głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika vanesssa96

Jestem głupia. Głupia  głupia  głupia.  Nienawidzę emocji  z którymi  rzecz jasna  kompletnie sobie nie radzę.   What a kurwa lovely day.

wioluusia dodano: 30 kwietnia 2011

Jestem głupia. Głupia, głupia, głupia. Nienawidzę emocji, z którymi, rzecz jasna, kompletnie sobie nie radzę. What a kurwa lovely day.

Potrzebuję jakiegoś kursu panowania nad emocjami  bo aż mi się chce rzygać ze złości.

wioluusia dodano: 30 kwietnia 2011

Potrzebuję jakiegoś kursu panowania nad emocjami, bo aż mi się chce rzygać ze złości.

i jestem z siebie dumna  że jej nie zazdroszczę :

wioluusia dodano: 30 kwietnia 2011

i jestem z siebie dumna, że jej nie zazdroszczę :*

dziewczyny z tyłkiem jak mój  nie gadają z facetami z gębą jak twoja.

noloveloyou dodano: 29 kwietnia 2011

dziewczyny z tyłkiem jak mój, nie gadają z facetami z gębą jak twoja.

nie czuję nic i nie wiem  co robię.

noloveloyou dodano: 29 kwietnia 2011

nie czuję nic i nie wiem, co robię.

wrogów mi nie brak   bo tak to działa   mój każdy sukces to ich osobisty dramat.

noloveloyou dodano: 29 kwietnia 2011

wrogów mi nie brak , bo tak to działa - mój każdy sukces to ich osobisty dramat.

Nie jestem głucha. Po prostu Cię ignoruje.

noloveloyou dodano: 29 kwietnia 2011

Nie jestem głucha. Po prostu Cię ignoruje.

Twój wzrok.. Twój uśmiech.. Wszystko co z wiązane z Tobą sprawia  że się uśmiecham

noloveloyou dodano: 29 kwietnia 2011

Twój wzrok.. Twój uśmiech.. Wszystko co z wiązane z Tobą sprawia, że się uśmiecham

była u mnie wczoraj malutka kuzynka. z wytęsknieniem opowiadała mi o swoich marzeniach. takich  jakie na pięciolatkę przystało. basen  domek dla lalek  nowy pluszak  różowe buciki. i w pewnym momencie powiedziała: '  moje marzenia nigdy się chyba nie spełnią.' rozbawiona odparłam: ' spełnią się  spełnią. z wiekiem będziesz miała całkiem inne te marzenia. haha. zobaczysz zresztą. ' nagle zapytała: ' a Twoje się spełniają?'. w oczach znikło rozbawienie  a na jego miejsce momentalnie wpłynęły łzy. w głowie pojawił się Twój cudowny obraz. błyszczące oczy. ' nie. '   powiedziałam.

noloveloyou dodano: 29 kwietnia 2011

była u mnie wczoraj malutka kuzynka. z wytęsknieniem opowiadała mi o swoich marzeniach. takich, jakie na pięciolatkę przystało. basen, domek dla lalek, nowy pluszak, różowe buciki. i w pewnym momencie powiedziała: ' -moje marzenia nigdy się chyba nie spełnią.' rozbawiona odparłam: ' spełnią się, spełnią. z wiekiem będziesz miała całkiem inne te marzenia. haha. zobaczysz zresztą. ' nagle zapytała: ' a Twoje się spełniają?'. w oczach znikło rozbawienie, a na jego miejsce momentalnie wpłynęły łzy. w głowie pojawił się Twój cudowny obraz. błyszczące oczy. ' nie. ' - powiedziałam.
Autor cytatu: schokoladenfarben

zawsze  gdy chciało jej się płakać podnosiła wysoko głowę nie pozwalając lecieć łzom. Od tamtego dnia nigdy już nie spojrzała w dół.

noloveloyou dodano: 29 kwietnia 2011

zawsze, gdy chciało jej się płakać podnosiła wysoko głowę nie pozwalając lecieć łzom. Od tamtego dnia nigdy już nie spojrzała w dół.

usłyszeć już po kilku minutach rozłąki  że tęskni   bezcenne.

noloveloyou dodano: 29 kwietnia 2011

usłyszeć już po kilku minutach rozłąki, że tęskni - bezcenne.

tu potrzebny jest jedynie rozsądek z czyjejś strony   nic więcej.

noloveloyou dodano: 28 kwietnia 2011

tu potrzebny jest jedynie rozsądek z czyjejś strony , nic więcej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć