głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika vinciii

Zastanawiam się  po co w ogóle do mnie piszesz  po co robisz mi tą cholerną nadzieję  po co kolejny raz niszczysz mi życie swoją osobą. No po cholerę  skoro później masz moją osobę gdzieś  skoro później cię już nie obchodzę.

malinka666 dodano: 7 luty 2012

Zastanawiam się, po co w ogóle do mnie piszesz, po co robisz mi tą cholerną nadzieję, po co kolejny raz niszczysz mi życie swoją osobą. No po cholerę, skoro później masz moją osobę gdzieś, skoro później cię już nie obchodzę.

NIE będę wpadać w depresję z powodu braku faceta   mam osiągnąć równowagę wewnętrzną oraz pewność siebie i czuć się osobą pełnowartościową BEZ faceta. bo to najlepszy sposób żeby faceta znaleźć.

malinka666 dodano: 7 luty 2012

NIE będę wpadać w depresję z powodu braku faceta - mam osiągnąć równowagę wewnętrzną oraz pewność siebie i czuć się osobą pełnowartościową BEZ faceta. bo to najlepszy sposób żeby faceta znaleźć.

Jeśli chce się być szczęśliwym  nie wolno gmerać w pamięci. Tyle że nie da się tego wymazać i wspomnienia często wracają  nawet wtedy  kiedy wszystko się dobrze układa i jest się szczęśliwym

malinka666 dodano: 7 luty 2012

Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci. Tyle że nie da się tego wymazać i wspomnienia często wracają, nawet wtedy, kiedy wszystko się dobrze układa i jest się szczęśliwym

nie ma brzydkich kobiet  tylko czasem wódki brak

malinka666 dodano: 6 luty 2012

nie ma brzydkich kobiet, tylko czasem wódki brak

Może i alkohol skraca życie  ale pozwala zobaczyć dwa razy więcej.

malinka666 dodano: 6 luty 2012

Może i alkohol skraca życie, ale pozwala zobaczyć dwa razy więcej.

Rozmowa w cztery oczy i poznajesz człowieka z innej strony

malinka666 dodano: 6 luty 2012

Rozmowa w cztery oczy i poznajesz człowieka z innej strony

i choć nie chce Ci znowu ulegać  nie potrafię rozmawiać z Tobą jak z kolegą.

malinka666 dodano: 6 luty 2012

i choć nie chce Ci znowu ulegać, nie potrafię rozmawiać z Tobą jak z kolegą.

ęsknię za nim   zawsze będę tęsknić . jego mała cząstka została we mnie w środku   już na zawsze . te kilkanaście miesięcy razem   odmieniło mnie już na dobre . były rozstania i powroty   dzięki Tobie wiele się nauczyłam . wybacz że nie jestem taka jaką chciałeś żebym była   żałuję trochę decyzji   ale wciąż Cię kocham .

malinka666 dodano: 6 luty 2012

ęsknię za nim , zawsze będę tęsknić . jego mała cząstka została we mnie w środku , już na zawsze . te kilkanaście miesięcy razem , odmieniło mnie już na dobre . były rozstania i powroty , dzięki Tobie wiele się nauczyłam . wybacz że nie jestem taka jaką chciałeś żebym była , żałuję trochę decyzji , ale wciąż Cię kocham .

Czym mnie ują ?Za pierwszym razem wyglądem   bo kiedy go tylko zobaczyłam stwierdziłam ze jest bardzo przystojny   potem spodobał mi się bo był tajemniczy   poczułam że chce go bardziej poznać   jego charakter   osobowość. Po jakimś czasie między nami zaiskrzyło . Wkoncu stał się osobą bez której nie moge funkcjonowac.  proszę spierdalaj

malinka666 dodano: 5 luty 2012

Czym mnie ują ?Za pierwszym razem wyglądem , bo kiedy go tylko zobaczyłam stwierdziłam ze jest bardzo przystojny , potem spodobał mi się bo był tajemniczy , poczułam że chce go bardziej poznać , jego charakter , osobowość. Po jakimś czasie między nami zaiskrzyło . Wkoncu stał się osobą bez której nie moge funkcjonowac.[ proszę_spierdalaj ]

Choć się kochamy nie potrzebujemy się już i nie tęsknimy.

malinka666 dodano: 5 luty 2012

Choć się kochamy nie potrzebujemy się już i nie tęsknimy.

Nie słucham opinii tych  którzy mieli w ustach więcej chujów niż ja frytek.

malinka666 dodano: 5 luty 2012

Nie słucham opinii tych, którzy mieli w ustach więcej chujów niż ja frytek.

Rób to  co cię uszczęśliwia  bądź z Kimś  kto sprawia że się uśmiechasz  śmiej się tyle  ile oddychasz i kochaj tak długo jak żyjesz.

malinka666 dodano: 5 luty 2012

Rób to, co cię uszczęśliwia, bądź z Kimś, kto sprawia że się uśmiechasz, śmiej się tyle, ile oddychasz i kochaj tak długo jak żyjesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć