głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika velis

zauważyłam  że czasami wieczorem mam ochotę zapalić a później skoczyć.

koffi dodano: 16 września 2014

zauważyłam, że czasami wieczorem mam ochotę zapalić a później skoczyć.

cztery białe ściany i drzwi to zaułek w głowie  wytwór wyobraźni  nie psychiatryk.

koffi dodano: 16 września 2014

cztery białe ściany i drzwi to zaułek w głowie, wytwór wyobraźni, nie psychiatryk.

jak ja to przeżyłam? i gdzie wtedy byłam? jaką osobą? dlaczego tak mało pamiętam?

koffi dodano: 16 września 2014

jak ja to przeżyłam? i gdzie wtedy byłam? jaką osobą? dlaczego tak mało pamiętam?

wspomnienia mnie zjadają od środka  dlatego chudnę w szybkim tempie moi mili przyjaciele

koffi dodano: 16 września 2014

wspomnienia mnie zjadają od środka, dlatego chudnę w szybkim tempie moi mili przyjaciele

Przecież jestem przy Tobie zawsze  bez względu na wszystko  dlaczego miałabym odejść? Przecież  mieć Ciebie to tak jakby mieć cały świat. Przecież tylko Ciebie kocham.

59sekund dodano: 16 września 2014

Przecież jestem przy Tobie zawsze, bez względu na wszystko, dlaczego miałabym odejść? Przecież, mieć Ciebie to tak jakby mieć cały świat. Przecież tylko Ciebie kocham.

My  kobiety  jesteśmy dziś samodzielne i silne  ale pod koniec dnia  potrzebujemy przy sobie silnego mężczyzny o romantycznej duszy.

59sekund dodano: 16 września 2014

My, kobiety, jesteśmy dziś samodzielne i silne, ale pod koniec dnia, potrzebujemy przy sobie silnego mężczyzny o romantycznej duszy.

Chciałabym Ci wystarczać.

59sekund dodano: 16 września 2014

Chciałabym Ci wystarczać.

'Wiem  że dzisiaj ze mną jesteś i doceniam wszystko  lecz mam powód żeby myśleć  że nie będziesz jutro.'

59sekund dodano: 16 września 2014

'Wiem, że dzisiaj ze mną jesteś i doceniam wszystko, lecz mam powód żeby myśleć, że nie będziesz jutro.'

mam taką straszną ochotę  położyć się koło ciebie  na twoim łóżku  puścić jakiś film  może być nawet i horror  byleby oglądany koło ciebie  przy twoim sercu  przy twoich ustach.

59sekund dodano: 16 września 2014

mam taką straszną ochotę, położyć się koło ciebie, na twoim łóżku, puścić jakiś film- może być nawet i horror, byleby oglądany koło ciebie, przy twoim sercu, przy twoich ustach.

Piszę ze świadomością  że brakuje słów które byłyby w stanie opisać moje uczucie względem Ciebie. wdzięczność za każdy poranek  kiedy wstaję ze świadomością posiadania Twojej miłości. Brak słów  aby opowiedzieć o moim szczęściu  którego sam jesteś autorem. ostatnie miesiące  które były dane mi spędzić w Twoich ramionach  było tymi najpiękniejszymi miesiącami jakie kiedykolwiek było mi dane przeżyć. słowa 'kocham Cię'  mogą się tutaj wydać błahe  proste i nic nie znaczące. jednak właśnie przez te 2 zwyczajne słowa chciałabym wyrazić moje potężne uczucie względem Ciebie. uczucie  które jest tym najpiękniejszym. tym  które chcę aby trwało wiecznie.

59sekund dodano: 16 września 2014

Piszę ze świadomością, że brakuje słów które byłyby w stanie opisać moje uczucie względem Ciebie. wdzięczność za każdy poranek, kiedy wstaję ze świadomością posiadania Twojej miłości. Brak słów, aby opowiedzieć o moim szczęściu, którego sam jesteś autorem. ostatnie miesiące, które były dane mi spędzić w Twoich ramionach, było tymi najpiękniejszymi miesiącami jakie kiedykolwiek było mi dane przeżyć. słowa 'kocham Cię', mogą się tutaj wydać błahe, proste i nic nie znaczące. jednak właśnie przez te 2 zwyczajne słowa chciałabym wyrazić moje potężne uczucie względem Ciebie. uczucie, które jest tym najpiękniejszym. tym, które chcę aby trwało wiecznie.

Chcę być twoim najpiękniejszym powitaniem i najtrudniejszym pożegnaniem.

59sekund dodano: 16 września 2014

Chcę być twoim najpiękniejszym powitaniem i najtrudniejszym pożegnaniem.

Dobrze mieć przy sobie MĘŻCZYZNĘ który jest dla Ciebie jak przyjaciel i jednocześnie kocha Cię nad życie  wesprze i przytuli tak jak nikt inny nigdy.

59sekund dodano: 16 września 2014

Dobrze mieć przy sobie MĘŻCZYZNĘ który jest dla Ciebie jak przyjaciel i jednocześnie kocha Cię nad życie, wesprze i przytuli tak jak nikt inny nigdy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć