.Ale dlaczego?Otworzyłam oczy widząc Jego pragnienie i zrozumiałam.Alkohol szumiał mi w głowie-zapomnialam co i z kim robię.Odepchnęłam go i usiadłam na łóżku-Co jest?-spytał biorąc mój podbródek-Nic, po prostu wciąż go kocham-szepnęłam zupełnie trzeźwiejąc.Podniosłam z podłogi bluzkę,buty i wybiegłam.Biegłam ile sił w nogach.Czułam jakbym go zdradziła.Czuję to za każdym razem,gdy spotykam się z innym mimo,że od dwóch lat ma inną..Przystanęłam z braku sił,otarłam łzy i wybuchnęłam histrycznym płaczem.Nie daję rady,nie potrafię zapomnieć.Nie potrafię się odkochać..Nie potrafię go NIE kochać..A świadomość,że to wszystko przeze mnie po woli mnie zabija.. || pozorna

nawet nie wiecie jak cholernie miło mi  czytając te wszystkie komentarze pod wpisami  wiadomości prywatne  czy tam wiadomości na gadu od Was  doceniające to co tu bazgrolę  ten niby talent  i te kilka doświadczeń życiowych  kilka uczuć tutaj przekształconych jedynie w słowa. to Wszystkim tym  którzy są tutaj i dają szansę na istnienie Endoftime  uświadamiając mi każdego dnia  że bycie tutaj ma jednak jakiś sens  dziękuję ♥ wasz Endoftimek.

endoftime dodano: 26 luty 2012

nawet nie wiecie jak cholernie miło mi, czytając te wszystkie komentarze pod wpisami, wiadomości prywatne, czy tam wiadomości na gadu od Was, doceniające to co tu bazgrolę, ten niby talent, i te kilka doświadczeń życiowych, kilka uczuć tutaj przekształconych jedynie w słowa. to Wszystkim tym, którzy są tutaj i dają szansę na istnienie Endoftime, uświadamiając mi każdego dnia, że bycie tutaj ma jednak jakiś sens, dziękuję ♥ wasz Endoftimek.

Zgubiłam się gdzieś między wspomnieniami a marzeniami naszej nierealnej  wspólnej przyszłości.. Nas już nie ma.. Czas zacząć wszystko od nowa. Zamknąć stary i rozpocząc nowy rozdział.. Tylko do cholery.. Ile razy można ?!    pozorna

pozorna dodano: 26 luty 2012

Zgubiłam się gdzieś między wspomnieniami a marzeniami naszej nierealnej, wspólnej przyszłości.. Nas już nie ma.. Czas zacząć wszystko od nowa. Zamknąć stary i rozpocząc nowy rozdział.. Tylko do cholery.. Ile razy można ?! || pozorna

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć